ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΚΥΠΕΛΛΟΥ 2016 – 2017

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΚΥΠΕΛΛΟΥ 2016 – 2017

1ος   ΟΜΙΛΟΣ:

 

  • ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΛΥΤΗΣ
  • ΔΟΞΑ ΠΛΑΓΙΑΣ
  • ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΕΙΟΥ
  • ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΦΑΛΩΝΑ

 

ΟΜΑΔΕΣ ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΔΟΞΑ ΠΛ. – ΟΔ. ΕΛΥΤΗΣ 11-9-16 17.30 ΠΛΩΜΑΡΙΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΦ. – ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠ 11-9-16 17.30 ΜΟΡΙΑΣ
2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΟΔ. ΕΛΥΤΗΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΦ. 17-9-16 17.30 ΛΟΥΤΡΩΝ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠ΄.- ΔΟΞΑ ΠΛ. 17-9-16 17.30 ΙΠΠΕΙΟΥ
3Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΦ. – ΔΟΞΑ ΠΛ. 20-9-16 17.15 ΜΟΡΙΑΣ
ΟΔ. ΕΛΥΤΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠ 20-9-16 17.15 ΘΕΡΜΗΣ

 

 

2ος ΟΜΙΛΟΣ:

 

  • ΑΡΙΩΝ ΠΑΛΑΙΟΚΗΠΟΥ
  • ΑΙΓΕΑΣ ΠΛΩΜΑΡΙΟΥ
  • ΕΜΑΣ ΦΙΛΙΑΣ
  • ΠΟΛΙΧΝΙΤΟΣ

 

ΟΜΑΔΕΣ ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΡΙΩΝ ΠΑΛ. – ΑΙΓΕΑΣ ΠΛ. 10-9-16 17.30 ΠΑΠΑΔΟΥ
ΠΟΛΙΧΝΙΤΟΣ – ΦΙΛΙΑ 10-9-16 17.30 ΠΟΛΙΧΝΙΤΟΥ
2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΙΓΕΑΣ ΠΛ. – ΠΟΛΙΧΝΙΤΟΣ 18-9-16 17.30 ΠΛΩΜΑΡΙΟΥ
ΦΙΛΙΑ – ΑΡΙΩΝ ΠΑΛ. 18-9-16 17.30 ΦΙΛΙΑΣ
3Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΠΟΛΙΧΝΙΤΟΣ – ΑΡΙΩΝ ΠΑΛ. 21-9-16 17.15 ΠΟΛΙΧΝΙΤΟΥ
ΑΙΓΕΑΣ ΠΛ. – ΦΙΛΙΑ 21-9-16 17.15 ΠΛΩΜΑΡΙΟΥ

 

 

3ος  ΟΜΙΛΟΣ:

 

  • ΑΟ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ
  • ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚ.
  • ΑΟ ΜΕΣΟΤΟΠΟΥ
  • ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΤΡΑΣ

 

ΟΜΑΔΕΣ ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΟ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ 11-9-16 17.30 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ
ΑΧΙΛΛΕΑΣ – ΑΟ ΜΕΣΟΤΟΠΟΥ 11-9-16 17.30 ΠΕΤΡΑΣ
2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ 17-9-16 17.30 ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
ΑΟ ΜΕΣΟΤΟΠΟΥ – ΑΟ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ 17-9-16 17.30 ΜΕΣΟΤΟΠΟΥ
3Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΧΙΛΛΕΑΣ – ΑΟ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ 20-9-16 17.15 ΠΕΤΡΑΣ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ – ΑΟ ΜΕΣΟΤΟΠΟΥ 20-9-16 17.15 ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ

 

 

4ος  ΟΜΙΛΟΣ:

 

  • ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΕΡΑΣ
  • ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ ΚΑΤΩ ΤΡΙΤΟΥΣ
  • ΠΑΛΛΕΣΒΙΑΚΟΣ
  • ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΑΦΙΩΝ

 

ΟΜΑΔΕΣ ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΠΟΛΛΩΝ Δ. – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Γ. 10-9-16 17.30 ΚΑΛΛΟΝΗΣ
ΠΑΛΛΕΣΒΙΑΚΟΣ – ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ 10-9-16 17.30 ΛΟΥΤΡΩΝ
2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Γ. – ΠΑΛΛΕΣΒΙΑΚΟ 17-9-16 17.30 ΠΑΠΑΔΟΥ
ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ  Δ. 18-9-16 17.30 Κ.ΤΡΙΤΟΥΣ
3Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΠΑΛΛΕΣΒΙΑΚΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ Δ. 20-9-16 17.15 ΛΟΥΤΡΩΝ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Γ-ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ 21-9-16 17.15 ΠΑΠΑΔΟΥ
 

 

 

 

5ος ΟΜΙΛΟΣ:

 

  • ΓΕΡΜΑΝΟΣ ΚΑΡΑΒΑΓΓΕΛΗΣ
  • ΑΝΑΞΟΣ ΣΚΟΥΤΑΡΟΥ
  • ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓΙΑΣΟΥ
  • ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΕΜΩΤΙΑΣ

 

 

ΟΜΑΔΕΣ ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΑΡΑΒΑΓΓΕΛΗΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Α 11-9-16 17.30 ΣΤΥΨΗΣ
ΟΛΥΜΠΟΣ- ΑΝΑΞΟΣ 11-9-16 17.30 ΑΓΙΑΣΟΥ
2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝ.-ΟΛΥΜΠΟΣ 17-9-16 17.30 ΑΝΕΜΩΤΙΑΣ
ΑΝΑΞΟΣ – ΓΕΡΜ.ΚΑΡΑΒΑΓΓΕΛΗΣ 17-9-16 17.30 ΠΕΤΡΑΣ
3Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΟΛΥΜΠΟΣ –ΓΕΡΜ.ΚΑΡΑΒΑΓΓΕΛΗ 20-9-16 17.15 ΑΓΙΑΣΟΥ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝ. – ΑΝΑΞΟΣ 20-9-16 17.15 ΑΝΕΜΩΤΙΑΣ

 

6ος ΟΜΙΛΟΣ:

 

  • ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΣΚ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ
  • ΑΕΤΟΣ ΛΟΥΤΡΩΝ
  • ΟΡΦΕΑΣ ΚΕΡΑΜΕΙΩΝ
  • ΒΥΡΩΝ ΜΟΡΙΑΣ
ΟΜΑΔΕΣ ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ – ΑΕΤΟΣ Λ. 10-9-16 17.30 ΣΚ.ΚΑΛΛΟΝΗΣ
ΒΥΡΩΝ – ΟΡΦΕΑΣ ΚΕΡ. 10-9-16 17.30 ΜΟΡΙΑΣ
2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΕΤΟΣ Λ.- ΒΥΡΩΝ 18-9-16 17.30 ΛΟΥΤΡΩΝ
ΟΡΦΕΑΣ Κ.- ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ 18-9-16 17.30 ΘΕΡΜΗΣ
3Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΒΥΡΩΝ – ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ 21-9-16 17.15 ΜΟΡΙΑΣ
ΑΕΤΟΣ – ΟΡΦΕΑΣ ΚΕΡ. 21-9-16 17.15 ΛΟΥΤΡΩΝ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

7ος ΟΜΙΛΟΣ:

 

  • ΑΡΙΩΝ ΜΗΘΥΜΝΑΣ
  • ΑΙΓΕΙΡΟΣ ΜΥΣΤΕΓΝΩΝ
  • ΑΝΔΡΟΝΙΚΑΣ ΠΑΡΑΚΟΙΛΩΝ

 

ΟΜΑΔΕΣ ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΡΙΩΝ ΜΗΘ. – ΑΙΓΕΙΡΟΣ 11-9-16 17.30 ΜΗΘΥΜΝΑΣ
2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΝΔΡΟΝΙΚΑΣ – ΑΡΙΩΝ ΜΗΘ. 17-9-16 17.30 ΠΑΡΑΚΟΙΛΩΝ
3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΙΓΕΙΡΟΣ – ΑΝΔΡΟΝΙΚΑΣ 20-9-16 17.15 ΜΟΡΙΑΣ