Menu
ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (1η)
ΦΙΛΟΚΤΗΤΗΣ ΚΟΝΤΙΑ Κ12Α.Ε ΛΗΜΝΟΥ Κ12Α
Α.Σ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ Κ12ΑΑΡΗΣ ΜΟΥΔΡΟΥ Κ12
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Κ12Α.Σ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ Κ12Β
Α.Ο ΗΦΑΙΣΤΙΑΣ Κ12Α.Ε ΛΗΜΝΟΥ Κ12Β

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΒΑΘΜΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΓΚΟΛ N/I/H ΕΝΤΟΣ ΕΚΤΟΣ
01. ΦΙΛΟΚΤΗΤΗΣ ΚΟΝΤΙΑ Κ12 0
0
0-0
0-0-0
0-0
0-0-0
0-0
0-0-0
02. Α.Ε ΛΗΜΝΟΥ Κ12Α 0
0
0-0
0-0-0
0-0
0-0-0
0-0
0-0-0
03. Α.Σ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ Κ12Α 0
0
0-0
0-0-0
0-0
0-0-0
0-0
0-0-0
04. ΑΡΗΣ ΜΟΥΔΡΟΥ Κ12 0
0
0-0
0-0-0
0-0
0-0-0
0-0
0-0-0
05. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Κ12 0
0
0-0
0-0-0
0-0
0-0-0
0-0
0-0-0
06. Α.Σ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ Κ12Β 0
0
0-0
0-0-0
0-0
0-0-0
0-0
0-0-0
07. Α.Ο ΗΦΑΙΣΤΙΑΣ Κ12 0
0
0-0
0-0-0
0-0
0-0-0
0-0
0-0-0
08. Α.Ε ΛΗΜΝΟΥ Κ12Β 0
0
0-0
0-0-0
0-0
0-0-0
0-0
0-0-0

ΑΝΟΔΟΣ     PLAY-OFF     PLAY-OUT     ΥΠΟΒΙΒΑΣΜΟΣ

- Σημαντική σημείωση σχετικά με την βαθμολογία:
Σε περίπτωση ισοβαθμίας δύο ή περισσοτέρων ομάδων καλύτερη θέση στο βαθμολογικό πίνακα καταλαμβάνει η ομάδα που έχει καλύτερο συντελεστή στους μεταξύ τους αγώνες (άρθρο 20 του Κ.Α.Π.). Κάτι τέτοιο δεν παρουσιάζεται αυτόματα (ηλεκτρονικά) στην άνω βαθμολογία. Θα υπάρξει σημείωση με το τέλος του πρωταθλήματος.


ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΟΙ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ
1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΦΙΛΟΚΤΗΤΗΣ ΚΟΝΤΙΑ Κ12
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΟΝΤΙΑ
  
- Α.Ε ΛΗΜΝΟΥ Κ12Α
Δ:
Π:
Α.Σ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ Κ12Α
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΥΡΙΝΑΣ
  
- ΑΡΗΣ ΜΟΥΔΡΟΥ Κ12
Δ:
Π:
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Κ12
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
18.02.2023  
- Α.Σ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ Κ12Β
Δ:
Π:
Α.Ο ΗΦΑΙΣΤΙΑΣ Κ12
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΙΟΥ
  
- Α.Ε ΛΗΜΝΟΥ Κ12Β
Δ:
Π:

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Α.Σ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ Κ12Α
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΥΡΙΝΑΣ
11.03.2023  
- ΦΙΛΟΚΤΗΤΗΣ ΚΟΝΤΙΑ Κ12
Δ:
Π:
Α.Ε ΛΗΜΝΟΥ Κ12Α
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΥΡΙΝΑΣ
12.03.2023  
- ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Κ12
Δ:
Π:
ΑΡΗΣ ΜΟΥΔΡΟΥ Κ12
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΤΣΙΚΗΣ
04.03.2023  
- Α.Ο ΗΦΑΙΣΤΙΑΣ Κ12
Δ:
Π:
Α.Ε ΛΗΜΝΟΥ Κ12Β
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΥΡΙΝΑΣ
05.03.2023  
- Α.Σ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ Κ12Β
Δ:
Π:

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΦΙΛΟΚΤΗΤΗΣ ΚΟΝΤΙΑ Κ12
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΟΝΤΙΑ
19.03.2023  
- ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Κ12
Δ:
Π:
Α.Ο ΗΦΑΙΣΤΙΑΣ Κ12
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΙΟΥ
19.03.2023  
- Α.Σ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ Κ12Α
Δ:
Π:
Α.Ε ΛΗΜΝΟΥ Κ12Β
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΥΡΙΝΑΣ
25.02.2023  
- Α.Ε ΛΗΜΝΟΥ Κ12Α
Δ:
Π:
Α.Σ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ Κ12Β
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΥΡΙΝΑΣ
25.03.2023  
- ΑΡΗΣ ΜΟΥΔΡΟΥ Κ12
Δ:
Π:

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Α.Ο ΗΦΑΙΣΤΙΑΣ Κ12
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΙΟΥ
04.04.2023  
- ΦΙΛΟΚΤΗΤΗΣ ΚΟΝΤΙΑ Κ12
Δ:
Π:
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Κ12
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
26.03.2023  
- Α.Ε ΛΗΜΝΟΥ Κ12Β
Δ:
Π:
Α.Σ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ Κ12Α
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΥΡΙΝΑΣ
26.03.2023  
- Α.Σ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ Κ12Β
Δ:
Π:
Α.Ε ΛΗΜΝΟΥ Κ12Α
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΥΡΙΝΑΣ
26.03.2023  
- ΑΡΗΣ ΜΟΥΔΡΟΥ Κ12
Δ:
Π:

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΦΙΛΟΚΤΗΤΗΣ ΚΟΝΤΙΑ Κ12
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΟΝΤΙΑ
08.04.2023  
- Α.Ε ΛΗΜΝΟΥ Κ12Β
Δ:
Π:
Α.Σ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ Κ12Β
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΥΡΙΝΑΣ
09.04.2023  
- Α.Ο ΗΦΑΙΣΤΙΑΣ Κ12
Δ:
Π:
ΑΡΗΣ ΜΟΥΔΡΟΥ Κ12
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΤΣΙΚΗΣ
01.04.2023  
- ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Κ12
Δ:
Π:
Α.Ε ΛΗΜΝΟΥ Κ12Α
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΥΡΙΝΑΣ
08.04.2023  
- Α.Σ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ Κ12Α
Δ:
Π:

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Α.Σ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ Κ12Β
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΥΡΙΝΑΣ
29.04.2023  
- ΦΙΛΟΚΤΗΤΗΣ ΚΟΝΤΙΑ Κ12
Δ:
Π:
Α.Ε ΛΗΜΝΟΥ Κ12Β
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΥΡΙΝΑΣ
30.04.2023  
- ΑΡΗΣ ΜΟΥΔΡΟΥ Κ12
Δ:
Π:
Α.Ο ΗΦΑΙΣΤΙΑΣ Κ12
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΙΟΥ
29.04.2023  
- Α.Ε ΛΗΜΝΟΥ Κ12Α
Δ:
Π:
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Κ12
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
30.04.2023  
- Α.Σ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ Κ12Α
Δ:
Π:

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΡΗΣ ΜΟΥΔΡΟΥ Κ12
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΤΣΙΚΗΣ
06.05.2023  
- ΦΙΛΟΚΤΗΤΗΣ ΚΟΝΤΙΑ Κ12
Δ:
Π:
Α.Ε ΛΗΜΝΟΥ Κ12Α
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΥΡΙΝΑΣ
06.05.2023  
- Α.Σ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ Κ12Β
Δ:
Π:
Α.Σ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ Κ12Α
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΥΡΙΝΑΣ
07.05.2023  
- Α.Ε ΛΗΜΝΟΥ Κ12Β
Δ:
Π:
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Κ12
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
07.05.2023  
- Α.Ο ΗΦΑΙΣΤΙΑΣ Κ12
Δ:
Π: