Menu
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ (6η)
ΜΑΚΑΡΕΑΣ ΑΓΡΑΣ0 - 4ΚΑΡΑΒΑΓΓΕΛΗΣ ΣΤΥΨΗΣ
ΑΝΑΞΟΣ ΣΚΟΥΤΑΡΟΥ0 - 1ΟΡΦΕΑΣ ΑΝΤΙΣΣΑΣ
Α.Ο ΜΕΣΟΤΟΠΟΥ0 - 1ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΤΡΑΣ
ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (7η)
ΟΡΦΕΑΣ ΑΝΤΙΣΣΑΣΜΑΚΑΡΕΑΣ ΑΓΡΑΣ
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΤΡΑΣΠΑΠΑΝΙΚΟΛΗΣ ΕΡΕΣΟΥ
Α.Ο ΜΕΣΟΤΟΠΟΥΑΝΑΞΟΣ ΣΚΟΥΤΑΡΟΥ

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΒΑΘΜΟΙ ΠΟΙΝΕΣ ΓΚΟΛ N/I/H ΕΝΤΟΣ ΕΚΤΟΣ
01. ΚΑΡΑΒΑΓΓΕΛΗΣ ΣΤΥΨΗΣ 15
0
20-5
5-0-1
10-1
3-0-0
10-4
2-0-1
02. ΟΡΦΕΑΣ ΑΝΤΙΣΣΑΣ 10
0
5-5
3-1-1
2-1
1-1-0
3-4
2-0-1
03. ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΤΡΑΣ 9
0
8-7
3-0-2
5-5
1-0-1
3-2
2-0-1
04. ΜΑΚΑΡΕΑΣ ΑΓΡΑΣ 9
0
10-12
3-0-2
4-6
1-0-1
6-6
2-0-1
05. Α.Ο ΜΕΣΟΤΟΠΟΥ 4
0
5-6
1-1-3
4-4
1-0-2
1-2
0-1-1
06. ΑΝΑΞΟΣ ΣΚΟΥΤΑΡΟΥ 3
0
8-12
1-0-4
6-8
1-0-3
2-4
0-0-1
07. ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΗΣ ΕΡΕΣΟΥ 3
0
6-15
1-0-4
3-3
1-0-1
3-12
0-0-3

ΑΝΟΔΟΣ     PLAY-OFF     PLAY-OUT     ΥΠΟΒΙΒΑΣΜΟΣ

- Σημαντική σημείωση σχετικά με την βαθμολογία:
Σε περίπτωση ισοβαθμίας δύο ή περισσοτέρων ομάδων καλύτερη θέση στο βαθμολογικό πίνακα καταλαμβάνει η ομάδα που έχει καλύτερο συντελεστή στους μεταξύ τους αγώνες (άρθρο 20 του Κ.Α.Π.). Κάτι τέτοιο δεν παρουσιάζεται αυτόματα (ηλεκτρονικά) στην άνω βαθμολογία. Θα υπάρξει σημείωση με το τέλος του πρωταθλήματος.


ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΟΙ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ
1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΑΡΑΒΑΓΓΕΛΗΣ ΣΤΥΨΗΣ
Γήπ: ΓΗΠΕΔΟ ΣΤΥΨΗΣ
29.10.2022  16.00
Π: ΒΟΣΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ
4 - 0 ΟΡΦΕΑΣ ΑΝΤΙΣΣΑΣ
Δ: ΠΑΤΣΑΤΖΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
B:ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
   ΒΑΜΒΑΚΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ
Α.Ο ΜΕΣΟΤΟΠΟΥ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΕΣΟΤΟΠΟΥ
29.10.2022  16.00
Π: ΖΑΜΠΑΡΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
0 - 1 ΜΑΚΑΡΕΑΣ ΑΓΡΑΣ
Δ: ΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
B:ΣΥΒΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
   ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
ΑΝΑΞΟΣ ΣΚΟΥΤΑΡΟΥ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΤΡΑΣ
30.10.2022  15.00
Π: ΠΕΛΕΚΟΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ
3 - 0 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΗΣ ΕΡΕΣΟΥ
Δ: ΣΠΥΡΕΛΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
B:ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
   ΣΥΒΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΤΡΑΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΤΡΑΣ
06.11.2022  15.00
Π: ΠΙΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
2 - 1 ΚΑΡΑΒΑΓΓΕΛΗΣ ΣΤΥΨΗΣ
Δ: ΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
B:ΚΑΡΑΜΠΑΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
   ΒΟΙΚΟΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ
ΟΡΦΕΑΣ ΑΝΤΙΣΣΑΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΝΤΙΣΣΑΣ
05.11.2022  15.00
Π: ΒΟΣΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ
1 - 1 Α.Ο ΜΕΣΟΤΟΠΟΥ
Δ: ΒΟΥΡΑΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
B:ΣΠΕΝΤΖΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
   ΚΑΡΑΜΠΑΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΗΣ ΕΡΕΣΟΥ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΕΡΕΣΟΥ
06.11.2022  15.00
Π: ΦΙΛΙΠΠΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
3 - 1 ΜΑΚΑΡΕΑΣ ΑΓΡΑΣ
Δ: ΚΑΡΜΙΡΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
B:ΤΣΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
   ΣΠΕΝΤΖΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΑΡΑΒΑΓΓΕΛΗΣ ΣΤΥΨΗΣ
Γήπ: ΓΗΠΕΔΟ ΣΤΥΨΗΣ
12.11.2022  15.00
Π: ΖΑΜΠΑΡΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
1 - 0 Α.Ο ΜΕΣΟΤΟΠΟΥ
Δ: ΤΣΟΓΓΑΡΗ ΘΕΟΔΩΡΑ
B:ΠΑΤΣΑΤΖΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
   ΚΟΥΛΟΥΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΑΝΑΞΟΣ ΣΚΟΥΤΑΡΟΥ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΤΡΑΣ
12.11.2022  15.00
Π: ΦΙΛΙΠΠΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
1 - 2 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΤΡΑΣ
Δ: ΚΑΡΜΙΡΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
B:ΛΕΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
   ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΗΣ ΕΡΕΣΟΥ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΕΡΕΣΟΥ
12.11.2022  15.00
Π: ΒΟΣΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ
0 - 2 ΟΡΦΕΑΣ ΑΝΤΙΣΣΑΣ
Δ: ΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
B:ΒΑΜΒΑΚΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ
   ΒΟΥΡΑΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΝΑΞΟΣ ΣΚΟΥΤΑΡΟΥ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΤΡΑΣ
20.11.2022  11.30
Π: ΦΙΛΙΠΠΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
2 - 5 ΚΑΡΑΒΑΓΓΕΛΗΣ ΣΤΥΨΗΣ
Δ: ΒΑΣΙΛΑΚΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
B:ΠΑΤΣΑΤΖΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
   ΚΑΡΑΜΠΑΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
Α.Ο ΜΕΣΟΤΟΠΟΥ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΕΣΟΤΟΠΟΥ
20.11.2022  15.00
Π: ΠΕΛΕΚΟΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ
4 - 2 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΗΣ ΕΡΕΣΟΥ
Δ: ΚΑΡΜΙΡΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
B:ΠΑΡΑΣΧΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
   ΒΑΜΒΑΚΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΤΡΑΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΤΡΑΣ
20.11.2022  15.00
Π: ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
3 - 4 ΜΑΚΑΡΕΑΣ ΑΓΡΑΣ
Δ: ΠΑΤΣΑΤΖΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
B:ΒΑΣΙΛΑΚΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
   ΚΑΡΑΜΠΑΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΑΡΑΒΑΓΓΕΛΗΣ ΣΤΥΨΗΣ
Γήπ: ΓΗΠΕΔΟ ΣΤΥΨΗΣ
27.11.2022  15.00
Π: ΠΙΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
5 - 1 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΗΣ ΕΡΕΣΟΥ
Δ: ΤΣΟΓΓΑΡΗ ΘΕΟΔΩΡΑ
B:ΜΠΟΝΤΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
   ΠΑΡΑΣΧΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΜΑΚΑΡΕΑΣ ΑΓΡΑΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΡΑΚΟΙΛΩΝ
26.11.2022  15.00
Π: ΖΑΜΠΑΡΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
4 - 2 ΑΝΑΞΟΣ ΣΚΟΥΤΑΡΟΥ
Δ: ΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
B:ΚΑΡΑΜΠΑΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
   ΤΣΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΟΡΦΕΑΣ ΑΝΤΙΣΣΑΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΝΤΙΣΣΑΣ
26.11.2022  15.00
Π: ΒΟΣΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ
1 - 0 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΤΡΑΣ
Δ: ΜΠΟΝΤΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
B:ΠΑΡΑΣΧΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
   ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΜΑΚΑΡΕΑΣ ΑΓΡΑΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΡΑΚΟΙΛΩΝ
04.12.2022  15.00
Π: ΖΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ
0 - 4 ΚΑΡΑΒΑΓΓΕΛΗΣ ΣΤΥΨΗΣ
Δ: ΒΑΣΙΛΑΚΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
B:ΚΑΡΑΜΠΑΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
   ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΑΝΑΞΟΣ ΣΚΟΥΤΑΡΟΥ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΤΡΑΣ
04.12.2022  15.00
Π: ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
0 - 1 ΟΡΦΕΑΣ ΑΝΤΙΣΣΑΣ
Δ: ΣΥΒΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
B:ΜΠΟΝΤΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
   ΠΑΡΑΣΧΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
Α.Ο ΜΕΣΟΤΟΠΟΥ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΕΣΟΤΟΠΟΥ
04.12.2022  15.00
Π: ΖΑΜΠΑΡΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
0 - 1 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΤΡΑΣ
Δ: ΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
B:ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
   ΤΣΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΟΡΦΕΑΣ ΑΝΤΙΣΣΑΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΝΤΙΣΣΑΣ
10.12.2022  15.00
Π:
- ΜΑΚΑΡΕΑΣ ΑΓΡΑΣ
Δ:
B:
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΤΡΑΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΤΡΑΣ
10.12.2022  15.00
Π:
- ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΗΣ ΕΡΕΣΟΥ
Δ:
B:
Α.Ο ΜΕΣΟΤΟΠΟΥ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΕΣΟΤΟΠΟΥ
11.12.2022  15.00
Π:
- ΑΝΑΞΟΣ ΣΚΟΥΤΑΡΟΥ
Δ:
B:

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΟΡΦΕΑΣ ΑΝΤΙΣΣΑΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΝΤΙΣΣΑΣ
18.12.2022  15.00
Π:
- ΚΑΡΑΒΑΓΓΕΛΗΣ ΣΤΥΨΗΣ
Δ:
B:
ΜΑΚΑΡΕΑΣ ΑΓΡΑΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΡΑΚΟΙΛΩΝ
18.12.2022  15.00
Π:
- Α.Ο ΜΕΣΟΤΟΠΟΥ
Δ:
B:
ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΗΣ ΕΡΕΣΟΥ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΕΡΕΣΟΥ
18.12.2022  15.00
Π:
- ΑΝΑΞΟΣ ΣΚΟΥΤΑΡΟΥ
Δ:
B:

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΑΡΑΒΑΓΓΕΛΗΣ ΣΤΥΨΗΣ
Γήπ: ΓΗΠΕΔΟ ΣΤΥΨΗΣ
07.01.2023  15.00
Π:
- ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΤΡΑΣ
Δ:
B:
Α.Ο ΜΕΣΟΤΟΠΟΥ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΕΣΟΤΟΠΟΥ
07.01.2023  15.00
Π:
- ΟΡΦΕΑΣ ΑΝΤΙΣΣΑΣ
Δ:
B:
ΜΑΚΑΡΕΑΣ ΑΓΡΑΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΡΑΚΟΙΛΩΝ
07.01.2023  15.00
Π:
- ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΗΣ ΕΡΕΣΟΥ
Δ:
B:

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Α.Ο ΜΕΣΟΤΟΠΟΥ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΕΣΟΤΟΠΟΥ
15.01.2023  15.00
Π:
- ΚΑΡΑΒΑΓΓΕΛΗΣ ΣΤΥΨΗΣ
Δ:
B:
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΤΡΑΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΤΡΑΣ
15.01.2023  15.00
Π:
- ΑΝΑΞΟΣ ΣΚΟΥΤΑΡΟΥ
Δ:
B:
ΟΡΦΕΑΣ ΑΝΤΙΣΣΑΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΝΤΙΣΣΑΣ
15.01.2023  15.00
Π:
- ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΗΣ ΕΡΕΣΟΥ
Δ:
B:

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΑΡΑΒΑΓΓΕΛΗΣ ΣΤΥΨΗΣ
Γήπ: ΓΗΠΕΔΟ ΣΤΥΨΗΣ
21.01.2023  15.00
Π:
- ΑΝΑΞΟΣ ΣΚΟΥΤΑΡΟΥ
Δ:
B:
ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΗΣ ΕΡΕΣΟΥ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΕΡΕΣΟΥ
21.01.2023  15.00
Π:
- Α.Ο ΜΕΣΟΤΟΠΟΥ
Δ:
B:
ΜΑΚΑΡΕΑΣ ΑΓΡΑΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΡΑΚΟΙΛΩΝ
21.01.2023  15.00
Π:
- ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΤΡΑΣ
Δ:
B:

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΗΣ ΕΡΕΣΟΥ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΕΡΕΣΟΥ
29.01.2023  15.00
Π:
- ΚΑΡΑΒΑΓΓΕΛΗΣ ΣΤΥΨΗΣ
Δ:
B:
ΑΝΑΞΟΣ ΣΚΟΥΤΑΡΟΥ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΤΡΑΣ
29.01.2023  15.00
Π:
- ΜΑΚΑΡΕΑΣ ΑΓΡΑΣ
Δ:
B:
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΤΡΑΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΤΡΑΣ
28.01.2023  15.00
Π:
- ΟΡΦΕΑΣ ΑΝΤΙΣΣΑΣ
Δ:
B:

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΑΡΑΒΑΓΓΕΛΗΣ ΣΤΥΨΗΣ
Γήπ: ΓΗΠΕΔΟ ΣΤΥΨΗΣ
04.02.2023  15.00
Π:
- ΜΑΚΑΡΕΑΣ ΑΓΡΑΣ
Δ:
B:
ΟΡΦΕΑΣ ΑΝΤΙΣΣΑΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΝΤΙΣΣΑΣ
04.02.2023  15.00
Π:
- ΑΝΑΞΟΣ ΣΚΟΥΤΑΡΟΥ
Δ:
B:
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΤΡΑΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΤΡΑΣ
04.02.2023  15.00
Π:
- Α.Ο ΜΕΣΟΤΟΠΟΥ
Δ:
B:

14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΜΑΚΑΡΕΑΣ ΑΓΡΑΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΡΑΚΟΙΛΩΝ
12.02.2023  15.00
Π:
- ΟΡΦΕΑΣ ΑΝΤΙΣΣΑΣ
Δ:
B:
ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΗΣ ΕΡΕΣΟΥ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΕΡΕΣΟΥ
12.02.2023  15.00
Π:
- ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΤΡΑΣ
Δ:
B:
ΑΝΑΞΟΣ ΣΚΟΥΤΑΡΟΥ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΤΡΑΣ
11.02.2023  15.00
Π:
- Α.Ο ΜΕΣΟΤΟΠΟΥ
Δ:
B:

-->