Menu
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ (18η)
ΑΟ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ1 - 0ΑΣ ΤΡΙΑΝΤΩΝ ΙΑΛΥΣOY
ΑΟ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ3 - 0ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΘΡΙΑΣΙΟΥ
ΑΤΡΟΜ.ΑΘΗΝΩΝ4 - 1ΑΟ ΙΑΣΩΝ ΙΛΙΟΥ
ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΑΠΟ0 - 0ΣΑΠΦΩ

ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΟΙ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ
1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ
Γήπ: ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ¨ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ¨ (ΑΘΗΝΩΝ)
  
Π:
1 - 0 ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΑΠΟ
Δ:
B:
   
ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΘΡΙΑΣΙΟΥ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ Γ.ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ (ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ)
22.10.2023  13:30
Π:
2 - 2 ΣΑΠΦΩ
Δ: ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
B:ΠΑΠΟΥΤΣΗ ΚΩΝ/ΝΑ
   ΘΕΟΔΩΡΙΔΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
ΑΤΡΟΜ.ΑΘΗΝΩΝ
Γήπ: ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΧΩΡΑΦΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΑΘΗΝΩΝ)
  
Π:
4 - 0 ΑΟ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ
Δ:
B:
ΑΟ ΙΑΣΩΝ ΙΛΙΟΥ
Γήπ: ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΙΛΙΟΥ (ΑΘΗΝΩΝ)
  
Π:
0 - 4 ΑΟ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
Δ:
B:

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΑΠΟ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ Γ.ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ (ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ)
  
Π:
1 - 4 ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΘΡΙΑΣΙΟΥ
Δ:
B:
ΑΣ ΤΡΙΑΝΤΩΝ ΙΑΛΥΣOY
Γήπ: ΑΚ ΧΑΛΚΗΣ (ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ)
  
Π:
3 - 0 ΑΓ. ΘΩΜΑΣ
Δ:
B:
ΑΟ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ
Γήπ: ΔΗΜ.ΓΗΠΕΔΟ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ (ΑΘΗΝΩΝ)
  
Π:
1 - 2 ΑΟ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
Δ:
B:
ΣΑΠΦΩ
Γήπ: "ΚΑΡΑΠΑΝΑΓΙΩΤΕΙΟ" ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΟΡΙΑΣ
05.11.2023  15:30
Π: ΧΡΟΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
0 - 0 ΑΟ ΙΑΣΩΝ ΙΛΙΟΥ
Δ: ΤΣΟΓΓΑΡΗ ΘΕΟΔΩΡΑ
B:ΠΑΤΣΑΤΖΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
   ΒΑΣΙΛΑΚΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ
Γήπ: ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ¨ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ¨ (ΑΘΗΝΩΝ)
  
Π:
0 - 2 ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΘΡΙΑΣΙΟΥ
Δ:
B:
ΑΤΡΟΜ.ΑΘΗΝΩΝ
Γήπ: ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΧΩΡΑΦΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΑΘΗΝΩΝ)
  
Π:
5 - 0 ΑΣ ΤΡΙΑΝΤΩΝ ΙΑΛΥΣOY
Δ:
B:
ΑΟ ΙΑΣΩΝ ΙΛΙΟΥ
Γήπ: ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΙΛΙΟΥ (ΑΘΗΝΩΝ)
  
Π:
2 - 0 ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΑΠΟ
Δ:
B:
ΑΟ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ
Γήπ: ΔΗΜ.ΓΗΠΕΔΟ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ (ΑΘΗΝΩΝ)
12.11.2023  13:30
Π:
4 - 0 ΣΑΠΦΩ
Δ:
B:
   

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΑΠΟ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ Γ.ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ (ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ)
  
Π:
1 - 2 ΑΟ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ
Δ:
B:
ΑΣ ΤΡΙΑΝΤΩΝ ΙΑΛΥΣOY
Γήπ: ΑΚ ΧΑΛΚΗΣ (ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ)
  
Π:
0 - 2 ΑΟ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
Δ:
B:
ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΘΡΙΑΣΙΟΥ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ Γ.ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ (ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ)
  
Π:
1 - 1 ΑΟ ΙΑΣΩΝ ΙΛΙΟΥ
Δ:
B:
ΑΤΡΟΜ.ΑΘΗΝΩΝ
Γήπ: ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΧΩΡΑΦΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΑΘΗΝΩΝ)
  
Π:
6 - 0 ΑΓ. ΘΩΜΑΣ
Δ:
B:

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ
Γήπ: ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ¨ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ¨ (ΑΘΗΝΩΝ)
  
Π:
0 - 2 ΑΟ ΙΑΣΩΝ ΙΛΙΟΥ
Δ:
B:
ΑΟ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
Γήπ: ΔΗΜ.ΑΘΛ.ΚΕΝΤΡΟ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ (ΑΘΗΝΩΝ)
  
Π:
1 - 0 ΑΤΡΟΜ.ΑΘΗΝΩΝ
Δ:
B:
ΑΟ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ
Γήπ: ΔΗΜ.ΓΗΠΕΔΟ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ (ΑΘΗΝΩΝ)
  
Π:
1 - 2 ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΘΡΙΑΣΙΟΥ
Δ:
B:
ΣΑΠΦΩ
Γήπ: "ΚΑΡΑΠΑΝΑΓΙΩΤΕΙΟ" ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΟΡΙΑΣ
26.11.2023  12:00
Π: ΧΡΟΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
1 - 0 ΑΣ ΤΡΙΑΝΤΩΝ ΙΑΛΥΣOY
Δ: ΤΣΟΓΓΑΡΗ ΘΕΟΔΩΡΑ
B:ΒΑΣΙΛΑΚΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
   ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΣ ΤΡΙΑΝΤΩΝ ΙΑΛΥΣOY
Γήπ: ΑΚ ΧΑΛΚΗΣ (ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ)
  
Π:
4 - 0 ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΑΠΟ
Δ:
B:
ΑΤΡΟΜ.ΑΘΗΝΩΝ
Γήπ: ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΧΩΡΑΦΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΑΘΗΝΩΝ)
10.12.2023  13:00
Π:
3 - 0 ΣΑΠΦΩ
Δ: ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
B:ΚΟΡΟΜΠΟΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
   ΜΠΕΗ ΑΓΑΘΗ
ΑΟ ΙΑΣΩΝ ΙΛΙΟΥ
Γήπ: ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΙΛΙΟΥ (ΑΘΗΝΩΝ)
  
Π:
0 - 1 ΑΟ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ
Δ:
B:
ΑΟ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
Γήπ: ΔΗΜ.ΑΘΛ.ΚΕΝΤΡΟ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ (ΑΘΗΝΩΝ)
  
Π:
3 - 0 ΑΓ. ΘΩΜΑΣ
Δ:
B:

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΑΠΟ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ Γ.ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ (ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ)
  
Π:
0 - 7 ΑΤΡΟΜ.ΑΘΗΝΩΝ
Δ:
B:
ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΘΡΙΑΣΙΟΥ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ Γ.ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ (ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ)
  
Π:
3 - 1 ΑΣ ΤΡΙΑΝΤΩΝ ΙΑΛΥΣOY
Δ:
B:
ΑΟ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ
Γήπ: ΔΗΜ.ΓΗΠΕΔΟ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ (ΑΘΗΝΩΝ)
  
Π:
3 - 0 ΑΓ. ΘΩΜΑΣ
Δ:
B:
ΣΑΠΦΩ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΡΑΚΟΙΛΩΝ
16.12.2023  17:00
Π: ΣΤΑΘΑΚΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ
0 - 2 ΑΟ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
Δ: ΤΖΑΜΟΥΤΖΑΝΤΩΝΗΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ
B:ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
   ΒΑΦΕΙΑΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ
Γήπ: ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ¨ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ¨ (ΑΘΗΝΩΝ)
14.01.2024  13:00
Π:
0 - 2 ΣΑΠΦΩ
Δ:
B:
   
ΑΤΡΟΜ.ΑΘΗΝΩΝ
Γήπ: ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΧΩΡΑΦΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΑΘΗΝΩΝ)
  
Π:
1 - 0 ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΘΡΙΑΣΙΟΥ
Δ:
B:
ΑΟ ΙΑΣΩΝ ΙΛΙΟΥ
Γήπ: ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΙΛΙΟΥ (ΑΘΗΝΩΝ)
  
Π:
0 - 1 ΑΣ ΤΡΙΑΝΤΩΝ ΙΑΛΥΣOY
Δ:
B:
ΑΟ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
Γήπ: ΔΗΜ.ΑΘΛ.ΚΕΝΤΡΟ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ (ΑΘΗΝΩΝ)
  
Π:
5 - 0 ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΑΠΟ
Δ:
B:

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΣ ΤΡΙΑΝΤΩΝ ΙΑΛΥΣOY
Γήπ: ΑΚ ΧΑΛΚΗΣ (ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ)
  
Π:
2 - 1 ΑΟ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ
Δ:
B:
ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΘΡΙΑΣΙΟΥ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ Γ.ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ (ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ)
  
Π:
1 - 2 ΑΟ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
Δ:
B:
ΑΟ ΙΑΣΩΝ ΙΛΙΟΥ
Γήπ: ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΙΛΙΟΥ (ΑΘΗΝΩΝ)
  
Π:
0 - 4 ΑΤΡΟΜ.ΑΘΗΝΩΝ
Δ:
B:
ΣΑΠΦΩ
Γήπ: "ΚΑΡΑΠΑΝΑΓΙΩΤΕΙΟ" ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΟΡΙΑΣ
20.01.2024  13:00
Π: ΜΟΣΧΟΝΗΣΙΩΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
1 - 1 ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΑΠΟ
Δ: ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ
B:ΨΥΛΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
   ΝΑΖΛΙΔΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΜΑΡΙΑ

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΑΠΟ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ Γ.ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ (ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ)
  
Π:
2 - 1 ΑΓ. ΘΩΜΑΣ
Δ:
B:
ΣΑΠΦΩ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΟΡΙΑΣ (ΛΕΣΒΟΥ)
28.01.2024  12:00
Π: ΓΡΙΠΠΙΩΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
0 - 3 ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΘΡΙΑΣΙΟΥ
Δ: ΒΑΣΙΛΑΚΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
B:ΚΑΡΜΙΡΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
   ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΑΟ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ
Γήπ: ΔΗΜ.ΓΗΠΕΔΟ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ (ΑΘΗΝΩΝ)
  
Π:
0 - 3 ΑΤΡΟΜ.ΑΘΗΝΩΝ
Δ:
B:
ΑΟ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
Γήπ: ΔΗΜ.ΑΘΛ.ΚΕΝΤΡΟ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ (ΑΘΗΝΩΝ)
  
Π:
7 - 0 ΑΟ ΙΑΣΩΝ ΙΛΙΟΥ
Δ:
B:

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΘΡΙΑΣΙΟΥ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ Γ.ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ (ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ)
  
Π:
4 - 0 ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΑΠΟ
Δ:
B:
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ
Γήπ: ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ¨ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ¨ (ΑΘΗΝΩΝ)
  
Π:
0 - 2 ΑΣ ΤΡΙΑΝΤΩΝ ΙΑΛΥΣOY
Δ:
B:
ΑΟ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
Γήπ: ΔΗΜ.ΑΘΛ.ΚΕΝΤΡΟ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ (ΑΘΗΝΩΝ)
  
Π:
4 - 1 ΑΟ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ
Δ:
B:
ΑΟ ΙΑΣΩΝ ΙΛΙΟΥ
Γήπ: ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΙΛΙΟΥ (ΑΘΗΝΩΝ)
04.02.2024  15:30
Π:
3 - 2 ΣΑΠΦΩ
Δ:
B:
   

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΘΡΙΑΣΙΟΥ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ Γ.ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ (ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ)
  
Π:
3 - 0 ΑΓ. ΘΩΜΑΣ
Δ:
B:
ΑΣ ΤΡΙΑΝΤΩΝ ΙΑΛΥΣOY
Γήπ: ΑΚ ΧΑΛΚΗΣ (ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ)
  
Π:
0 - 5 ΑΤΡΟΜ.ΑΘΗΝΩΝ
Δ:
B:
ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΑΠΟ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ Γ.ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ (ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ)
  
Π:
2 - 1 ΑΟ ΙΑΣΩΝ ΙΛΙΟΥ
Δ:
B:
ΣΑΠΦΩ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΡΑΚΟΙΛΩΝ
11.02.2024  15:00
Π: ΜΑΝΟΥΣΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
0 - 3 ΑΟ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ
Δ: ΒΑΣΙΛΑΚΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
B:ΚΑΡΜΙΡΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
   ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΟ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ
Γήπ: ΔΗΜ.ΓΗΠΕΔΟ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ (ΑΘΗΝΩΝ)
  
Π:
2 - 1 ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΑΠΟ
Δ:
B:
ΑΟ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
Γήπ: ΔΗΜ.ΑΘΛ.ΚΕΝΤΡΟ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ (ΑΘΗΝΩΝ)
  
Π:
1 - 0 ΑΣ ΤΡΙΑΝΤΩΝ ΙΑΛΥΣOY
Δ:
B:
ΑΟ ΙΑΣΩΝ ΙΛΙΟΥ
Γήπ: ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΙΛΙΟΥ (ΑΘΗΝΩΝ)
  
Π:
2 - 3 ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΘΡΙΑΣΙΟΥ
Δ:
B:
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ
Γήπ: ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ¨ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ¨ (ΑΘΗΝΩΝ)
  
Π:
0 - 10 ΑΤΡΟΜ.ΑΘΗΝΩΝ
Δ:
B:

14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΟ ΙΑΣΩΝ ΙΛΙΟΥ
Γήπ: ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΙΛΙΟΥ (ΑΘΗΝΩΝ)
  
Π:
0 - 0 ΑΓ. ΘΩΜΑΣ
Δ:
B:
ΑΤΡΟΜ.ΑΘΗΝΩΝ
Γήπ: ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΧΩΡΑΦΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΑΘΗΝΩΝ)
  
Π:
1 - 4 ΑΟ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
Δ:
B:
ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΘΡΙΑΣΙΟΥ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ Γ.ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ (ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ)
  
Π:
0 - 2 ΑΟ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ
Δ:
B:


ΑΣ ΤΡΙΑΝΤΩΝ ΙΑΛΥΣOY
Γήπ: ΑΚ ΧΑΛΚΗΣ (ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ)
02.03.2024  17:00
Π:
0 - 0 ΣΑΠΦΩ
Δ:
B:
   

15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΑΠΟ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ Γ.ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ (ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ)
  
Π:
0 - 1 ΑΣ ΤΡΙΑΝΤΩΝ ΙΑΛΥΣOY
Δ:
B:
ΣΑΠΦΩ
Γήπ: "ΚΑΡΑΠΑΝΑΓΙΩΤΕΙΟ" ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΟΡΙΑΣ
10.03.2024  12:00
Π: ΜΑΝΟΥΣΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
1 - 1 ΑΤΡΟΜ.ΑΘΗΝΩΝ
Δ: ΚΑΡΜΙΡΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
B:ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
   ΝΑΖΛΙΔΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΜΑΡΙΑ
ΑΟ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ
Γήπ: ΔΗΜ.ΓΗΠΕΔΟ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ (ΑΘΗΝΩΝ)
  
Π:
4 - 0 ΑΟ ΙΑΣΩΝ ΙΛΙΟΥ
Δ:
B:
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ
Γήπ: ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ¨ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ¨ (ΑΘΗΝΩΝ)
  
Π:
0 - 6 ΑΟ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
Δ:
B:

16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΤΡΟΜ.ΑΘΗΝΩΝ
Γήπ: ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΧΩΡΑΦΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΑΘΗΝΩΝ)
  
Π:
10 - 0 ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΑΠΟ
Δ:
B:
ΑΣ ΤΡΙΑΝΤΩΝ ΙΑΛΥΣOY
Γήπ: ΑΚ ΧΑΛΚΗΣ (ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ)
  
Π:
0 - 0 ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΘΡΙΑΣΙΟΥ
Δ:
B:
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ
Γήπ: ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ¨ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ¨ (ΑΘΗΝΩΝ)
  
Π:
0 - 6 ΑΟ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ
Δ:
B:
ΑΟ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
Γήπ: ΔΗΜ.ΑΘΛ.ΚΕΝΤΡΟ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ (ΑΘΗΝΩΝ)
20.03.2024  14:00
Π:
1 - 0 ΣΑΠΦΩ
Δ:
B:

17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑΠΦΩ
Γήπ: "ΚΑΡΑΠΑΝΑΓΙΩΤΕΙΟ" ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΟΡΙΑΣ
31.03.2024  12:00
Π: ΧΡΟΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
6 - 0 ΑΓ. ΘΩΜΑΣ
Δ: ΒΑΣΙΛΑΚΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
B:ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
   ΝΑΖΛΙΔΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΜΑΡΙΑ
ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΘΡΙΑΣΙΟΥ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ Γ.ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ (ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ)
  
Π:
0 - 6 ΑΤΡΟΜ.ΑΘΗΝΩΝ
Δ:
B:
ΑΣ ΤΡΙΑΝΤΩΝ ΙΑΛΥΣOY
Γήπ: ΑΚ ΧΑΛΚΗΣ (ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ)
  
Π:
4 - 0 ΑΟ ΙΑΣΩΝ ΙΛΙΟΥ
Δ:
B:
ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΑΠΟ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ Γ.ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ (ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ)
  
Π:
0 - 4 ΑΟ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
Δ:
B:

18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΟ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ
Γήπ: ΔΗΜ.ΓΗΠΕΔΟ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ (ΑΘΗΝΩΝ)
  
Π:
1 - 0 ΑΣ ΤΡΙΑΝΤΩΝ ΙΑΛΥΣOY
Δ:
B:
ΑΟ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
Γήπ: ΔΗΜ.ΑΘΛ.ΚΕΝΤΡΟ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ (ΑΘΗΝΩΝ)
  
Π:
3 - 0 ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΘΡΙΑΣΙΟΥ
Δ:
B:
ΑΤΡΟΜ.ΑΘΗΝΩΝ
Γήπ: ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΧΩΡΑΦΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΑΘΗΝΩΝ)
  
Π:
4 - 1 ΑΟ ΙΑΣΩΝ ΙΛΙΟΥ
Δ:
B:
ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΑΠΟ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ Γ.ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ (ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ)
13.04.2024  13:00
Π:
0 - 0 ΣΑΠΦΩ
Δ: ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
B:ΜΑΡΑΓΚΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
   ΠΕΡΔΙΚΗ ΦΩΤΟΥΛΑ