Menu
ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΕΙΣ


18/5/2024 15:00:00
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΥΠΟΔΟΜΩΝ ΛΕΣΒΟΥ Κ12 Β ΟΜΙΛΟΣ «ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΛΩΜΑΡΙΤΗΣ»
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓΙΑΣΟΥ - ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΛΥΤΗΣ
ΗΜ: 18.05.2024 - ΩΡΑ 15:00 - ΓΗΠ: 'ΧΡΙΣΤΟΦΙΔΕΙΟ' ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΙΑΣΟΥ
Δ: ΛΕΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ-- - Π: ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΛΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ


18/5/2024 17:30:00
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΥΠΟΔΟΜΩΝ ΛΕΣΒΟΥ Κ12 Α ΟΜΙΛΟΣ «ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΛΩΜΑΡΙΤΗΣ»
ΑΙΓΕΙΡΟΣ ΜΥΣΤΕΓΝΩΝ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΛΛΟΝΗΣ
ΗΜ: 18.05.2024 - ΩΡΑ 17:30 - ΓΗΠ: ΕΝΩΣΙΑΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΘΕΡΜΗΣ
Δ: ΑΧΛΙΟΠΤΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ-- - Π: ΖΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ


18/5/2024 18:00:00
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΥΠΟΔΟΜΩΝ ΛΕΣΒΟΥ Κ12 Β ΟΜΙΛΟΣ «ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΛΩΜΑΡΙΤΗΣ»
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΤΡΑΣ - ΔΟΞΑ ΛΕΣΒΟΥ 2022
ΗΜ: 18.05.2024 - ΩΡΑ 18:00 - ΓΗΠ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΤΡΑΣ
Δ: ΜΠΟΝΤΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ-- - Π: ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ


19/5/2024 11:00:00
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΡΙΩΝ ΕΠΣ (8ος ΟΜΙΛΟΣ)
ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ - ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣ
ΗΜ: 19.05.2024 - ΩΡΑ 11:00 - ΓΗΠ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΗΛΟΥ



19/5/2024 12:00:00
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΥΠΟΔΟΜΩΝ ΛΕΣΒΟΥ Κ12 Α ΟΜΙΛΟΣ «ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΛΩΜΑΡΙΤΗΣ»
ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΗΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
ΗΜ: 19.05.2024 - ΩΡΑ 12:00 - ΓΗΠ: "ΚΑΡΑΠΑΝΑΓΙΩΤΕΙΟ" ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΟΡΙΑΣ
Δ: ΒΟΙΚΟΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ-- - Π: π.ΠΟΛΥΜΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΥΠΟΔΟΜΩΝ ΛΕΣΒΟΥ Κ12 Β ΟΜΙΛΟΣ «ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΛΩΜΑΡΙΤΗΣ»
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΛΛΟΝΗΣ Β - ΠΑΠΑΔΟΣ ΓΕΡΑΣ
ΗΜ: 19.05.2024 - ΩΡΑ 12:00 - ΓΗΠ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΣΚΑΛΑΣ ΚΑΛΛΟΝΗΣ
Δ: ΚΑΡΜΙΡΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ-- - Π: ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ


19/5/2024 16:00:00
ΑΓΩΝΕΣ ΕΠΙΔΕΙΞΗΣ ΥΠΟΔΟΜΩΝ ΛΗΜΝΟΥ Κ10 ΟΜΙΛΟΣ Β
Α.Σ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ Γ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΗΜ: 19.05.2024 - ΩΡΑ 16:00 - ΓΗΠ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΙΟΥ
Δ: ΚΑΤΣΕΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ--

ΑΓΩΝΕΣ ΕΠΙΔΕΙΞΗΣ ΥΠΟΔΟΜΩΝ ΛΗΜΝΟΥ Κ10 ΟΜΙΛΟΣ Β
Α.Ε ΛΗΜΝΟΥ Γ - Α.Ε ΛΗΜΝΟΥ Β
ΗΜ: 19.05.2024 - ΩΡΑ 16:00 - ΓΗΠ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΙΟΥ
Δ: ΣΦΥΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ--


19/5/2024 17:15:00
ΑΓΩΝΕΣ ΕΠΙΔΕΙΞΗΣ ΥΠΟΔΟΜΩΝ ΛΗΜΝΟΥ Κ10 ΟΜΙΛΟΣ Α
Α.Ο ΗΦΑΙΣΤΙΑΣ - Α.Ε ΛΗΜΝΟΥ
ΗΜ: 19.05.2024 - ΩΡΑ 17:15 - ΓΗΠ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΙΟΥ
Δ: ΚΑΤΣΕΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ--

ΑΓΩΝΕΣ ΕΠΙΔΕΙΞΗΣ ΥΠΟΔΟΜΩΝ ΛΗΜΝΟΥ Κ10 ΟΜΙΛΟΣ Β
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΤΣΙΚΗΣ - Α.Σ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ Β
ΗΜ: 19.05.2024 - ΩΡΑ 17:15 - ΓΗΠ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΙΟΥ
Δ: ΣΦΥΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ--


19/5/2024 17:30:00
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΥΠΟΔΟΜΩΝ ΛΕΣΒΟΥ Κ16 «ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΛΩΜΑΡΙΤΗΣ»
ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΛΥΤΗΣ - ΔΟΞΑ ΛΕΣΒΟΥ 2022
ΗΜ: 19.05.2024 - ΩΡΑ 17:30 - ΓΗΠ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΛΟΥΤΡΩΝ
Δ: ΜΠΟΝΤΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ-- - Π: ΣΥΒΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΥΠΟΔΟΜΩΝ ΛΕΣΒΟΥ Κ16 «ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΛΩΜΑΡΙΤΗΣ»
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓΙΑΣΟΥ - ΠΑΠΑΔΟΣ ΓΕΡΑΣ
ΗΜ: 19.05.2024 - ΩΡΑ 17:30 - ΓΗΠ: 'ΧΡΙΣΤΟΦΙΔΕΙΟ' ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΙΑΣΟΥ
Δ: ΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ-- - Π: ΑΝΕΜΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΥΠΟΔΟΜΩΝ ΛΕΣΒΟΥ Κ16 «ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΛΩΜΑΡΙΤΗΣ»
ΑΙΓΕΙΡΟΣ ΜΥΣΤΕΓΝΩΝ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΝΑΡΑΚΙΟΥ
ΗΜ: 19.05.2024 - ΩΡΑ 17:30 - ΓΗΠ: ΕΝΩΣΙΑΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΘΕΡΜΗΣ
Δ: ΠΑΡΑΣΧΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ-- - Π: ΒΟΣΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ


19/5/2024 18:30:00
ΑΓΩΝΕΣ ΕΠΙΔΕΙΞΗΣ ΥΠΟΔΟΜΩΝ ΛΗΜΝΟΥ Κ10 ΟΜΙΛΟΣ Α
ΦΙΛΟΚΤΗΤΗΣ ΚΟΝΤΙΑ - Α.Σ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ
ΗΜ: 19.05.2024 - ΩΡΑ 18:30 - ΓΗΠ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΙΟΥ
Δ: ΣΦΥΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ--


20/5/2024 14:30:00
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΡΙΩΝ ΕΠΣ (8ος ΟΜΙΛΟΣ)
ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΛΚΕΙΟΥΣ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ
ΗΜ: 20.05.2024 - ΩΡΑ 14:30 - ΓΗΠ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥ



20/5/2024 16:30:00
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΡΙΩΝ ΕΠΣ (8ος ΟΜΙΛΟΣ)
ΑΙΓΕΑΣ ΠΛΩΜΑΡΙΟΥ - ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΙΣΑΡΙΣΝΗΣ
ΗΜ: 20.05.2024 - ΩΡΑ 16:30 - ΓΗΠ: "ΜΙΧΑΛΕΛΕΙΟ" ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΛΩΜΑΡΙΟΥ
Δ: ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ-ΟΒΑΚΟΓΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ-ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ - Π: ΝΗΣΙΩΤΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ