Πρόγραμμα Παιδικού

                        

                                       1Ος    ΟΜΙΛΟΣ

 

1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ    16- 10- 16 ΓΗΠΕΔΟ  ΩΡΑ
ΑΕΜ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΑΦΙΩΝ ΘΕΡΜΗΣ 11.30
ΟΔ. ΕΛΥΤΗΣ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΛΟΥΤΡΩΝ 11.30
ΑΧΙΛΛΕΑΣ – ΑΙΟΛΙΚΟΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥ 12.30
ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΝ. – ΑΕΤΟΣ    15-10-16 ΛΟΥΤΡΩΝ 11.30
                                  
2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ    30 – 10- 16    
ΟΔ.ΕΛΥΤΗΣ – ΑΕ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ ΛΟΥΤΡΩΝ 11.00
ΑΠΟΛΛΩΝ Δ. – ΑΠΟΛΛΩΝ Β. ΚΑΛΛΟΝΗΣ 11.00
ΔΙΑΓΟΡΑΣ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚ. 10.30
ΑΙΟΛΙΚΟΣ – ΑΕΤΟΣ Λ. ΜΟΡΙΑΣ 11.00
     
3Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ    13-11-16    
ΑΕΜ – ΑΠΟΛΛΩΝ Β. ΘΕΡΜΗΣ 10.30
ΑΧΙΛΛΕΑΣ – ΟΔ. ΕΛΥΤΗΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚ. 15.30
ΑΙΟΛΙΚΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ Δ. ΘΕΡΜΗΣ 12.15
ΑΕΤΟΣ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ    12-11-16 ΛΟΥΤΡΩΝ 12.00
     
4Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ      27-11-16 .  
ΑΧΙΛΛΕΑΣ – ΑΕΜ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚ 10.45
ΑΠΟΛΛΩΝ Β. – ΑΙΟΛΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΩΝ 10.30
ΟΔ.ΕΛΥΤΗΣ – ΑΕΤΟΣ ΛΟΥΤΡΩΝ 12.30
ΑΠΟΛΛΩΝ Δ. – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΑΛΛΟΝΗΣ 11.00

 

     
5Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ    11-12-16 ΓΗΠΕΔΟ  ΩΡΑ
ΑΕΜ  – ΑΙΟΛΙΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ 11.00
ΑΕΤΟΣ Λ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ    10-12-16 ΛΟΥΤΡΩΝ 12.30
ΔΙΑΓΟΡΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ Β. ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚ. 10.45
ΑΠΟΛΛΩΝ Δ. – ΟΔ. ΕΛΥΤΗΣ ΚΑΛΛΟΝΗΣ 15.30
     
6Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  24-12-16    
ΑΕΤΟΣ – ΑΕΜ ΛΟΥΤΡΩΝ 15.15
ΑΙΟΛΙΚΟΣ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΜΟΡΙΑΣ 15.15
ΑΧΙΛΛΕΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ Δ. ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚ. 12.00
ΑΠΟΛΛΩΝ Β. – ΟΔ. ΕΛΥΤΗΣ ΛΟΥΤΡΩΝ 13.30
     
7Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  15-1-17    
ΔΙΑΓΟΡΑΣ – ΑΕΜ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚ. 10.30
ΑΠΟΛΛΩΝ Δ. – ΑΕΤΟΣ Λ ΚΑΛΛΟΝΗΣ 11.00
ΟΔ.ΕΛΥΤΗΣ – ΑΙΟΛΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΩΝ 12.15
ΑΠΟΛΛΩΝ Β. – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΛΟΥΤΡΩΝ 10.30
     
     

 

 

                                     

                                     2Ος    ΟΜΙΛΟΣ

 

1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ    16- 10- 16 ΓΗΠΕΔΟ  ΩΡΑ
ΚΑΡΑΒΑΓΓΕΛΗΣ – ΑΕΛ Κ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚ. 10.30
ΑΙΓΕΑΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓ ΠΛΩΜΑΡΙΟΥ 11.30
ΠΟΛΙΧΝΙΤΟΣ – ΦΙΛΙΑ ΑΓΙΑΣΟΥ 12.00
     
                                  
2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ    30 – 10- 16    
ΑΣΤΕΡΑΣ Π. – ΚΑΡΑΒΑΓΓΕΛΗΣ ΠΑΠΑΔΟΥ 12.00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓ.- ΑΕΛ Κ ΑΓΙΑΣΟΥ 11.30
ΦΙΛΙΑ – ΑΙΓΕΑΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚ 12.30
     
     
3Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ    13-11-16    
ΑΙΓΕΑΣ – ΠΟΛΙΧΝΙΤΟΣ ΠΛΩΜΑΡΙΟΥ 11.30
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓ. – ΑΣΤΕΡΑΣ Π ΑΓΙΑΣΟΥ 11.30
ΑΕΛ Κ – ΦΙΛΙΑ

Δεν υπάρχει άλλο γήπεδο διαθέσιμο στην περιοχή της Μυτιλήνης

ΚΑΛΛΟΝΗΣ 11.30
   
     
4Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ      27-11-16 .  
ΚΑΡΑΒΑΓΓΕΛΗΣ- ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓ. ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚ. 12.30
ΠΟΙΛΙΧΝΙΤΟΣ – ΑΕΛΚ ΑΓΙΑΣΟΥ 11.30
ΦΙΛΙΑ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΡ. ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚ. 10.30
     
     

 

5Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ    11-12-16 ΓΗΠΕΔΟ  ΩΡΑ
ΑΕΛΚ – ΑΙΓΕΑΣ ΛΟΥΤΡΩΝ 15.00
ΑΣΤΕΡΑΣ Π. – ΠΟΛΙΧΝΙΤΟΣ ΠΑΠΑΔΟΥ 11.30
ΚΑΡΑΒΑΓΓΕΛΗΣ – ΦΙΛΙΑ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚ. 12.30
     
6Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ   24-12-16    
ΑΙΓΕΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ Π. ΠΛΩΜΑΡΙΟΥ 15.15
ΚΑΡΑΒΑΓΓΕΛΗΣ – ΠΟΛΙΧΝΙΤΟΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚ 15.15
ΦΙΛΙΑ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓ. ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚ. 13.30
     
7Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ    15-1-17    
ΑΣΤΕΡΑΣ Π. – ΑΕΛΚ ΠΑΠΑΔΟΥ 11.30
ΠΟΛΙΧΝΙΤΟΣ- ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓ. ΑΓΙΑΣΟΥ 11.30
ΚΑΡΑΒΑΓΓΕΛΗΣ – ΑΙΓΕΑΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚ. 12.15