ΚΥΠΕΛΛΟ ΛΕΣΒΟΥ – 3Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΟΜΙΛΩΝ.1

1)ΟΔ. ΕΛΥΤΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΕΙΟΥ ΣΤΙΣ 20/09/2016 ΚΑΙ ΩΡΑ 17:15.

ΛΕΚΑΣ, ΛΥΡΗΣ, ΣΑΡΡΗΣ     (ΓΗΠΕΔΟ: ΘΕΡΜΗΣ)

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ: ΝΤΟΥΝΙΑΣ.

2) ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ – ΜΕΣΟΤΟΠΟΣ ΣΤΙΣ 20/09/2016 ΚΑΙ ΩΡΑ 17:15.

ΚΟΥΚΟΥΛΑΣ, ΚΑΡΜΙΡΗΣ, ΚΑΝΤΑΣ    (ΓΗΠΕΔΟ: ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ)

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ: ΠΕΛΕΚΟΣ.

3) ΠΑΛΛΕΣΒΙΑΚΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΑΦΙΩΝ ΣΤΙΣ 20/09/2016 ΚΑΙ ΩΡΑ 17:15

ΜΠΑΛΙΑΚΑ, ΜΕΣΤΡΟΣ, ΚΕΛΑΪΔΙΤΗΣ   (ΓΗΠΕΔΟ: ΛΟΥΤΡΩΝ)

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ: ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ.

4) ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓΙΑΣΟΥ – ΚΑΡΑΒΑΓΓΕΛΗΣ ΣΤΙΣ 20/09/2016 ΚΑΙ ΩΡΑ 17:15.

ΠΑΤΣΑΤΖΗΣ, ΤΣΟΓΓΑΡΗ, ΓΑΚΟΣ     (ΓΗΠΕΔΟ:  ΑΓΙΑΣΟΥ)

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ: ΠΑΠΟΥΤΣΕΛΛΗΣ.

5) ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΕΜΩΤΙΑΣ – ΑΝΑΞΟΣ ΣΤΙΣ 20/09/2016 ΚΑΙ ΩΡΑ 17:15

ΒΟΥΛΓΑΡΕΛΛΗΣ, ΜΠΟΝΤΑΚΗΣ, ΠΟΥΛΟΣ    (ΓΗΠΕΔΟ: ΑΝΕΜΩΤΙΑΣ)

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ: ΣΤΑΥΡΙΝΟΣ.

6) ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΦΑΛΩΝΑ  – ΔΟΞΑ ΠΛΑΓΙΑ ΤΡΥΓΩΝΑΣ ΣΤΙΣ 21/09/2016 ΚΑΙ ΩΡΑ 17:15.

ΠΑΝΤΕΛΑΙΩΝ, ΚΑΡΜΙΡΗΣ, ΓΑΚΟΣ     (ΓΗΠΕΔΟ: ΘΕΡΜΗΣ)

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ: ΑΝΔΡΙΩΤΗΣ.

7) ΠΟΛΙΧΝΙΤΟΣ – ΑΡΙΩΝ ΠΑΛΑΙΟΚΗΠΟΥ ΣΤΙΣ 21/09/2016 ΚΑΙ ΩΡΑ 17:15.

ΔΟΥΚΑΚΗΣ, ΜΕΣΤΡΟΣ, ΤΣΟΓΓΑΡΗ    (ΓΗΠΕΔΟ: ΠΟΛΙΧΝΙΤΟΥ)

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ: ΑΝΕΜΟΣ.

8) ΑΙΓΕΑΣ ΠΛΩΜΑΡΙΟΥ – ΦΙΛΙΑ ΣΤΙΣ 21/09/2016 ΚΑΙ ΩΡΑ 17:15.

ΚΑΝΤΑΣ, ΛΥΡΗΣ, ΣΑΡΡΗΣ    (ΓΗΠΕΔΟ: ΠΛΩΜΑΡΙΟΥ)

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ: ΣΙΜΙΤΖΗΣ.

9) ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΤΡΑΣ – ΒΑΣΙΛΙΚΑ ΣΤΙΣ 21/09/2016 ΚΑΙ ΩΡΑ 17:15.

ΠΟΥΛΟΣ, ΚΕΛΑΪΔΙΤΗΣ, ΨΥΛΛΟΣ    (ΓΗΠΕΔΟ: ΠΕΤΡΑΣ)

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ: ΜΑΛΛΗΣ.

10) ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΕΡΑΣ – ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ ΚΑΤΩ ΤΡΙΤΟΥΣ ΣΤΙΣ 21/09/2016 ΚΑΙ ΩΡΑ 17:15.

ΜΠΟΝΤΑΚΗΣ,, ΠΑΡΑΣΧΟΥ, ΚΑΡΑΜΠΑΣΗΣ    (ΓΗΠΕΔΟ: ΠΑΠΑΔΟΥ)

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ: ΓΙΟΥΒΑΝΑΚΗΣ.

11) ΒΥΡΩΝ ΜΟΡΙΑΣ – ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΣΚ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ ΣΤΙΣ 21/09/2016 ΚΑΙ ΩΡΑ 17:15.

ΒΛΟΥΤΕΛΛΗΣ, ΦΑΝΑΡΤΖΗΣ, ΒΟΥΛΓΑΡΕΛΛΗΣ   (ΓΗΠΕΔΟ: ΚΑΤΩ ΤΡΙΤΟΥΣ)

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ: ΨΑΡΡΟΠΟΥΛΟΣ.

12) ΑΕΤΟΣ ΛΟΥΤΡΩΝ – ΟΡΦΕΑΣ ΚΕΡΑΜΕΙΩΝ ΣΤΙΣ 21/09/2016 ΚΑΙ ΩΡΑ 17:15.

ΠΑΤΣΑΤΖΗΣ, ΒΕΡΒΕΡΗΣ, ΣΥΒΡΗΣ    (ΓΗΠΕΔΟ: ΛΟΥΤΡΩΝ)

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ: ΚΑΛΛΙΑΣ.

13) ΑΙΓΕΙΡΟΣ ΜΥΣΤΕΓΝΩΝ – ΑΝΔΡΟΝΙΚΑΣ ΠΑΡΑΚΟΙΛΩΝ ΣΤΙΣ 22/09/2016 ΚΑΙ ΩΡΑ 17:15.

ΚΟΥΚΟΥΛΑΣ, ΒΑΣΙΛΑΚΑΚΗΣ, ΚΑΡΔΑΣΗΣ    (ΓΗΠΕΔΟ: ΘΕΡΜΗΣ)

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ: ΧΡΟΝΗΣ.