Ανακοίνωση για τις Μικτές Ομάδες Νέων και Παίδων (Προεπιλογή)

Share:

ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΩΝ ΜΙΚΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΝΕΩΝ ΓΕΝΝΗΘΕΝΤΕΣ 2002-2003

Παρακαλούνται οι κάτωθι ποδοσφαιριστές να προσέλθουν την Τρίτη 14/11/2017 και ώρα 15:15 στο Ενωσιακό Γήπεδο της Θερμής για προπόνηση προεπιλογής Μικτής Ομάδας Νέων.

ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ ΠΡΟΕΠΙΛΟΓΗΣ ΜΙΚΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΝΕΩΝ 14/11/2011

         ΟΝΟΜ/ΝΥΜΟ                                                       ΟΜΑΔΑ

1 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ                                          ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΗΣ

2 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ                                           ΑΙΟΛΙΚΟΣ

3 ΑΝΔΡΙΩΤΗΣ ΠΑΥΛΟΣ                                               ΑΙΓΕΙΡΟΣ ΜΥΣΤΕΓΝΩΝ

4 ΒΑΛΑΒΑΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ                                   ΤΡΙΦΥΛΑΚΙΑ

5 ΒΑΜΒΟΥΚΛΗΣ ΔΗΜΗΡΙΟΣ                                     ΑΠΛΚΑΛΛΟΝΗΣ

6 ΓΑΒΑΛΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ                                                    ΤΡΙΦΥΛΑΚΙΑ

7 ΔΙΜΠΑΜΠΗΣ ΝΙΚΟΣ                                                  ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΛΥΤΗΣ

8 ΖΟΥΜΠΛΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΣ                                              Α.Ο. ΜΕΣΟΤΟΠΟΥ

9 ΙΣΤΡΕΦΙ ΕΛΙΩΝ                                                             ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΛΥΤΗΣ

10 ΚΑΡΑΓΚΟΛΕΣ ΒΑΣΙΛΗΣ                                            ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΑΦΙΩΝ

11 ΚΑΡΜΕΝΕΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ                                 ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΛΥΤΗΣ

12 ΚΕΡΛΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ                                                    ΤΡΙΦΥΛΑΚΙΑ

13 ΚΙΟΒΡΕΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ                                                ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΝΑΡΑΚΙΟΥ

14 ΚΟΝΤΗΒΕΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ                                               ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΝΑΡΑΚΙΟΥ

15 ΚΟΤΣΙ ΒΑΣΙΛΗΣ                                                             ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΛΥΤΗΣ

16 ΚΟΤΣΙΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ                                                       ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΤΡΑΣ

17 ΚΟΥΡΟΥΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ                                 ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΛΥΤΗΣ

18 ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ                                                Α.Ο.ΠΟΛΙΧΝΙΤΟΥ

19 ΛΑΜΑΪ ΜΠΕΚΟΥ                                                           ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΝΑΡΑΚΙΟΥ

20 ΛΟΥΓΓΕΛΛΗ ΣΤΡΑΤΗΣ                                               ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΛΥΤΗΣ

21 ΜΑΚΡΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ                                                   ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΛΥΤΗΣ

22 ΜΑΛΑΜΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ                                           ΑΙΓΕΙΡΟΣ ΜΥΣΤΕΓΝΩΝ

23 ΜΑΝΔΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ                                             ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΛΥΤΗΣ

24 ΝΤΟΥΛΕ ΔΙΟΝΥΣΗΣ                                                   ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΗΣ

25 ΠΑΠΠΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ                                                   ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΛΥΤΗΣ

26 ΠΕΤΡΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ                                                       ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΗΣ

27 ΠΟΛΥΖΟΣ ΣΤΡΑΤΗΣ                                                  ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΛΥΤΗΣ

28 ΠΟΛΥΧΡΟΣ ΝΙΚΟΣ                                                    ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΛΥΤΗΣ

29 ΠΡΙΜΠΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ                                              ΤΡΙΦΥΛΑΚΙΑ

30 ΡΑΜΑ ΤΖΙΜΗΣ                                                            ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΤΡΑΣ

31 ΣΑΝΙΔΑΣ ΦΩΤΗΣ                                                        ΑΙΓΕΑΣ ΠΛΩΜΑΡΙΟΥ

32 ΣΠΑΧΙΟΥ ΚΛΕΟ                                                          ΑΙΓΕΙΡΟΣ ΜΥΣΤΕΓΝΩΝ

33 ΤΖΙΝΙΕΡΗΣ ΗΛΙΑΣ                                                    ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΛΥΤΗΣ

34 ΤΖΟΜΠΑΝΕΛΛΗΣ ΕΡΜΗΣ                                     ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΛΥΤΗΣ

35 ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ ΣΤΑΥΡΟΣ                                 ΑΙΓΕΙΡΟΣ ΜΥΣΤΕΓΝΩΝ

36 ΧΡΙΣΤΕΛΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ                                          ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΗΣ

 

ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΩΝ ΜΙΚΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΠΑΙΔΩΝ ΓΕΝΝΗΘΕΝΤΕΣ 2004-2005

Παρακαλούνται οι κάτωθι ποδοσφαιριστές να προσέλθουν την Δευτέρα 13/11/2017 και ώρα 15:15 στο Ενωσιακό Γήπεδο της Θερμής για προπόνηση Μικτής Ομάδας Παίδων.

ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ ΠΡΟΕΠΙΛΟΓΗΣ ΜΙΚΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΠΑΙΔΩΝ 13/11/2017

     ΟΝΟΜ/ΝΥΜΟ                                                              ΟΜΑΔΑ

1 ΒΑΤΟΣ ΜΑΡΚΟΣ                                                           ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΛΥΤΗΣ

2 ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ                                               ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΝΑΡΑΚΙΟΥ

3 ΔΕΛΗΓΙΑΝΗΣ

4 ΖΑΧΑΡΩΦ ΝΙΚΗΤΑ                                                     Α.Π.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ

5 ΖΕΪΜΠΕΚΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ                                         ΤΡΙΦΥΛΑΚΙΑ

6 ΖΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ                                        ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΛΥΤΗΣ

7 ΘΕΟΦΑΝΟΥΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ                                   ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΕΜΩΤΙΑΣ

8 ΚΑΛΑΜΠΟΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ                               ΑΙΓΕΑΣ ΠΛΩΜΑΡΙΟΥ

9 ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ                                           Α.Π.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ

10 ΚΑΠΑΪ ΟΡΕΣΤΗΣ                                                     ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΝΑΡΑΚΙΟΥ

11 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ                                    ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΛΥΤΗΣ

12 ΚΟΥΛΙΑΔΕΛΛΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ                                  ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΤΡΑΣ

13 ΚΟΥΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ                                         ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΛΥΤΗΣ

14 ΛΕΜΟΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ                                    Α.Ο. ΠΟΛΙΧΝΙΤΟΥ

15 ΛΟΥΛΙ ΑΛΤΙΝ                                                           ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΛΥΤΗΣ

16 ΜΟΥΣΕΛΙΜΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ                                   ΑΕΤΟΣ ΛΟΥΤΡΩΝ

17 ΜΠΟΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ                                     ΑΙΓΕΙΡΟΣ ΜΥΣΤΕΓΝΩΝ

18 ΠΙΤΣΙΛΑΔΗΣ                                                          ΑΙΟΛΙΚΟΣ

19 ΠΡΩΤΟΝΟΤΑΡΙΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ                         ΑΙΓΕΑΣ ΠΛΩΜΑΡΙΟΥ

20 ΡΟΥΣΙ ΛΟΥΙΣ                                                          ΑΕΤΟΣ ΛΟΥΤΡΩΝ

21 ΣΑΛΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ                      ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ

22 ΤΕΛΩΝΙΑΤΗΣ ΝΙΚΟΣ                                         ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΛΥΤΗΣ

23 ΤΣΑΠΩΝΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ                                      ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΛΥΤΗΣ

24 ΤΣΑΤΣΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ                                            ΤΡΙΦΥΛΑΚΙΑ

25 ΧΑΛΚΟΔΑΙΜΩΝ ΜΙΧΑΗΛ                                 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΕΜΩΤΙΑΣ

26 ΧΙΩΤΕΛΛΗΣ ΜΠΕΝ                                            ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΤΡΑΣ

Διαβάστε επίσης...

Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Λέσβου

Ε.Π.Σ. ΛΕΣΒΟΥ