Πρόσκληση ποδοσφαιριστών Μικτών Ομάδων

Share:

ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΩΝ ΜΙΚΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΠΑΙΔΩΝ ΓΕΝΝΗΘΕΝΤΕΣ 2004-2005

Παρακαλούνται οι κάτωθι ποδοσφαιριστές να προσέλθουν την Δευτέρα  6/11/2016 και ώρα 15:15 στο Ενωσιακό Γήπεδο της Θερμής για προπόνηση  Μικτής Ομάδας Παίδων.

ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ ΠΡΟΕΠΙΛΟΓΗΣ ΜΙΚΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΠΑΙΔΩΝ 6/11/2017

Α/Α ΟΝΟΜ/ΝΥΜΟ ΟΜΑΔΑ
1 ΑΤΖΕΜΗΣ ΒΥΡΩΝ ΛΙΟΝΤΑΡΑΚΙΑ
2 ΒΕΛΛΟΣ ΤΡΙΦΥΛΑΚΙΑ
3 ΒΟΥΡΛΙΩΤΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΛΥΤΗΣ
4 ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΝΑΡΑΚΙΟΥ
5 ΕΓΓΛΕΖΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΡΙΩΝ ΜΗΘΥΜΝΗΣ
6 ΖΑΧΑΡΩΦ ΝΙΚΗΤΑ Α.Π.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ
7 ΖΕΪΜΠΕΚΗΣ ΤΡΙΦΥΛΑΚΙΑ
8 ΖΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΛΥΤΗΣ
9 ΖΗΤΙΑΝΕΛΛΗΣ ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΛΥΤΗΣ
10 ΘΕΟΦΑΝΟΥΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΕΜΩΤΙΑΣ
11 ΚΑΛΑΜΠΟΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΙΓΕΑΣ ΠΛΩΜΑΡΙΟΥ
12 ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ Α.Π.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ
13 ΚΑΝΤΑΡΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ Α.Ο. ΠΟΛΙΧΝΙΤΟΣ
14 ΚΑΠΑΪ ΟΡΕΣΤΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΝΑΡΑΚΙΟΥ
15 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΛΥΤΗΣ
16 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΝΑΡΑΚΙΟΥ
17 ΚΑΡΥΔΑΚΗΣ Π. ΛΙΟΝΤΑΡΑΚΙΑ
18 ΚΛΕΙΔΑΡΑΣ Ε. ΑΙΟΛΙΚΟΣ
19 ΚΟΜΒΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΛΥΤΗΣ
20 ΚΟΥΛΙΑΔΕΛΛΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΤΡΑΣ
21 ΛΕΜΟΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α.Ο. ΠΟΛΙΧΝΙΤΟΣ
22 ΛΟΥΛΙ ΑΛΤΙΝ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΛΥΤΗΣ
23 ΜΟΥΣΕΛΙΜΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΛΟΥΤΡΩΝ
24 ΜΠΟΤΗΣ ΑΙΓΕΙΡΟΣ ΜΥΣΤΕΓΝΩΝ
25 ΠΡΩΤΟΝΟΤΑΡΙΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΑΙΓΕΑΣ ΠΛΩΜΑΡΙΟΥ
26 ΡΟΥΣΙ ΛΟΥΙΣ ΑΕΤΟΣ ΛΟΥΤΡΩΝ
27 ΣΑΛΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Π. ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
28 ΤΕΛΩΝΙΑΤΗΣ ΝΙΚΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΛΥΤΗΣ
29 ΤΣΑΠΩΝΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΛΥΤΗΣ
30 ΤΣΑΤΣΟΣ ΧΡ. ΤΡΙΦΥΛΑΚΙΑ
31 ΧΑΛΚΟΔΑΙΜΩΝ ΜΙΧΑΗΛ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΕΜΩΤΙΑΣ
32 ΧΙΩΤΕΛΛΗΣ ΜΠΕΝ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΤΡΑΣ

ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΩΝ ΜΙΚΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΝΕΩΝ ΓΕΝΝΗΘΕΝΤΕΣ 2002-2003

Παρακαλούνται οι κάτωθι ποδοσφαιριστές να προσέλθουν την Τρίτη 7/11/2017 (Α Γκρουπ) και ώρα 15:15 και την Τετάρτη 7/11/2017 (Β Γκρουπ) και ώρα 15:15 στο Ενωσιακό Γήπεδο της Θερμής για προπόνηση προεπιλογής Μικτής Ομάδας Νέων.

Α ΓΚΡΟΥΠ

ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ ΠΡΟΕΠΙΛΟΓΗΣ ΜΙΚΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΝΕΩΝ  ΤΡΙΤΗ 7/11/2017

Α/Α ΟΝΟΜ/ΝΥΜΟ ΟΜΑΔΑ
1 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΗΣ
2 ΒΑΛΑΒΑΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΡΙΦΥΛΑΚΙΑ
3 ΒΑΜΒΟΥΚΛΗΣ ΔΗΜΗΡΙΟΣ ΤΡΙΦΥΛΑΚΙΑ
4 ΒΑΞΕΒΑΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΚΑΡΕΑΣ ΑΓΡΑΣ
5 ΓΑΒΑΛΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΤΡΙΦΥΛΑΚΙΑ
6 ΖΟΥΜΠΛΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΣ Α.Ο. ΜΕΣΟΤΟΠΟΥ
7 ΙΣΤΡΕΦΙ ΕΛΙΩΝ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΛΥΤΗΣ
8 ΚΕΛΑΪΔΙΤΗΣ ΠΑΡΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΤΡΑΣ
9 ΚΟΝΤΗΒΕΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΝΑΡΑΚΙΟΥ
10 ΚΟΤΣΙΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΤΡΑΣ
11 ΚΟΥΚΑΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΙΓΕΑΣ ΠΛΩΜΑΡΙΟΥ
12 ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α.Ο.ΠΟΛΙΧΝΙΤΟΣ
13 ΚΡΙΚΛΑΝΗΣ ΣΤΡΑΤΗΣ Α.Ο. ΠΟΛΙΧΝΙΤΟΣ
14 ΛΑΜΑΪ ΜΠΕΚΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΝΑΡΑΚΙΟΥ
15 ΛΟΥΓΓΕΛΛΗ ΣΤΡΑΤΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΛΥΤΗΣ
16 ΜΑΓΙΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΑΙΟΛΙΚΟΣ
17 ΜΑΚΡΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΛΥΤΗΣ
18 ΜΑΛΑΜΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΙΓΕΙΡΟΣ ΜΥΣΤΕΓΝΩΝ
19 ΜΠΑΡΗΣ ΜΠΑΜΠΗΣ ΑΙΓΕΑΣ ΠΛΩΜΑΡΙΟΥ
20 ΠΑΠΠΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΛΥΤΗΣ
21 ΠΕΤΡΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΗΣ
22 ΡΑΜΑ ΜΑΡΙΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΤΡΑΣ
23 ΡΑΜΑ ΤΖΙΜΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΤΡΑΣ
24 ΣΑΝΙΔΑΣ ΦΩΤΗΣ ΑΙΓΕΑΣ ΠΛΩΜΑΡΙΟΥ
25 ΣΟΛΩΜΟΣ ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΑΙΟΛΙΚΟΣ
26 ΤΖΙΝΙΕΡΗΣ ΗΛΙΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΛΥΤΗΣ
27 ΤΖΟΜΠΑΝΕΛΛΗΣ ΕΡΜΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΛΥΤΗΣ

 

Β ΓΚΡΟΥΠ

ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ ΠΡΟΕΠΙΛΟΓΗΣ ΜΙΚΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΝΕΩΝ 8/11/2017

Α/Α ΟΝΟΜ/ΝΥΜΟ ΟΜΑΔΑ
1 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΑΙΟΛΙΚΟΣ
2 ΑΝΔΡΙΩΤΗΣ ΠΑΥΛΟΣ ΑΙΓΕΙΡΟΣ ΜΥΣΤΕΓΝΩΝ
3 ΔΙΜΠΑΜΠΗΣ ΝΙΚΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΛΥΤΗΣ
4 ΚΑΡΑΒΑΤΑΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΑΙΟΛΙΚΟΣ
5 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΝΑΡΑΚΙΟΥ
6 ΚΑΡΑΓΚΟΛΕΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΑΦΙΩΝ
7 ΚΑΡΜΕΝΕΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΛΥΤΗΣ
8 ΚΕΡΛΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΡΙΦΥΛΑΚΙΑ
9 ΚΙΟΒΡΕΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΝΑΡΑΚΙΟΥ
10 ΚΟΚΚΙΝΕΛΛΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΝΑΡΑΚΙΟΥ
11 ΚΟΤΣΙ ΒΑΣΙΛΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΛΥΤΗΣ
12 ΚΟΥΖΙΝΟΓΛΟΥ ΠΟΛΥΔΩΡΑΣ ΑΙΟΛΙΚΟΣ
13 ΚΟΥΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΑΦΙΩΝ
14 ΚΟΥΡΟΥΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΛΥΤΗΣ
15 ΛΕΛΕΚΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΛΟΥΤΡΩΝ
16 ΜΑΝΔΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΛΥΤΗΣ
17 ΜΟΥΤΣΙΟΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ ΑΕΤΟΣ ΛΟΥΤΡΩΝ
18 ΝΤΟΥΛΕ ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΗΣ
19 ΠΙΤΑΤΖΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΙΓΕΙΡΟΣ ΜΥΣΤΕΓΝΩΝ
20 ΠΛΙΑΚΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΑΙΓΕΙΡΟΣ ΜΥΣΤΕΓΝΩΝ
21 ΠΟΛΥΖΟΣ ΣΤΡΑΤΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΛΥΤΗΣ
22 ΠΟΛΥΧΡΟΣ ΝΙΚΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΛΥΤΗΣ
23 ΠΡΙΜΠΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΤΡΙΦΥΛΑΚΙΑ
24 ΣΟΥΦΛΙΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΑΙΓΕΙΡΟΣ ΜΥΣΤΕΓΝΩΝ
25 ΣΠΑΧΙΟΥ ΚΛΕΟ ΑΙΓΕΙΡΟΣ ΜΥΣΤΕΓΝΩΝ
26 ΣΤΑΚΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ
27 ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ ΣΤΑΥΡΟΣ ΑΙΓΕΙΡΟΣ ΜΥΣΤΕΓΝΩΝ
28 ΧΡΙΣΤΕΛΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΗΣ

 

Διαβάστε επίσης...

Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Λέσβου

Ε.Π.Σ. ΛΕΣΒΟΥ