Menu
12/9/2022 21:48:41

Αγωνιστικές Α Λέσβου, Β Λέσβου και Κύπελλο Λέσβου

Πραγματοποιήθηκαν σήμερα 12/9/2022 στο Κτήμα Ελιά και Θάλασσα οι κληρώσεις Πρωταθλημάτων και ΚυπέλλουΛέσβου Α ,Β Ερασιτεχνικής Λέσβου.
Θα ακολουθήσει φωτογραφικό υλικό απο την εκδήλωση.


ΚΥΠΕΛΛΟ ΛΕΣΒΟΥ Α ΦΑΣΗ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΕΡΑΣ - ΑΙΓΕΑΣ ΠΛΩΜΑΡΙΟΥ
ΦΙΛΙΑ - ΑΡΙΩΝ ΜΗΘΥΜΝΑΣ
ΑΙΟΛΙΚΟΣ - ΑΝΔΡΟΝΙΚΑΣ ΠΑΡΑΚΟΙΛΩΝ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ- ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΕΜΩΤΙΑΣ
ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΜΑΝΤΑΜΑΔΟΥ - ΠΑΛΛΕΣΒΙΑΚΟΣ
ΒΑΣΙΛΙΚΑ - ΑΕΤΟΣ ΛΟΥΤΡΩΝ
ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΛΥΤΗΣ - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΣΚ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ
ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓΙΑΣΟΥ - Α΄ΚΙΒΙΑΔΗΣ ΚΑΤΩ ΤΡΙΤΟΥΣ





ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΛΕΣΒΟΥ

1η αγωνιστική
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΕΡΑΣ - ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΛΥΤΗΣ: -

ΑΕΤΟΣ ΛΟΥΤΡΩΝ - ΑΛΚΙΔΙΑΒΗΣ ΚΑΤΩ ΤΡΙΤΟΥΣ: -

ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΣΚΆΛΑ ΚΑΛΛΟΝΉΣ: -

ΦΙΛΙΑ - ΑΙΓΕΥΣ ΠΛΩΜΑΡΙΟΥ: -

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΕΜΩΤΙΑΣ - ΑΝΔΡΟΝΙΚΑΣ ΠΑΡΑΚΟΙΛΩΝ: -

ΑΡΙΩΝ ΜΗΘΥΜΝΑΣ - ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓΙΑΣΟΥ: -


2η αγωνιστική
ΑΕΤΟΣ ΛΟΥΤΡΩΝ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΕΡΑΣ: -

ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΛΥΤΗΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ: -

ΑΛΚΙΔΙΑΒΗΣ ΚΑΤΩ ΤΡΙΤΟΥΣ - ΦΙΛΙΑ: -

ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΣΚΆΛΑ ΚΑΛΛΟΝΉΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΕΜΩΤΙΑΣ: -

ΑΙΓΕΥΣ ΠΛΩΜΑΡΙΟΥ - ΑΡΙΩΝ ΜΗΘΥΜΝΑΣ: -

ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓΙΑΣΟΥ - ΑΝΔΡΟΝΙΚΑΣ ΠΑΡΑΚΟΙΛΩΝ: -


3η αγωνιστική
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΕΡΑΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ: -

ΦΙΛΙΑ - ΑΕΤΟΣ ΛΟΥΤΡΩΝ: -

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΕΜΩΤΙΑΣ - ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΛΥΤΗΣ: -

ΑΡΙΩΝ ΜΗΘΥΜΝΑΣ - ΑΛΚΙΔΙΑΒΗΣ ΚΑΤΩ ΤΡΙΤΟΥΣ: -

ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓΙΑΣΟΥ - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΣΚΆΛΑ ΚΑΛΛΟΝΉΣ: -

ΑΝΔΡΟΝΙΚΑΣ ΠΑΡΑΚΟΙΛΩΝ - ΑΙΓΕΥΣ ΠΛΩΜΑΡΙΟΥ: -


4η αγωνιστική
ΦΙΛΙΑ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΕΡΑΣ: -

ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΕΜΩΤΙΑΣ: -

ΑΕΤΟΣ ΛΟΥΤΡΩΝ - ΑΡΙΩΝ ΜΗΘΥΜΝΑΣ: -

ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΛΥΤΗΣ - ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓΙΑΣΟΥ: -

ΑΛΚΙΔΙΑΒΗΣ ΚΑΤΩ ΤΡΙΤΟΥΣ - ΑΝΔΡΟΝΙΚΑΣ ΠΑΡΑΚΟΙΛΩΝ: -

ΑΙΓΕΥΣ ΠΛΩΜΑΡΙΟΥ - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΣΚΆΛΑ ΚΑΛΛΟΝΉΣ: -


5η αγωνιστική
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΕΡΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΕΜΩΤΙΑΣ: -

ΑΡΙΩΝ ΜΗΘΥΜΝΑΣ - ΦΙΛΙΑ: -

ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓΙΑΣΟΥ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ: -

ΑΝΔΡΟΝΙΚΑΣ ΠΑΡΑΚΟΙΛΩΝ - ΑΕΤΟΣ ΛΟΥΤΡΩΝ: -

ΑΙΓΕΥΣ ΠΛΩΜΑΡΙΟΥ - ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΛΥΤΗΣ: -

ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΣΚΆΛΑ ΚΑΛΛΟΝΉΣ - ΑΛΚΙΔΙΑΒΗΣ ΚΑΤΩ ΤΡΙΤΟΥΣ: -


6η αγωνιστική
ΑΡΙΩΝ ΜΗΘΥΜΝΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΕΡΑΣ: -

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΕΜΩΤΙΑΣ - ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓΙΑΣΟΥ: -

ΦΙΛΙΑ - ΑΝΔΡΟΝΙΚΑΣ ΠΑΡΑΚΟΙΛΩΝ: -

ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ - ΑΙΓΕΥΣ ΠΛΩΜΑΡΙΟΥ: -

ΑΕΤΟΣ ΛΟΥΤΡΩΝ - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΣΚΆΛΑ ΚΑΛΛΟΝΉΣ: -

ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΛΥΤΗΣ - ΑΛΚΙΔΙΑΒΗΣ ΚΑΤΩ ΤΡΙΤΟΥΣ: -


7η αγωνιστική
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΕΡΑΣ - ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓΙΑΣΟΥ: -

ΑΝΔΡΟΝΙΚΑΣ ΠΑΡΑΚΟΙΛΩΝ - ΑΡΙΩΝ ΜΗΘΥΜΝΑΣ: -

ΑΙΓΕΥΣ ΠΛΩΜΑΡΙΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΕΜΩΤΙΑΣ: -

ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΣΚΆΛΑ ΚΑΛΛΟΝΉΣ - ΦΙΛΙΑ: -

ΑΛΚΙΔΙΑΒΗΣ ΚΑΤΩ ΤΡΙΤΟΥΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ: -

ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΛΥΤΗΣ - ΑΕΤΟΣ ΛΟΥΤΡΩΝ: -


8η αγωνιστική
ΑΝΔΡΟΝΙΚΑΣ ΠΑΡΑΚΟΙΛΩΝ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΕΡΑΣ: -

ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓΙΑΣΟΥ - ΑΙΓΕΥΣ ΠΛΩΜΑΡΙΟΥ: -

ΑΡΙΩΝ ΜΗΘΥΜΝΑΣ - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΣΚΆΛΑ ΚΑΛΛΟΝΉΣ: -

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΕΜΩΤΙΑΣ - ΑΛΚΙΔΙΑΒΗΣ ΚΑΤΩ ΤΡΙΤΟΥΣ: -

ΦΙΛΙΑ - ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΛΥΤΗΣ: -

ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ - ΑΕΤΟΣ ΛΟΥΤΡΩΝ: -


9η αγωνιστική
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΕΡΑΣ - ΑΙΓΕΥΣ ΠΛΩΜΑΡΙΟΥ: -

ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΣΚΆΛΑ ΚΑΛΛΟΝΉΣ - ΑΝΔΡΟΝΙΚΑΣ ΠΑΡΑΚΟΙΛΩΝ: -

ΑΛΚΙΔΙΑΒΗΣ ΚΑΤΩ ΤΡΙΤΟΥΣ - ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓΙΑΣΟΥ: -

ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΛΥΤΗΣ - ΑΡΙΩΝ ΜΗΘΥΜΝΑΣ: -

ΑΕΤΟΣ ΛΟΥΤΡΩΝ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΕΜΩΤΙΑΣ: -

ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ - ΦΙΛΙΑ: -


10η αγωνιστική
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΣΚΆΛΑ ΚΑΛΛΟΝΉΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΕΡΑΣ: -

ΑΙΓΕΥΣ ΠΛΩΜΑΡΙΟΥ - ΑΛΚΙΔΙΑΒΗΣ ΚΑΤΩ ΤΡΙΤΟΥΣ: -

ΑΝΔΡΟΝΙΚΑΣ ΠΑΡΑΚΟΙΛΩΝ - ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΛΥΤΗΣ: -

ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓΙΑΣΟΥ - ΑΕΤΟΣ ΛΟΥΤΡΩΝ: -

ΑΡΙΩΝ ΜΗΘΥΜΝΑΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ: -

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΕΜΩΤΙΑΣ - ΦΙΛΙΑ: -


11η αγωνιστική
ΑΛΚΙΔΙΑΒΗΣ ΚΑΤΩ ΤΡΙΤΟΥΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΕΡΑΣ: -

ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΛΥΤΗΣ - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΣΚΆΛΑ ΚΑΛΛΟΝΉΣ: -

ΑΕΤΟΣ ΛΟΥΤΡΩΝ - ΑΙΓΕΥΣ ΠΛΩΜΑΡΙΟΥ: -

ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ - ΑΝΔΡΟΝΙΚΑΣ ΠΑΡΑΚΟΙΛΩΝ: -

ΦΙΛΙΑ - ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓΙΑΣΟΥ: -

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΕΜΩΤΙΑΣ - ΑΡΙΩΝ ΜΗΘΥΜΝΑΣ: -

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική
ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΗΣ - ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΜΑΝΤΑΜΑΔΟΥ: -

ΠΑΛΛΕΣΒΙΑΚΟΣ - ΑΡΙΩΝ ΠΑΛΑΙΟΚΗΠΟΥ: -

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΦΑΛΩΝΑ - ΒΑΣΙΛΙΚΑ: -


2η αγωνιστική
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΕΙΟΥ ΣΥΚΟΥΝΤΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΗΣ: -

ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΜΑΝΤΑΜΑΔΟΥ - ΠΑΛΛΕΣΒΙΑΚΟΣ: -

ΒΑΣΙΛΙΚΑ - ΑΡΙΩΝ ΠΑΛΑΙΟΚΗΠΟΥ: -


3η αγωνιστική
ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΗΣ - ΠΑΛΛΕΣΒΙΑΚΟΣ: -

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΦΑΛΩΝΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΕΙΟΥ ΣΥΚΟΥΝΤΑΣ: -

ΒΑΣΙΛΙΚΑ - ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΜΑΝΤΑΜΑΔΟΥ: -


4η αγωνιστική
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΦΑΛΩΝΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΗΣ: -

ΠΑΛΛΕΣΒΙΑΚΟΣ - ΒΑΣΙΛΙΚΑ: -

ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΕΙΟΥ ΣΥΚΟΥΝΤΑΣ - ΑΡΙΩΝ ΠΑΛΑΙΟΚΗΠΟΥ: -


5η αγωνιστική
ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΗΣ - ΒΑΣΙΛΙΚΑ: -

ΑΡΙΩΝ ΠΑΛΑΙΟΚΗΠΟΥ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΦΑΛΩΝΑ: -

ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΜΑΝΤΑΜΑΔΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΕΙΟΥ ΣΥΚΟΥΝΤΑΣ: -


6η αγωνιστική
ΑΡΙΩΝ ΠΑΛΑΙΟΚΗΠΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΗΣ: -

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΦΑΛΩΝΑ - ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΜΑΝΤΑΜΑΔΟΥ: -

ΠΑΛΛΕΣΒΙΑΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΕΙΟΥ ΣΥΚΟΥΝΤΑΣ: -


7η αγωνιστική
ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΜΑΝΤΑΜΑΔΟΥ - ΑΡΙΩΝ ΠΑΛΑΙΟΚΗΠΟΥ: -

ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΕΙΟΥ ΣΥΚΟΥΝΤΑΣ - ΒΑΣΙΛΙΚΑ: -

ΠΑΛΛΕΣΒΙΑΚΟΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΦΑΛΩΝΑ: -

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική
ΚΑΡΑΒΑΓΓΕΛΗΣ ΣΤΥΨΗΣ - ΟΡΦΕΑΣ ΑΝΤΙΣΣΑΣ: -

ΜΕΣΟΤΟΠΟΣ - ΜΑΚΑΡΕΑΣ ΑΓΡΑΣ: -

ΑΝΑΞΟΣ ΣΚΟΥΤΑΡΟΥ - ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΗΣ ΕΡΕΣΟΥ: -


2η αγωνιστική
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΤΡΑΣ - ΚΑΡΑΒΑΓΓΕΛΗΣ ΣΤΥΨΗΣ: -

ΟΡΦΕΑΣ ΑΝΤΙΣΣΑΣ - ΜΕΣΟΤΟΠΟΣ: -

ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΗΣ ΕΡΕΣΟΥ - ΜΑΚΑΡΕΑΣ ΑΓΡΑΣ: -


3η αγωνιστική
ΚΑΡΑΒΑΓΓΕΛΗΣ ΣΤΥΨΗΣ - ΜΕΣΟΤΟΠΟΣ: -

ΑΝΑΞΟΣ ΣΚΟΥΤΑΡΟΥ - ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΤΡΑΣ: -

ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΗΣ ΕΡΕΣΟΥ - ΟΡΦΕΑΣ ΑΝΤΙΣΣΑΣ: -


4η αγωνιστική
ΑΝΑΞΟΣ ΣΚΟΥΤΑΡΟΥ - ΚΑΡΑΒΑΓΓΕΛΗΣ ΣΤΥΨΗΣ: -

ΜΕΣΟΤΟΠΟΣ - ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΗΣ ΕΡΕΣΟΥ: -

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΤΡΑΣ - ΜΑΚΑΡΕΑΣ ΑΓΡΑΣ: -


5η αγωνιστική
ΚΑΡΑΒΑΓΓΕΛΗΣ ΣΤΥΨΗΣ - ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΗΣ ΕΡΕΣΟΥ: -

ΜΑΚΑΡΕΑΣ ΑΓΡΑΣ - ΑΝΑΞΟΣ ΣΚΟΥΤΑΡΟΥ: -

ΟΡΦΕΑΣ ΑΝΤΙΣΣΑΣ - ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΤΡΑΣ: -


6η αγωνιστική
ΜΑΚΑΡΕΑΣ ΑΓΡΑΣ - ΚΑΡΑΒΑΓΓΕΛΗΣ ΣΤΥΨΗΣ: -

ΑΝΑΞΟΣ ΣΚΟΥΤΑΡΟΥ - ΟΡΦΕΑΣ ΑΝΤΙΣΣΑΣ: -

ΜΕΣΟΤΟΠΟΣ - ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΤΡΑΣ: -


7η αγωνιστική
ΟΡΦΕΑΣ ΑΝΤΙΣΣΑΣ - ΜΑΚΑΡΕΑΣ ΑΓΡΑΣ: -

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΤΡΑΣ - ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΗΣ ΕΡΕΣΟΥ: -

ΜΕΣΟΤΟΠΟΣ - ΑΝΑΞΟΣ ΣΚΟΥΤΑΡΟΥ: -



-->