Μικτές ομάδες

ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΩΝ ΜΙΚΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΝΕΩΝ.

ΓΕΝΝΗΘΕΝΤΕΣ 2000 – 2001.

 

Παρακαλούνται οι κάτωθι ποδοσφαιριστές να προσέλθουν την Δευτέρα 23/11/2015 και ώρα 15:15 στο Ενωσιακό Γήπεδο της Θερμής για την προπόνηση Προεπιλογής της Μικτής Ομάδας Νέων.

 

Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΟΜΑΔΑ
1 ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΚΙΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΑΦΙΩΝ
2 ΑΛΑΝΕΛΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΛΙΟΝΤΑΡΑΚΙΑ
3 ΑΡΑΠΑΝΤΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΛΙΟΝΤΑΡΑΚΙΑ
4 ΑΡΑΠΟΓΛΟΥ ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ Α.Ο. ΠΟΛΙΧΝΙΤΟΥ
5 ΒΕΛΟΥΤΣΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΙΓΕΑΣ ΠΛΩΜΑΡΙΟΥ
6 ΓΚΑΓΚΑΝΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΑΕΤΟΣ ΛΟΥΤΡΩΝ
7 ΔΟΜΑΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΛΥΤΗΣ
8 ΕΥΑΓΓΕΛΕΛΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΛΥΤΗΣ
9 ΖΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΙΓΕΑΣ ΠΛΩΜΑΡΙΟΥ
10 ΖΟΡΜΠΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΤΡΑΣ
11 ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΛΙΟΝΤΑΡΑΚΙΑ
12 ΚΑΝΕΛΗΣ ΝΙΚΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΛΥΤΗΣ
13 ΚΑΝΟΓΚΑΣ ΑΣΗΜΑΚΗΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΦΑΛΩΝΑ
14 ΚΑΠΟΔΗΣΤΡΙΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΕΜΩΤΙΑΣ
15 ΚΑΡΑΤΖΟΜΠΑΝΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΕΡΑΣ
16 ΚΟΚΚΩΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΑΦΙΩΝ
17 ΚΟΝΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΛΥΤΗΣ
18 ΜΑΝΤΖΟΥΡΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΛΙΟΝΤΑΡΑΚΙΑ
19 ΜΑΡΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΛΥΤΗΣ
20 ΝΟΜΙΔΗΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΛΙΟΝΤΑΡΑΚΙΑ
21 ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΣ ΚΛΕΑΝΘΗΣ Α.Ο. ΠΟΛΙΧΝΙΤΟΥ
22 ΠΑΠΟΥΤΣΙΔΕΛΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΛΥΤΗΣ
23 ΠΑΤΡΑΚΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΛΥΤΗΣ
24 ΡΑΜΑ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΤΡΑΣ
25 ΣΑΝΤΟΡΙΝΙΟΣ ΒΛΑΣΗΣ ΑΙΓΕΑΣ ΠΛΩΜΑΡΙΟΥ
26 ΣΙΤΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΛΙΟΝΤΑΡΑΚΙΑ
27 ΣΦΑΜΙΔΑΚΗΣ ΚΙΜΩΝ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΛΥΤΗΣ
28 ΧΙΩΤΕΛΛΗΣ ΠΑΥΛΟΣ ΑΙΓΕΑΣ ΠΛΩΜΑΡΙΟΥ
29 ΧΟΝΔΡΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΕΜΩΤΙΑΣ
30 ΨΑΡΡΑΣ ΜΑΝΩΛΗΣ ΑΙΓΕΑΣ ΠΛΩΜΑΡΙΟΥ
31 ΨΩΜΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΛΙΟΝΤΑΡΑΚΙΑ

 

ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΩΝ ΜΙΚΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΠΑΙΔΩΝ.

ΓΕΝΝΗΘΕΝΤΕΣ 2002 – 2003.

 

Παρακαλούνται οι κάτωθι ποδοσφαιριστες να προσέλθουν την Τρίτη 24/11/2015 και ώρα 15:15 στο Ενωσιακό Γήπεδο της Θερμής για προπόνηση  Προεπιλογής της Μικτής Ομάδας Παίδων.

 

Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΟΜΑΔΑ
1 ΑΦΑΛΩΝΙΑΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
2 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ ΛΙΟΝΤΑΡΑΚΙΑ
3 ΑΝΔΡΙΩΤΗΣ ΠΑΥΛΟΣ ΛΙΟΝΤΑΡΑΚΙΑ
4 ΒΑΛΑΒΑΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΛΥΤΗΣ
5 ΒΑΛΕΣΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΛΥΤΗΣ
6 ΔΙΜΠΑΜΠΗΣ ΝΙΚΟΣ ΤΡΙΦΥΛΛΑΚΙΑ
7 ΙΣΤΡΕΦΙ ΕΛΙΟΝ ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΝΑΡΑΚΙΟΥ
8 ΚΑΛΑΤΖΗΣ ΡΑΦΑΗΛ Α.Ο. ΠΟΛΙΧΝΙΤΟΥ
9 ΚΑΡΑΒΑΤΑΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΛΙΟΝΤΑΡΑΚΙΑ
10 ΚΑΡΑΓΚΟΛΕΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΑΦΙΩΝ
11 ΚΑΡΜΕΝΕΛΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΛΥΤΗΣ
12 ΚΑΣΤΡΙΝΕΛΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΛΥΤΗΣ
13 ΚΟΥΚΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΙΓΕΑΣ ΠΛΩΜΑΡΙΟΥ
14 ΚΟΥΡΟΥΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΛΥΤΗΣ
15 ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΟ ΠΟΛΙΧΝΙΤΟΥ
16 ΚΡΙΚΛΑΝΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ Α.Ο. ΠΟΛΙΧΝΙΤΟΥ
17 ΜΑΓΙΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΛΙΟΝΤΑΡΑΚΙΑ
18 ΜΑΚΡΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΛΙΟΝΤΑΡΑΚΙΑ
19 ΜΑΝΔΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΛΥΤΗΣ
20 ΠΑΠΑΡΙΣΒΑΣ ΦΩΤΙΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΛΥΤΗΣ
21 ΠΑΠΑΧΙΟΥ ΛΕΑΝΔΡΟΣ ΤΡΙΦΥΛΛΑΚΙΑ
22 ΠΑΠΠΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΛΥΤΗΣ
23 ΠΑΧΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Α.Ο. ΠΟΛΙΧΝΙΤΟΥ
24 ΠΟΛΥΖΟΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΤΡΙΦΥΛΛΑΚΙΑ
25 ΠΟΛΥΧΡΟΣ ΝΙΚΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΛΥΤΗΣ
26 ΠΟΥΛΙΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ
27 ΠΡΩΤΟΥΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΙΓΕΑΣ ΠΛΩΜΑΡΙΟΥ
28 ΣΟΥΦΛΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΛΥΤΗΣ
29 ΤΖΟΜΠΑΝΕΛΛΗΣ ΕΡΜΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΛΥΤΗΣ

 

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ 4ΟΥ ΑΓΩΝΑ ΜΙΚΤΩΝ.

 

Με ήττα από Δωδεκάνησα και σκόρ 3 – 0 τελείωσε τις υποχρεώσεις της η ΕΠΣ Λέσβου Παίδων.Αγωνίσθηκαν οι εξής ποδοσφαιριστές: Καρμενέλλης, Πολυχρός (41ο Βαφειάδης), Βαλαβάνης, μακρής, Τσουμπανέλλης (65ο Καλατζής), Πολύζος, Παππάς, Κουκάρας (60ο Κρητικός), Πουλιανός, Γαλημίτης (75οΠαπάχιου).

Ισοπαλία στον αγώνα για τους Νέους μας με τα Δωδεκάνησα με φρικτά παράπονα με τα σφυρίγματα του Σαμιώτη διαιτητή, ο οποίος με τις αποφάσεις του διαμόρφωσε το αποτέλεσμα .Τα δύο τέρματα με την ομάδα μας σημείωσε ο Παπουτσιδέλλης. Ο ανεκδιήγητος διαιτητής υπέδειξε δύο πέναλτυ ένα εκ το οποίο απέκρουσε ο τερματοφύλακας της ομάδας μας Ζηρόπουλος ο οποίος και αποβλήθηκε μετά την υπόδειξη του δεύτερου πέναλτυ στο 83ο λεπτό. Αγωνίσθηκαν οι εξής: Ζηρόπουλος, Ψωμάρας, Δοματάς (75ο Ψαρράς), Σιταράς, Μαντζουράνης, Αραπαντώνης, Χιωτέλλης, Θεοδοσίου, Παποτσιδέλλης, μαρίνος, Βελούτσος (83ο Κοντός).

 

Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΤΗΣ 1ΗΣ ΦΑΣΗΣ ΕΙΝΑΙ:

ΠΑΙΔΩΝ ΝΕΩΝ
ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΑ      9 ΚΥΚΛΑΔΕΣ      12
ΛΕΣΒΟΣ             7 ΛΕΣΒΟΣ           7
ΚΥΚΛΑΔΕΣ          7 ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΑ    7
ΧΙΟΣ                 6 ΧΙΟΣ               3
ΣΑΜΟΣ              0 ΣΑΜΟΣ            0

 

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 3ΟΥ ΑΓΩΝΑ ΜΙΚΤΩΝ.

 

Με νίκες συνέχισαν οι Μικτές Ομάδες Παίδων και Νέων της Ένωσης μας, με αντίπαλο τις ομάδες της ΕΠΣ Σάμου. Οι Παίδες κέρδισαν με σκόρ 3 – 0 με σκόρερ τον Πολύζο (5ο), τον Πουλιανό (12ο) και τον Παπάχιου (78ο). Αγωνίστηκαν οι εξής ποδοσφαιριστές: Καρμενέλλης (70ο Ανδριώτης), Πολύχρος, Βαλαβάνης (70ο Βαφειάδης), Τσομπανέλλης, Μακρής, Μανδάνης, Πολύζος (70ο Καλατζής),  Παππάς, Κουκάρας (70ο Παπάχιου), Κουρουλής και ο Πουλιανός (63ο Γαλημίτης).

Οι Νέοι επιβλήθηκαν με σκόρ 5 – 2 της αντίστοιχης ομάδας Νέων της Σάμου. Σκόρερ της ομάδας μας στο 4ο και στο 79ο ο Παπουτσιδέλλης, στο 49ο και στο 65ο (πέναλτυ) ο Μαρίνος και στο 17ο ο Βελούτσος. Αγωνίστηκαν οι εξής: Κοντός, Ψαρράς, Ψωμάρας, Σιταράς (75ο Πατράκης), Μαντζουράνης, Αραπαντώνης, Χιωτέλλης (60ο Σφαμιδάκης), Θεοδοσίου, Παπουτσιδέλλης, Μαρίνος (82οΚαπερώνης) και Βελούστος.

Η ομάδα μας στις 28/10/2015 έχει  ρεπό και την επομένη θα αγωνιστεί με την ΕΠΣ Δωδεκανήσων.

 

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΔΕΥΤΕΡΟΥ ΑΓΩΝΑ ΜΙΚΤΩΝ ΠΑΙΔΩΝ ΚΑΙ ΝΕΩΝ.

 

Δεύτερος αγώνας για την Μικτή Ομάδα Παίδων με αντίπαλο με ατνίπαλο την Μικτή Ομάδα της ΕΠΣ Κυκλαδων το οποίο έληξε με σκόρ 3 – 3. Τα τέρματα για την ομάδα μας τα σημείωσαν οι ποδοσφαιριστές Μακρής (25ο),ο  Μανδάνης (68ο) και Κουρουλής (83ο). Αγωνίστηκαν οι εξής ποδοσφαιριστές: Καρμενέλλης, Πουλιανός, Βαλαβάνης, Τσομπανέλλης, Μακρής, Μανδάνης, Πολύζος, Παππάς, Κουκάρας (80ο Κρητικός), Κουρουλής, Γαλημίτης (50ο Παπαρίσβας), (55ο Πολυχρός).

Η Μικτή Ομάδα Νέων μας ηττήθηκε στον αγώνα μας από την αντίστοιχη ομάδα της ΕΠΣ Κυκλάδων με σκόρ 1 – 0.  Αξιοσημείωτο είναι τα δύο δοκάρια με τον Βελούτσο και οι πολλές τελικές που χάθηκαν. Αγωνίστηκαν οι εξής ποδοσφαιριστές: Ζηρόπουλος, Ψωμάρας, Δοματάς, Μαντζουράνης, Γεωργαντής (71ο Σιταράς), Θεοδοσίου, Καπερώνης (35ο Νομίδης), Χιωτέλλης, Παπουτσιδέλλης, Μαρίνος, Βελούτσος (31ο Ψαρράς).

Αύριο οι ομάδες μας αγωνίζονται με τις ομάδες ΕΠΣ Χίου.

 

ΑΠΟΤΕΣΜΑΤΑ ΠΡΩΤΟΥ ΑΓΩΝΑ ΜΙΚΤΩΝ ΠΑΙΔΩΝ ΚΑΙ ΝΕΩΝ

 

Νικηφόρα ξεκίνησε η Μικτή Παίδων της Λέσβου η οποία κέδρισε την αντίστοιχη ομάδα της Χίου με σκόρ 2 – 0, με σκόρερ τον Κουρουλή στο 27ο λεπτό και τον Γαλημίτη στο 30ο. Η εντεκάδα της Μικτής Παίδων ήταν η εξής: Καρμενέλλης, Πολυχρός (50ο Πουλιανός), Βαλαβάνης (77ο Βαφειάδης), Μακρής, Τσομπανέλλης, Μανδάνης, Πολύζος (77ο Παπάχιου), Παππάς (70ο Καλατζής), Κουκάρας, Κουρουλής, Γαλιμήτης (65ο Παπαρίσβας).

Η ομάδα των Νέων κέρδισε και αυτή την αντίστοιχη ομάδα της Χίου με σκόρ 3 – 0. οι σκόρερ της ομάδας ήταν ο Καπερώνης στο 73ο λεπτό και στο 76ο λεπτό και ο Παπουτσιδέλλης στο 80ολεπτό. Έπαιζαν οι εξής ποδοσφαιριστές: Ζηρόπουλος, Ψωμάρας, Δοματάς, Σιταράς (63ο Μαντζουράνης), Γεωργαντής, Θεοδοσίου, Νομίδης (80ο Αραπαντώνης), Χιωτέλλης, Παπουτσιδέλλης, Μαρίνος, Βελούστος (66ο Καπερώνης).

Επόμενος αγώνας για τις ομάδες μας είναι με την ΕΠΣ Κυκλάδων στις 26/10/2015 στις 11:00 π.μ. και στις 13:00 μ.μ.

 

ΑΦΙΞΗ ΜΙΚΤΩΝ ΟΜΑΔΩΝ

 

Σήμερα 24/10/2015 και ώρα 08:30 π.μ. η αποστολή των Μικτών Ομάδων Παίδων και Νέων αφίχθει στο ξενοδοχείο PLAZA RESORT στην Ανάβυσσο όπου και κατέλησε. Αύριο αρχίζουν οι αγώνες με πρώτο αντίπαλο την ομάδα της Χίου. Οι Πάιδες θα αγωνιστούν στις 11:00 π.μ. στο κοινοτικό στάδιο ΠΑΛΑΙΑΣ ΦΩΚΕΑΣ και οι Νέοι θα ακολουθήσουν στις 13:00 μ.μ. Ο Ενωσιακό Προπονητής Μαστέλλος Παναγιώτης δεν αντιμετωπίζει αγωνιστικά προβλήματα. Την αποστολή συνοδευουν οι κοι: Καλλίας Χαρίλαος Β’ Αντιπρόεδρος της ΕΠΣΛ, Ντουνιάς Δημήτριος Πρόεδρος Μικτών Ομάδων, Ανδριώτης Παναγιώτης Ταμίας, Κάκκαρος Ραφαήλ βοηθός προπονητής. Γιατρός της ομάδας είναι ο αντιπεριφεριάρχης Λέσβου κος. Κύτελης Ευστράτιος. Τους αγώνες θα παρακολουθήσει ο Πρόεδρος της ΕΠΣ Λέσβου κος Ψαρρόπουλος Σταύρος.

 

ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΜΙΚΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΝΕΩΝ

ΓΕΝΝΗΘΕΝΤΕΣ 2000 – 2001.

 

Παρακαλούνται οι κάτωθι ποδοσφαιριστές να προσέλθουν την Δευτέρα 19/10/2015 και ώρα 15:30 στο Ενωσιακό Γήπεδο της Θερμής για προπόνηση της Μικτής Ομάδας Νέων.

Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ
1 ΑΡΑΠΑΝΤΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
2 ΒΕΛΟΥΤΣΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
3 ΔΟΜΑΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
4 ΖΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
5 ΘΕΟΔΩΣΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
6 ΚΟΝΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
7 ΜΑΝΤΖΟΥΡΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
8 ΜΑΡΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
9 ΝΟΜΙΔΗΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ
10 ΠΑΠΟΥΤΣΙΔΕΛΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
11 ΠΑΤΡΑΚΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ
12 ΣΙΤΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
13 ΣΦΑΜΙΔΑΚΗΣ ΚΙΜΩΝ
14 ΧΙΩΤΕΛΛΗΣ ΠΑΥΛΟΣ
15 ΨΑΡΡΑΣ ΜΑΝΩΛΗΣ
16 ΨΩΜΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

 

ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΜΙΚΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΠΑΙΔΩΝ

ΓΕΝΝΗΘΕΝΤΕΣ 2002 – 2003

 

Παρακαλούνται οι κάτωθι ποδοσφαιριστές να προσέλθουν την Δευτέρα 19/10/2015 και ώρα 17:00 στο Ενωσιακό Γήπεδο της Θερμής για Προπόνηση της Μικτής Ομάδας Παίδων.

Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ
1 ΑΝΔΡΙΩΤΗΣ ΠΑΥΛΟΣ
2 ΒΑΛΑΒΑΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
3 ΚΑΛΑΤΖΗΣ ΡΑΦΑΗΛ
4 ΚΑΡΜΕΝΕΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
5 ΚΟΥΚΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
6 ΚΟΥΡΟΥΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
7 ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
8 ΜΑΚΡΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ
9 ΜΑΝΔΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
10 ΠΑΠΑΡΙΣΒΑΣ ΦΩΤΗΣ
11 ΠΑΠΑΧΙΟΥ ΛΕΑΝΔΡΟΣ
12 ΠΑΠΠΑΣ ΓΕΒΡΓΙΟΣ
13 ΠΟΛΥΖΟΣ ΣΤΡΑΤΗΣ
14 ΠΟΛΥΧΡΟΣ ΝΙΚΟΣ
15 ΡΑΜΑ ΤΖΙΜΗΣ
16 ΤΖΟΜΠΑΝΕΛΛΗΣ ΕΡΜΗΣ

 

ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΩΝ ΜΙΚΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΝΕΩΝ.

ΓΕΝΝΗΘΕΝΤΕΣ 2000 – 2001.

 

Παρακαλούνται οι κάτωθι ποδοσφαιριστές να προσέλθουν την Πέμπτη 15/10/2015 και ώρα 16:00 στο Ενωσιακό Γήπεδο της Θερμής, για τον φιλικό αγώνα Μικτής Ομάδας Νέων – Οδυσσέας Ελύτης.

 

Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΟΜΑΔΑ
1 ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΚΙΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΑΦΙΩΝ
2 ΑΛΑΝΕΛΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΛΙΟΝΤΑΡΑΚΙΑ
3 ΑΡΑΠΑΝΤΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΛΙΟΝΤΑΡΑΚΙΑ
4 ΒΕΛΟΥΤΣΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΙΓΕΑΣ ΠΛΩΜΑΡΙΟΥ
5 ΓΚΑΓΚΑΝΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΑΕΤΟΣ ΛΟΥΤΡΩΝ
6 ΔΟΜΑΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΛΥΤΗΣ
7 ΕΥΑΓΓΕΛΕΛΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΛΥΤΗΣ
8 ΖΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΙΓΕΑΣ ΠΛΩΜΑΡΙΟΥ
9 ΘΕΟΔΩΣΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΛΙΟΝΤΑΡΑΚΙΑ
10 ΚΑΝΕΛΗΣ ΝΙΚΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΛΥΤΗΣ
11 ΚΑΝΟΓΚΑΣ ΑΣΗΜΑΚΗΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΦΑΛΩΝΑ
12 ΚΑΠΟΔΗΣΤΡΙΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΕΜΩΤΙΑΣ
13 ΚΑΡΑΤΣΟΜΠΑΝΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΕΡΑΣ
14 ΚΟΚΚΩΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΑΦΙΩΝ
15 ΚΟΝΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΛΥΤΗΣ
16 ΜΑΜΟΥΛΕΛΛΗΣ ΝΙΚΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΛΥΤΗΣ
17 ΜΑΝΤΖΟΥΡΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΗΣ ΛΙΟΝΤΑΡΑΚΙΑ
18 ΜΑΡΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΛΥΤΗΣ
19 ΝΟΜΙΔΗΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΛΙΟΝΤΑΡΑΚΙΑ
20 ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΣ ΚΛΕΑΝΘΗΣ Α.Ο. ΠΟΛΙΧΝΙΤΟΥ
21 ΠΑΠΟΥΤΣΙΔΕΛΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΛΥΤΗΣ
22 ΠΑΤΡΑΚΗΣ ΣΤΡΑΤΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΛΥΤΗΣ
23 ΡΑΜΑ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΤΡΑΣ
24 ΣΑΝΤΟΡΙΝΙΟΣ ΒΛΑΣΗΣ ΑΙΓΕΑΣ ΠΛΩΜΑΡΙΟΥ
25 ΣΙΤΑΡΑΣ  ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΛΙΟΝΤΑΡΑΚΙΑ
26 ΣΦΑΜΙΔΑΚΗΣ ΚΙΜΩΝ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΛΥΤΗΣ
27 ΧΙΩΤΕΛΛΗΣ ΠΑΥΛΟΣ ΑΙΓΕΑΣ ΠΛΩΜΑΡΙΟΥ
28 ΧΟΝΔΡΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΕΜΩΤΙΑΣ
29 ΨΑΡΡΑΣ ΜΑΝΩΛΗΣ ΑΙΓΕΑΣ ΠΛΩΜΑΡΙΟΥ
30 ΨΩΜΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΛΙΟΝΤΑΡΑΚΙΑ

 

ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΩΝ ΜΙΚΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΝΕΩΝ.

ΓΕΝΝΗΘΕΝΤΕΣ 2000 – 2001.

 

Παρακαλούνται οι κάτωθι ποδοσφαιριστές να προσέλθουν την Δευτέρα 12/10/2015 και ώρα 15:00 στο Ενωσιακό Γήπεδο της Θερμής για φιλικό αγώνα Μικτής Ομάδας Νέων – Λιονταράκια.

 

Φιλικός Αγώνας Μικτής Ομάδας Νέων – Λιονταράκια στις 12/10/2015.

Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΟΜΑΔΑ
1 ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΚΙΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΑΦΙΩΝ
2 ΑΛΑΝΕΛΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΑΤΗΣ ΛΙΟΝΤΑΡΑΚΙΑ
3 ΑΡΑΠΑΝΤΩΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΛΙΟΝΤΑΡΑΚΙΑ
4 ΑΡΑΠΟΓΛΟΥ ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ Α.Ο. ΠΟΛΙΧΝΙΣΤΟΥ
5 ΒΕΛΟΥΤΣΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΙΓΕΑΣ ΠΛΩΜΑΡΙΟΥ
6 ΓΚΑΓΚΑΝΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΑΕΤΟΣ ΛΟΥΤΡΩΝ
7 ΔΟΜΑΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΛΥΤΗΣ
8 ΕΥΑΓΓΕΛΕΛΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΛΥΤΗΣ
9 ΖΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΙΓΕΑΣ ΠΛΩΜΑΡΙΟΥ
10 ΘΕΟΔΩΣΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΛΙΟΝΤΑΡΑΚΙΑ
11 ΚΑΝΕΛΗΣ ΝΙΚΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΛΥΤΗΣ
12 ΚΑΝΟΓΚΑΣ ΑΣΗΜΑΚΗΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΦΑΛΩΝΑ
13 ΚΑΠΟΔΗΣΤΡΙΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΕΜΩΤΙΑΣ
14 ΚΑΡΑΤΖΟΜΠΑΝΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΕΡΑΣ
15 ΚΟΚΚΩΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΑΦΙΩΝ
16 ΚΟΝΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΛΥΤΗΣ
17 ΜΑΜΟΥΛΕΛΛΗΣ ΝΙΚΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΛΥΤΗΣ
18 ΜΑΝΤΖΟΥΡΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΛΙΟΝΤΑΡΑΚΙΑ
19 ΜΑΡΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΛΥΤΗΣ
20 ΝΟΜΙΔΗΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΛΙΟΝΤΑΡΑΚΙΑ
21 ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΣ ΚΛΕΑΝΘΗΣ Α.Ο. ΠΟΛΙΧΝΙΤΟΥ
22 ΠΑΠΟΥΤΣΙΔΕΛΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΛΥΤΗΣ
23 ΠΑΤΡΑΚΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΛΥΤΗΣ
24 ΠΑΤΣΕΛΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ ΛΙΟΝΤΑΡΑΚΙΑ
25 ΡΑΜΑ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΤΡΑΣ
26 ΣΑΝΤΟΡΙΝΙΟΣ ΒΛΑΣΗΣ ΑΙΓΕΑΣ ΠΛΩΜΑΡΙΟΥ
27 ΣΙΤΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΛΙΟΝΤΑΡΑΚΙΑ
28 ΣΤΟΙΚΟΣ ΣΤΡΑΤΟΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓΙΑΣΟΥ
29 ΣΦΑΜΙΔΑΚΗΣ ΚΙΜΩΝ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΛΥΤΗΣ
30 ΧΙΩΤΕΛΛΗΣ ΠΑΥΛΟΣ ΑΙΓΕΑΣ ΠΛΩΜΑΡΙΟΥ
31 ΧΟΝΔΡΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΕΜΩΤΙΑΣ
32 ΨΑΡΡΑΣ ΜΑΝΩΛΗΣ ΑΙΓΕΑΣ ΠΛΩΜΑΡΙΟΥ
33 ΨΩΜΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΛΙΟΝΤΑΡΑΚΙΑ

 

ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΩΝ ΜΙΚΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΠΑΙΔΩΝ.

ΓΕΝΝΗΘΕΝΤΕΣ 2002 – 2003.

 

Παρακαλούνται οι κάτωθι ποδοσφαιριστές να προσέλθουν την Δευτέρα 12/10/2015 και ώρα 17:00 στο Ενωσιακό Γήπεδο της Θερμής για προπόνηση προεπιλογής της Μικτής Ομάδας Παίδων

 

Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΟΜΑΔΑ
1 ΒΑΛΑΒΑΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΛΥΤΗΣ
2 ΒΑΛΕΣΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΛΥΤΗΣ
3 ΒΕΡΓΑΜΑΛΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΝΑΓΕΝΝΣΗ ΑΓΙΑΣΟΥ
4 ΓΑΒΑΛΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΤΡΙΦΥΛΛΑΚΙΑ
5 ΔΙΜΠΑΜΠΗΣ ΝΙΚΟΣ ΤΡΙΦΥΛΛΑΚΙΑ
6 ΕΓΓΛΕΖΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΛΙΟΝΤΑΡΑΚΙΑ
7 ΖΟΥΜΠΑΝΤΗΣ ΣΤΡΑΤΗΣ Α.Ο. ΠΟΛΙΧΝΙΤΟΥ
8 ΙΣΤΡΕΦΙ ΕΛΙΟΝ ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΝΑΡΑΚΙΟΥ
9 ΚΑΛΑΤΖΗΣ ΡΑΦΑΗΛ Α.Ο. ΠΟΛΙΧΝΙΤΟΥ
10 ΚΑΡΑΒΑΤΑΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΛΙΟΝΤΑΡΑΚΙΑ
11 ΚΑΡΜΕΝΕΛΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΛΥΤΗΣ
12 ΚΑΣΤΡΙΝΕΛΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΛΥΤΗΣ
13 ΚΟΥΚΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΙΓΕΑΣ ΠΛΩΜΑΡΙΟΥ
14 ΚΟΥΡΟΥΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΛΥΤΗΣ
15 ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α.Ο. ΠΟΛΙΧΝΙΤΟΥ
16 ΜΑΚΡΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΛΙΟΝΤΑΡΑΚΙΑ
17 ΜΑΝΔΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΛΥΤΗΣ
18 ΠΑΠΑΡΙΣΒΑΣ ΦΩΤΙΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΛΥΤΗΣ
19 ΠΑΠΑΧΙΟΥ ΛΕΑΝΔΡΟΣ ΤΡΙΦΥΛΛΑΚΙΑ
20 ΠΑΠΠΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΛΥΤΗΣ
21 ΠΛΩΜΑΡΙΤΗΣ ΜΑΡΙΟΣ Α.Ο. ΠΟΛΙΧΝΙΤΟΥ
22 ΠΟΛΥΖΟΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΤΡΙΦΥΛΛΑΚΙΑ
23 ΠΟΛΥΧΡΟΣ ΝΙΚΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΛΥΤΗΣ
24 ΠΟΥΛΙΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ
25 ΠΡΩΤΟΥΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΙΓΕΑΣ ΠΛΩΜΑΡΙΟΥ
26 ΡΑΜΑ ΡΕΝΑΤΟ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΤΡΑΣ
27 ΡΑΜΑ ΤΖΙΜΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΤΡΑΣ
28 ΣΟΥΦΛΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΛΥΤΗΣ
29 ΣΤΟΙΚΟΣ ΠΕΤΡΟΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓΙΑΣΟΥ
30 ΤΖΟΜΠΑΝΕΛΛΗΣ ΕΡΜΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΛΥΤΗΣ

 

ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΩΝ ΜΙΚΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΝΕΩΝ

ΓΕΝΝΗΘΕΝΤΕΣ 2000 – 2001.

 

Παρακαλούνται οι κάτωθι ποδοσφαιριστές να προσέλθουν την Δευτέρα 05/10/2015 και ώρα 15:30 στο Ενωσιακό Γήπεδο της Θερμής για προπόνηση προεπιλογής της Μικτής Ομάδας Νέων.

 

Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΟΜΑΔΑ
1 ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΚΙΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΑΦΙΩΝ
2 ΑΛΑΝΕΛΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΛΙΟΝΤΑΡΑΚΙΑ
3 ΑΡΑΠΑΝΤΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΛΙΟΝΤΑΡΑΚΙΑ
4 ΑΡΑΠΟΛΓΛΟΥ ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΠΟΛΙΧΝΙΤΟΣ
5 ΑΧΛΑΔΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΕΤΟΣ ΛΟΥΤΡΩΝ
6 ΒΕΛΟΥΤΣΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΙΓΕΑΣ ΠΛΩΜΑΡΙΟΥ
7 ΓΙΑΝΝΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΣΚΑΛΑΣ ΚΑΛΛΟΝΗΣ
8 ΓΚΑΓΚΑΝΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΑΕΤΟΣ ΛΟΥΤΡΩΝ
9 ΔΟΜΑΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΛΥΤΗΣ
10 ΕΥΑΓΓΕΛΕΛΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΛΥΤΗΣ
11 ΖΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΙΓΕΑΣ ΠΛΩΜΑΡΙΟΥ
12 ΘΕΟΔΩΣΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΛΙΟΝΤΑΡΑΚΙΑ
13 ΚΑΝΕΛΗΣ ΝΙΚΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΛΥΤΗΣ
14 ΚΑΝΟΓΚΑΣ ΑΣΗΜΑΚΗΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΦΑΛΩΝΑ
15 ΚΑΠΟΔΗΣΤΡΙΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΕΜΩΤΙΑΣ
16 ΚΑΡΑΤΖΟΜΠΑΝΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΕΡΑΣ
17 ΚΟΚΚΩΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΑΦΙΩΝ
18 ΚΟΝΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΛΥΤΗΣ
19 ΚΟΤΣΙΡΗΣ ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΗΣ ΕΡΕΣΟΥ
20 ΜΑΜΟΥΛΕΛΛΗΣ ΝΙΚΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΛΥΤΗΣ
21 ΜΑΝΤΖΟΥΡΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΛΙΟΝΤΑΡΑΚΙΑ
22 ΜΑΡΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΛΥΤΗΣ
23 ΝΟΜΙΔΗΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΛΙΟΝΤΑΡΑΚΙΑ
24 ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΣ ΚΛΕΑΝΘΗΣ ΠΟΛΙΧΝΙΤΟΣ
25 ΠΑΠΟΥΤΣΙΔΕΛΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΛΥΤΗΣ
26 ΠΑΤΡΑΚΗΣ ΣΤΡΑΤΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΛΥΤΗΣ
27 ΠΑΤΣΕΛΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ ΛΙΟΝΤΑΡΑΚΙΑ
28 ΡΑΜΑ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΤΡΑΣ
29 ΣΑΝΤΟΡΙΝΙΟΣ ΒΛΑΣΗΣ ΑΙΓΕΑΣ ΠΛΩΜΑΡΙΟΥ
30 ΣΙΤΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΛΙΟΝΤΑΡΑΚΙΑ
31 ΣΤΟΙΚΟΣ ΣΤΡΑΤΟΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓΙΑΣΟΥ
32 ΣΦΑΜΙΔΑΚΗΣ ΚΙΜΩΝ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΛΥΤΗΣ
33 ΧΙΩΤΕΛΛΗΣ ΠΑΥΛΟΣ ΑΙΓΕΑΣ ΠΛΩΜΑΡΙΟΥ
34 ΧΟΝΔΡΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΕΜΩΤΙΑΣ
35 ΨΑΡΡΑΣ ΜΑΝΩΛΗΣ ΑΙΓΕΑΣ ΠΛΩΜΑΡΙΟΥ
36 ΨΩΜΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΛΙΟΝΤΑΡΑΚΙΑ

 

ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΩΝ ΜΙΚΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΠΑΙΔΩΝ

ΓΕΝΝΗΘΕΝΤΕΣ 2002 – 2003

 

Παρακαλούνται οι κάτωθι ποδοσφαιριστές να προσέλθουν την Δευτέρα 05/10/2015 και ώρα 17:00 στο Ενωσιακό Γήπεδο της Θερμής για προπόνηση προεπιλογής της Μικτής Ομάδας Παίδων.

 

Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΟΜΑΔΑ
1 ΑΦΑΛΩΝΙΑΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
2 ΒΑΛΑΒΑΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΛΥΤΗΣ
3 ΒΑΛΕΣΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΛΥΤΗΣ
4 ΒΕΡΓΑΜΑΛΛΗΣ ΚΩΣΤΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓΙΑΣΟΥ
5 ΔΙΜΠΑΜΠΗΣ ΝΙΚΟΣ ΤΡΙΦΥΛΛΑΚΙΑ
6 ΕΓΓΛΕΖΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΛΙΟΝΤΑΡΑΚΙΑ
7 ΖΟΥΜΠΑΝΤΗΣ ΣΤΡΑΤΗΣ ΠΟΛΙΧΝΙΤΟΣ
8 ΙΣΤΡΕΦΙ ΕΛΙΟΝ ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΝΑΡΑΚΙΟΥ
9 ΚΑΒΡΟΜΑΤΖΗΣ ΝΙΚΟΣ ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΗΣ ΕΡΕΣΟΥ
10 ΚΑΛΑΤΖΗΣ ΡΑΦΑΗΛ ΠΟΛΙΧΝΙΤΟΣ
11 ΚΑΡΑΓΚΟΛΕΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΑΦΙΩΝ
12 ΚΑΡΜΕΝΕΛΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΛΥΤΗΣ
13 ΚΑΣΤΡΙΝΕΛΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΛΥΤΗΣ
14 ΚΕΡΛΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΡΙΦΥΛΛΑΚΙΑ
15 ΚΟΤΣΙΝΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΗΣ ΕΡΕΣΟΥ
16 ΚΟΥΚΑΡΑΣ ΚΩΣΤΑΣ ΑΙΓΕΑΣ ΠΛΩΜΑΡΙΟΥ
17 ΚΟΥΡΟΥΛΗΣ ΚΩΣΤΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΛΥΤΗΣ
18 ΚΡΗΤΗΚΟΣ ΝΙΚΟΣ ΠΟΛΙΧΝΙΤΟΣ
19 ΚΡΙΚΛΑΝΗΣ ΣΤΑΡΤΗΣ ΠΟΛΙΧΝΙΤΟΣ
20 ΜΑΓΙΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΛΙΟΝΤΑΡΑΚΙΑ
21 ΜΑΚΡΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΛΙΟΝΤΑΡΑΚΙΑ
22 ΜΑΝΔΑΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΛΥΤΗΣ
23 ΠΑΠΑΡΙΣΒΑΣ ΦΩΤΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΛΥΤΗΣ
24 ΠΑΠΑΧΙΟΥ ΛΕΑΝΔΡΟΣ ΤΡΙΦΥΛΛΑΚΙΑ
25 ΠΑΠΠΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΛΥΤΗΣ
26 ΠΟΛΥΖΟΣ ΣΤΑΡΤΗΣ ΤΡΙΦΥΛΛΑΚΙΑ
27 ΠΟΛΥΧΡΟΣ ΝΙΚΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΛΥΤΗΣ
28 ΠΟΥΛΙΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ
29 ΠΡΩΤΟΥΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΙΓΕΑΣ ΠΛΩΜΑΡΙΟΥ
30 ΡΑΜΑ ΡΕΝΑΤΟ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΤΡΑΣ
31 ΡΑΜΑ ΤΖΙΜΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΤΡΑΣ
32 ΣΟΥΦΛΙΑΣ ΚΩΣΤΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΛΥΤΗΣ
33 ΣΤΟΙΚΟΣ ΠΕΤΡΟΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓΙΑΣΟΥ
34 ΤΖΟΜΠΑΝΕΛΛΗΣ ΕΡΜΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΛΥΤΗΣ
35 ΦΑΝΑΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΛΙΟΝΤΑΡΑΚΙΑ
36 ΧΡΙΣΤΕΛΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΡΙΦΥΛΛΑΚΙΑ

 

ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΩΝ ΜΙΚΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΝΕΩΝ

ΓΕΝΝΗΘΕΝΤΣ 2000 – 2001

 

Παρακαλούνται οι κάτωθι ποδοσφαιριστές να προσέλθουν την Δευτέρα 28-09-2015 και ώρα 15:45στο Ενωσιακό Γήπεδο της Θερμής για προπόνηση προεπιλογής Μικτής Ομάδας Νέων.

Επίσης σωματεία τα οποία έχουν ποδοσφαιριστές γεννηθέντες τα έτη που αναφέρονται παραπάνω και δεν εμπεριέχονται στην παρακάτω λίστα μπορούν να λάβουν μέρος στην προπόνηση κατόπιν συνεννοήσεως με τον Ενωσιακό Προπονητή Μαστέλλο Παναγιώτη (τηλέφωνο: 694-8895753).

 

Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΟΜΑΔΑ
1 ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΚΙΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΑΦΙΩΝ
2 ΑΛΑΝΕΛΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΛΙΟΝΤΑΡΑΚΙΑ
3 ΑΡΑΠΑΝΤΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΛΙΟΝΤΑΡΑΚΙΑ
4 ΑΡΑΠΟΓΛΟΥ ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ Α.Ο. ΠΟΛΙΧΝΙΤΟΥ
5 ΒΕΛΟΥΤΣΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΙΓΕΑΣ ΠΛΩΜΑΡΙΟΥ
6 ΒΟΥΝΑΤΣΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΙΓΕΑΣ ΠΛΩΜΑΡΙΟΥ
7 ΓΑΚΙΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΠΑΛΛΕΣΒΙΑΚΟΣ
8 ΔΟΜΑΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΛΥΤΗΣ
9 ΕΥΑΓΓΕΛΕΛΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΛΥΤΗΣ
10 ΖΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΙΓΕΑΣ ΠΛΩΜΑΡΙΟΥ
11 ΘΕΟΔΩΣΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΛΙΟΝΤΑΡΑΚΙΑ
12 ΚΑΝΕΛΗΣ ΝΙΚΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΛΥΤΗΣ
13 ΚΑΠΟΔΗΣΤΡΙΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΕΜΩΤΙΑΣ
14 ΚΟΚΚΩΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΑΦΙΩΝ
15 ΚΟΝΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΛΥΤΗΣ
16 ΜΑΜΟΥΛΕΛΛΗΣ ΝΙΚΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΛΥΤΗΣ
17 ΜΑΝΤΖΟΥΡΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΛΙΟΝΤΑΡΑΚΙΑ
18 ΜΑΡΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΛΥΤΗΣ
19 ΝΟΜΙΔΗΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΛΙΟΝΤΑΡΑΚΙΑ
20 ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΣ ΚΛΕΑΝΘΗΣ Α.Ο. ΠΟΛΙΧΝΙΤΟΥ
21 ΠΑΠΟΥΤΣΙΔΕΛΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΛΥΤΗΣ
22 ΠΑΤΖΑΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α.Ο. ΠΟΛΙΧΝΙΤΟΥ
23 ΠΑΤΡΑΚΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΛΥΤΗΣ
24 ΠΑΤΣΕΛΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ ΛΙΟΝΤΑΡΑΚΙΑ
25 ΠΙΚΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΛΥΤΗΣ
26 ΡΑΜΑ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΤΡΑΣ
27 ΣΙΤΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΛΙΟΝΤΑΡΑΚΙΑ
28 ΣΚΟΥΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΛΛΕΣΒΙΑΚΟΣ
29 ΣΤΟΙΚΟΣ ΣΤΡΑΤΟΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓΙΑΣΟΥ
30 ΣΦΑΜΙΔΑΚΗΣ ΚΙΜΩΝ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΛΥΤΗΣ
31 ΧΙΩΤΕΛΛΗΣ ΠΑΥΛΟΣ ΑΙΓΕΑΣ ΠΛΩΜΑΡΙΟΥ
32 ΧΟΝΔΡΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΕΜΩΤΙΑΣ
33 ΨΑΡΡΑΣ ΜΑΝΩΛΗΣ ΑΙΓΕΑΣ ΠΛΩΜΑΡΙΟΥ
34 ΨΩΜΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΛΙΟΝΤΑΡΑΚΙΑ

 

ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΩΝ ΜΙΚΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΠΑΙΔΩΝ

ΓΕΝΝΗΘΕΝΤΕΣ 2002 – 2003.

 

Παρακαλούνται οι κάτωθι ποδοσφαιριστές να προσέλθουν την Δευτέρα 28-09-2015 και ώρα 17:15στο Ενωσιακό Γήπεδο της Θερμής για προπόνηση προεπιλογής Μικτής Ομάδας Παίδων.

Επίσης, σωματεία τα οποία έχουν ποδοσφαιριστές γεννηθέντες τα έτη που αναφέρονται παραπάνω και δεν εμπεριέχονται στην παρακάτω λίστα μπορούν να λάβουν μέρος στην προπόνηση κατόπιν συνεννοήσεως με τον Ενωσιακό Προπονητή Μαστέλλο Παναγιώτη (τηλέφωνο: 694-8895753).

Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΟΜΑΔΑ
1 ΒΑΛΕΣΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΛΥΤΗΣ
2 ΒΑΞΕΒΑΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΛΥΤΗΣ
3 ΒΕΡΓΑΜΑΛΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓΙΑΣΟΥ
4 ΕΓΓΛΕΖΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΛΙΟΝΤΑΡΑΚΙΑ
5 ΖΟΥΜΠΑΝΤΗΣ ΝΙΚΟΣ ΤΡΙΦΥΛΛΑΚΙΑ
6 ΖΟΥΜΠΑΝΤΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ Α.Ο. ΠΟΛΙΧΝΙΤΟΥ
7 ΙΣΤΡΕΦΙ ΕΛΙΟΝ ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΝΑΡΑΚΙΟΥ
8 ΚΑΛΑΤΖΗΣ ΡΑΦΑΗΛ Α.Ο. ΠΟΛΙΧΝΙΤΟΥ
9 ΚΑΡΑΒΑΤΑΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΛΙΟΝΤΑΡΑΚΙΑ
10 ΚΑΡΑΓΚΟΛΕΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΑΦΙΩΝ
11 ΚΑΡΜΕΝΕΛΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΛΥΤΗΣ
12 ΚΑΣΤΡΙΝΕΛΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΛΥΤΗΣ
13 ΚΕΡΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΡΙΦΥΛΛΑΚΙΑ
14 ΚΟΥΚΑΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΙΓΕΑΣ ΠΛΩΜΑΡΙΟΥ
15 ΚΟΥΡΟΥΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΛΥΤΗΣ
16 ΚΡΗΤΗΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α.Ο. ΠΟΛΙΧΝΙΤΟΥ
17 ΚΡΙΚΛΑΝΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ Α.Ο. ΠΟΛΙΧΝΙΤΟΥ
18 ΜΑΓΙΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΛΙΟΝΤΑΡΑΚΙΑ
19 ΜΑΚΡΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΛΙΟΝΤΑΡΑΚΙΑ
20 ΜΑΝΔΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΛΥΤΗΣ
21 ΠΑΠΑΧΙΟΥ ΛΕΑΝΔΡΟΣ ΤΡΙΦΥΛΛΑΚΙΑ
22 ΠΑΠΠΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΛΥΤΗΣ
23 ΠΟΛΥΖΟΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΤΡΙΦΥΛΛΑΚΙΑ
24 ΠΟΛΥΧΡΟΣ ΝΙΚΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΛΥΤΗΣ
25 ΠΟΥΛΙΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ
26 ΠΡΩΤΟΥΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΙΓΕΑΣ ΠΛΩΜΑΡΙΟΥ
27 ΡΑΜΑ ΡΕΝΑΤΟ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΤΡΑΣ
28 ΡΑΜΑ ΤΖΙΜΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΤΡΑΣ
29 ΣΤΟΙΚΟΣ ΠΕΤΡΟΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓΙΑΣΟΥ
30 ΤΖΟΜΠΑΝΕΛΛΗΣ ΕΡΜΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΛΥΤΗΣ
31 ΧΡΙΣΤΕΛΛΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΤΡΙΦΥΛΛΑΚΙΑ
Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Λέσβου

Ε.Π.Σ. ΛΕΣΒΟΥ