ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΕΡΑΣ 10 5 1 4 1 16
ΠΟΛΙΧΝΙΤΟΣ 10 3 1 5 -4 13
ΑΕ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 10 1 1 8 -26 4
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓΙΑΣΟΥ 10 1 0 7 -22 3

1. Το πρώτο σωματείο στον βαθμολογικό πίνακα σωματείο ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΛΥΤΗΣ  αναδείχθηκε πρωταθλήτρια ομάδα Πρωταθλήματος ΝΕΩΝ  μετά από αγώνα κατάταξης με την ομάδα του ΑΙΓΕΑ Πλωμαρίου που είχε τερματίσει στην 2η θέση.
  2. Στην πρωταθλήτρια ομάδα ΟΔ. ΕΛΥΤΗΣ και την δευτεραθλήτρια ομάδα ΑΙΓΕΑΣ Πλωμαρίου απονεμήθηκε Κύπελλο και 25 μετάλια

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ  ΓΕΡΑΣ 10 0 0 10 -31 0

Σύμφωνα με τα παραπάνω αποτελέσματα που διαμορφώθηκαν και σύμφωνα με την Προκήρυξη και τις διατάξεις του ΚΑΠ.

1. Το πρώτο στον βαθμολογικό πίνακα σωματείο ΠΟΛΙΧΝΙΤΟΣ , αναδείχθηκε πρωταθλήτρια ομάδα Πρωταθλήματος ΠΑΙΔΩΝ 1ΟΥ ομίλου και αγωνίσθηκε σε αγώνα κατάταξης με το 1ο σωματείο του 2ου ομίλου ΑΙΟΛΙΚΟΣ Μυτιλήνης  στον οποίο και ηττήθηκε. Την 3η θέση μετά από αγώνα κατάταξης μεταξύ των ομάδων ΑΧΙΛΛΕΑΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓ. κατέλαβε η ομάδα της ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Αγιάσου.
  2. Στην δευτεραθλήτρια ομάδα ΑΟ ΠΟΛΙΧΝΙΤΟΣ και τριταθλήτρια ομάδα ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Αγιάσου απονεμήθηκε κύπελλο και 25 μετάλλια.
  3. Στο πρωτάθλημα ΠΑΙΔΩΝ πραγματοποιήθηκαν έκατό είκοσι τέσσερις  [124] αγώνες.

ΑΕ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 10 1 2 7 -26 3

1. Το πρώτο στον βαθμολογικό πίνακα σωματείο ΑΙΟΛΙΚΟΣ , αναδείχθηκε πρωταθλήτρια ομάδα Πρωταθλήματος ΠΑΙΔΩΝ 2ΟΥ ομίλου και αγωνίσθηκε σε αγώνα κατάταξης με το 1ο σωματείο του 1ου ομίλου ΠΟΛΙΧΝΙΤΟΣ   στον οποίο και ήταν νικητής και ανακηρύχθηκε πρωταθλητής Παιδικού πρωτ/τος  . Την 2η θέση μετά από αγώνα κατάταξης μεταξύ των ομάδων ΑΧΙΛΛΕΑΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓ. κατέλαβε η ομάδα της ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Αγιάσου.
  2. Στην πρωταθλήτρια ομάδα ΑΙΟΛΙΚΟΣ αλλά  και στην 2η και 3η και 4η ομάδα  απονεμήθηκα κύπελλο και 25 μετάλλια..
  3. Στο πρωτάθλημα ΠΑΙΔΩΝ πραγματοποιήθηκαν εκατό είκοσι   τέσσερις [124] αγώνες.