Menu
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ (9η)
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΧΙΟΥ1 - 3Π.Α.Σ ΛΕΣΒΟΥ
ΣΑΠΦΩ Β2 - 2ΑΕ ΛΗΜΝΟΥ
ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (10η)
Π.Α.Σ ΛΕΣΒΟΥΣΑΠΦΩ Β
Α.Π.Γ.Μ.Σ ΚΑΛΛΟΝΗΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΧΙΟΥ

ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΟΙ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ
1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Π.Α.Σ ΛΕΣΒΟΥ
Γήπ: "ΚΑΡΑΠΑΝΑΓΙΩΤΕΙΟ" ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΟΡΙΑΣ
12.11.2023  15:00
Π: ΧΡΟΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
1 - 0 ΑΕ ΛΗΜΝΟΥ
Δ: ΠΑΤΣΑΤΖΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
B:ΤΣΟΓΓΑΡΗ ΘΕΟΔΩΡΑ
   ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Α.Π.Γ.Μ.Σ ΚΑΛΛΟΝΗ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΡΑΚΟΙΛΩΝ
05.11.2023  12:00
Π: ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
3 - 1 ΣΑΠΦΩ Β
Δ: ΚΑΡΜΙΡΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
B:ΣΠΕΝΤΖΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
   ΚΑΡΑΜΠΑΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΕ ΛΗΜΝΟΥ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΥΡΙΝΑΣ
09.12.2023  15:00
Π: ΘΩΜΑΙΔΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ
5 - 1 Α.Π.Γ.Μ.Σ ΚΑΛΛΟΝΗ
Δ: ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ
B:ΚΟΣΕΤΣΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
   ΚΑΡΑΜΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
ΣΑΠΦΩ Β
Γήπ: "ΚΑΡΑΠΑΝΑΓΙΩΤΕΙΟ" ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΟΡΙΑΣ
19.11.2023  12:00
Π: ΧΡΟΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
1 - 1 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΧΙΟΥ
Δ: ΤΣΟΓΓΑΡΗ ΘΕΟΔΩΡΑ
B:ΒΑΣΙΛΑΚΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
   ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ


Α.Π.Γ.Μ.Σ ΚΑΛΛΟΝΗ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΡΑΚΟΙΛΩΝ
03.12.2023  15:00
Π: ΧΡΟΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
0 - 7 Π.Α.Σ ΛΕΣΒΟΥ
Δ: ΠΑΤΣΑΤΖΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
B:ΤΣΟΓΓΑΡΗ ΘΕΟΔΩΡΑ
   ΝΑΖΛΙΔΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΜΑΡΙΑ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΧΙΟΥ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥ
04.02.2024  16:00
Π:
0 - 1 ΑΕ ΛΗΜΝΟΥ
Δ:
B:
   

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Π.Α.Σ ΛΕΣΒΟΥ
Γήπ: "ΚΑΡΑΠΑΝΑΓΙΩΤΕΙΟ" ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΟΡΙΑΣ
25.02.2024  12:00
Π: ΜΟΣΧΟΝΗΣΙΩΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
2 - 0 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΧΙΟΥ
Δ: ΠΑΤΣΑΤΖΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
B:ΒΑΣΙΛΑΚΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
   ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΑΕ ΛΗΜΝΟΥ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΥΡΙΝΑΣ
10.02.2024  15:30
Π: ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ
7 - 2 ΣΑΠΦΩ Β
Δ: ΚΟΣΕΤΣΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
B:ΦΡΑΓΚΑΛΑΣ ΡΑΦΑΗΛ
   ΚΑΡΑΜΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑΠΦΩ Β
Γήπ: "ΚΑΡΑΠΑΝΑΓΙΩΤΕΙΟ" ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΟΡΙΑΣ
14.01.2024  15:00
Π: ΧΡΟΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
0 - 8 Π.Α.Σ ΛΕΣΒΟΥ
Δ: ΚΟΥΚΟΥΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
B:ΨΥΛΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
   ΚΑΡΜΙΡΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΧΙΟΥ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥ
14.01.2024  15:00
Π:
5 - 0 Α.Π.Γ.Μ.Σ ΚΑΛΛΟΝΗ
Δ:
B:
   

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΕ ΛΗΜΝΟΥ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΥΡΙΝΑΣ
27.01.2024  15:00
Π: ΘΩΜΑΙΔΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ
0 - 2 Π.Α.Σ ΛΕΣΒΟΥ
Δ: LUBONJA VASJAN
B:ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ
   ΚΑΡΑΜΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
ΣΑΠΦΩ Β
Γήπ: "ΚΑΡΑΠΑΝΑΓΙΩΤΕΙΟ" ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΟΡΙΑΣ
28.01.2024  15:00
Π: ΝΗΣΙΩΤΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ
2 - 7 Α.Π.Γ.Μ.Σ ΚΑΛΛΟΝΗ
Δ: ΚΑΡΜΙΡΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
B:ΒΑΣΙΛΑΚΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
   ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Α.Π.Γ.Μ.Σ ΚΑΛΛΟΝΗ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΡΑΚΟΙΛΩΝ
18.02.2024  15:00
Π: ΣΤΑΘΑΚΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ
0 - 5 ΑΕ ΛΗΜΝΟΥ
Δ: ΠΑΤΣΑΤΖΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
B:ΣΠΕΝΤΖΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
   ΚΑΡΜΙΡΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΧΙΟΥ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥ
18.02.2024  15:00
Π:
1 - 3 ΣΑΠΦΩ Β
Δ:
B:
   

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Π.Α.Σ ΛΕΣΒΟΥ
Γήπ: "ΚΑΡΑΠΑΝΑΓΙΩΤΕΙΟ" ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΟΡΙΑΣ
10.03.2024  15:30
Π: ΧΡΟΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
5 - 0 Α.Π.Γ.Μ.Σ ΚΑΛΛΟΝΗ
Δ: ΠΑΤΣΑΤΖΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
B:ΤΣΟΓΓΑΡΗ ΘΕΟΔΩΡΑ
   ΝΑΖΛΙΔΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΜΑΡΙΑ
ΑΕ ΛΗΜΝΟΥ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΥΡΙΝΑΣ
13.04.2024  15:30
Π: ΓΙΑΝΝΑΚΟΥΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
3 - 2 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΧΙΟΥ
Δ: ΚΑΡΑΜΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
B:ΣΦΥΡΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
   ΚΑΤΣΕΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΧΙΟΥ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥ
07.04.2024  13:00
Π:
1 - 3 Π.Α.Σ ΛΕΣΒΟΥ
Δ: ΤΖΑΝΙΔΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
B:ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
   ΒΑΦΕΙΑΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
ΣΑΠΦΩ Β
Γήπ: "ΚΑΡΑΠΑΝΑΓΙΩΤΕΙΟ" ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΟΡΙΑΣ
07.04.2024  16:00
Π: ΧΡΟΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
2 - 2 ΑΕ ΛΗΜΝΟΥ
Δ: ΒΑΣΙΛΑΚΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
B:ΠΑΤΣΑΤΖΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
   ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Π.Α.Σ ΛΕΣΒΟΥ
Γήπ: "ΚΑΡΑΠΑΝΑΓΙΩΤΕΙΟ" ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΟΡΙΑΣ
28.4.2024  15:00
Π:
- ΣΑΠΦΩ Β
Δ:
B:
Α.Π.Γ.Μ.Σ ΚΑΛΛΟΝΗ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΡΑΚΟΙΛΩΝ
28.4.2024  15:00
Π:
- ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΧΙΟΥ
Δ:
B: