Δύναμη Σωματείων
Γ  ΕΘΝΙΚΗ  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
1 ΑΕΠΣ   ΑΙΟΛΙΚΟΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ
2 ΑΟ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ

 

Α  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ   ΛΕΣΒΟΥ
1 ΓΠΣ ΑΕΤΟΣ  ΛΟΥΤΡΩΝ
2 ΓΦΠΣ  ΑΙΓΕΑΣ  ΠΛΩΜΑΡΙΟΥ
3 ΠΑΕΣ ΑΙΓΕΙΡΟΣ ΜΥΣΤΕΓΝΩΝ
4 ΠΓΣ ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ ΚΑΤΩ ΤΡΙΤΟΥΣ
5 ΑΠΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ  ΓΕΡΑΣ
6 ΓΑΣ ΑΝΔΡΟΝΙΚΑΣ ΠΑΡΑΚΟΙΛΩΝ
7 ΓΠΦΣ ΑΡΙΩΝ ΜΗΘΥΜΝΑΣ
8 ΓΠΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΕΜΩΤΙΑΣ
9 ΠΓΠΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΤΡΑΣ
10 ΓΠΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΦΑΛΩΝΑ
11 ΑΟ ΜΕΣΟΤΟΠΟΥ
12 ΑΠΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΛΥΤΗΣ
13 ΓΣ ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓΙΑΣΟΥ
14  ΑΟ ΠΟΛΙΧΝΙΤΟΥ

 

 Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΛΕΣΒΟΥ ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
1 ΑΣ ΑΝΑΞΟΣ ΣΚΟΥΤΑΡΟΥ
2  ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΑΦΙΩΝ
3  ΑΠΣ ΓΕΡΜΑΝΟΣ ΚΑΡΑΒΑΓΓΕΛΗΣ ΣΤΥΨΗΣ
4  ΑΕΣ ΜΑΚΑΡΕΑΣ ΑΓΡΑΣ
5  ΑΜΟ ΟΡΦΕΑΣ ΑΝΤΙΣΣΑΣ
6  ΑΟ ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΗΣ ΕΡΕΣΟΥ
7  ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΣΚ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ
8  ΕΜΑΣ ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΜΑΝΤΑΜΑΔΟΥ
9  ΕΜΑΣ ΦΙΛΙΑ

 

Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΛΕΣΒΟΥ ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
1 ΑΟ ΑΡΙΩΝ ΠΑΛΑΙΟΚΗΠΟΥ
2 ΑΦΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΕΙΟΥ
3 ΑΠΠΣΑΜ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ. ΜΑΡΙΝΑΣ
4 ΑΟ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ
5 ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΠΛΑΓΙΑΣ
6 ΓΠΕΣ ΕΦΗΒΟΣ ΠΑΜΦΙΛΩΝ
7 ΘΥΕΛΑ ΠΗΓΗΣ
8 ΕΠΓΣ ΠΑΛΛΕΣΒΙΑΚΟΣ
9 ΓΠΣ ΟΡΦΕΑΣ ΚΕΡΑΜΕΙΩΝ

 

Α1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΛΗΜΝΟΥ
1 ΑΠΣ ΑΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΛΤΥ
2 ΑΟ ΑΗΤΟΣ ΠΛΑΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΑΣ
3 ΓΠΣ ΑΡΗΣ ΜΟΥΔΡΟΥ
4 ΑΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΜΥΡΙΝΑΣ
5 ΑΟ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΣΑΡΔΩΝ
6 ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΤΣΙΚΗΣ
7 ΑΟ ΗΦΑΙΣΤΙΑ ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΙΟΥ
8 ΑΟ ΘΑΝΟΣ
9 ΓΠΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
10 ΑΟ ΚΑΣΠΑΚΑΣ
11 ΑΕ ΛΗΜΝΟΥ
12 ΑΟ ΠΡΟΠΟΝΤΙΔΑ ΝΕΑΣ ΚΟΥΤΑΛΗΣ
13 ΑΕΣ ΦΙΛΟΚΤΗΤΗΣ ΚΟΝΤΙΑ

 

ΕΝΕΡΓΑ ΣΩΜΑΤΕΙΑ ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΔΕΝ ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΥΝ ΣΤΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ 2017- 2018

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ ΛΕΣΒΟΥ

ΑΕΣ ΑΙΑΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ

ΓΠΣ ΒΥΡΩΝ ΜΟΡΙΑΣ

ΜΕΑΣ ΕΙΡΗΝΗ ΝΕΩΝ ΚΥΔΩΝΙΩΝ

ΑΟ ΕΘΝΙΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ

ΕΡΜΗΣ ΠΑΜΦΙΛΩΝ

ΑΟΜ ΙΣΣΑΙΚΟΣ ΣΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ

ΑΠΣ ΤΑ ΛΙΟΝΤΑΡΑΚΙΑ

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΛΗΜΝΟΥ

ΑΠΕΟ ΑΣΤΡΑΠΗ ΡΩΜΑΝΟΥ

ΜΕΑΣ ΚΟΡΝΟΣ

 

ΣΩΜΑΤΕΙΑ ΠΟΥ ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΥΝ ΣΤΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ ΥΠΟΔΟΜΩΝ

ΝΕΩΝ
1 ΓΠΣ ΑΕΤΟΣ ΛΟΥΤΡΩΝ
2 ΓΦΠΣ ΑΙΓΕΑΣ ΠΛΩΜΑΡΙΟΥ
3 ΠΑΕΣ ΑΙΓΕΙΡΟΣ ΜΥΣΤΕΓΝΩΝ
4 ΑΕΠΣ ΑΙΟΛΙΚΟΣ
5 ΑΠΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓΙΑΣΟΥ
6 ΑΠΣΛ ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΝΑΡΑΚΙΟΥ
7 ΓΠΦΣ ΑΡΙΩΝ ΜΗΘΗΜΝΑΣ
8 ΑΓΕΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΗΣ
9 ΓΠΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΕΜΩΤΙΑΣ
10 ΑΠΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ
11 ΑΠΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΛΥΤΗΣ
12 ΑΟ ΠΟΛΙΧΝΙΤΟΥ
13 ΤΡΙΦΥΛΛΑΚΙΑ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ

 

 ΠΑΙΔΩΝ 1ος ΟΜΙΛΟΣ
1 ΓΠΣ ΑΕΤΟΣ ΛΟΥΤΡΩΝ
2 ΓΦΠΣ ΑΙΓΕΑΣ ΠΛΩΜΑΡΙΟΥ
3 ΑΕΠΣ ΑΙΟΛΙΚΟΣ
4 ΑΠΣΛ ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΝΑΡΑΚΙΟΥ
5 ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
6 ΑΠΣ ΤΑ ΛΙΟΝΤΑΡΑΚΙΑ
7 ΑΠΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΛΥΤΗΣ

 

 ΠΑΙΔΩΝ 2ος ΟΜΙΛΟΣ
1 ΑΠΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓΙΑΣΟΥ
2 ΓΠΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΕΜΩΤΙΑΣ
3 ΠΓΠΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΤΡΑΣ
4 ΑΟ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
5 ΑΠΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ
6 ΑΟ ΠΟΛΙΧΝΙΤΟΥ
7  ΕΜΑΣ ΦΙΛΙΑ
Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Λέσβου

Ε.Π.Σ. ΛΕΣΒΟΥ