Menu
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ (12η)
ΑΙΟΛΙΚΟΣ3 - 0ΑΕ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ
ΦΟΙΝΙΞ Ν.ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ2 - 1ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ
Α.Ο ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ0 - 0ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΑΣ ΡΟΔΟΣ3 - 0ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ
ΠΑΤΡΑΙ ΑΠΣ1 - 1ΙΑΛΥΣΟΣ
ΑΙΑΣ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ0 - 3Α.Ε ΜΥΚΟΝΟΥ
ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ ΑΟ1 - 3ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ
ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (13η)
ΑΕ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣΑΙΟΛΙΚΟΣ
ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣΦΟΙΝΙΞ Ν.ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ
ΙΑΛΥΣΟΣΑ.Ο ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ
Α.Ε ΜΥΚΟΝΟΥΑΣ ΡΟΔΟΣ
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣΠΑΤΡΑΙ ΑΠΣ
ΑΙΑΣ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ ΑΟ

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΒΑΘΜΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΓΚΟΛ N/I/H ΕΝΤΟΣ ΕΚΤΟΣ
01. ΑΙΟΛΙΚΟΣ 27
12
21-7
9-0-3
16-4
5-0-1
5-3
4-0-2
02. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 25
12
19-5
7-4-1
11-3
4-1-0
8-2
3-3-1
03. ΑΣ ΡΟΔΟΣ 25
12
18-8
8-1-3
11-1
6-0-0
7-7
2-1-3
04. Α.Ε ΜΥΚΟΝΟΥ 25
12
15-6
7-4-1
8-2
5-1-0
7-4
2-3-1
05. ΑΕ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ 19
12
11-11
5-4-3
7-2
4-2-0
4-9
1-2-3
06. Α.Ο ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ 18
12
19-14
5-3-4
15-2
4-2-0
4-12
1-1-4
07. ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ 15
12
15-14
4-3-5
8-9
1-3-2
7-5
3-0-3
08. ΙΑΛΥΣΟΣ 15
12
17-18
4-3-5
9-6
3-2-1
8-12
1-1-4
09. ΑΙΑΣ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ 14
12
13-20
4-2-6
8-8
3-0-3
5-12
1-2-3
10. ΦΟΙΝΙΞ Ν.ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ 13
12
15-18
3-4-5
11-8
3-1-2
4-10
0-3-3
11. ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ 13
12
9-16
3-4-5
5-5
3-1-2
4-11
0-3-3
12. ΠΑΤΡΑΙ ΑΠΣ 9
12
9-19
2-3-7
6-5
2-3-1
3-14
0-0-6
13. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ ΑΟ 8
12
8-16
1-5-6
6-10
1-2-4
2-6
0-3-2
14. ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ 4
12
8-25
0-4-8
4-7
0-4-2
4-18
0-0-6

PLAY-OFF     ΥΠΟΒΙΒΑΣΜΟΣ

- Σημαντική σημείωση σχετικά με την βαθμολογία:
Σε περίπτωση ισοβαθμίας δύο ή περισσοτέρων ομάδων καλύτερη θέση στο βαθμολογικό πίνακα καταλαμβάνει η ομάδα που έχει καλύτερο συντελεστή στους μεταξύ τους αγώνες (άρθρο 20 του Κ.Α.Π.). Κάτι τέτοιο δεν παρουσιάζεται αυτόματα (ηλεκτρονικά) στην άνω βαθμολογία. Θα υπάρξει σημείωση με το τέλος του πρωταθλήματος.


ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΟΙ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ
1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΕ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ
0 - 0 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ
1 - 1 ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ
ΙΑΛΥΣΟΣ
1 - 2 ΑΙΟΛΙΚΟΣ
Α.Ε ΜΥΚΟΝΟΥ
0 - 0 ΦΟΙΝΙΞ Ν.ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ
1 - 2 Α.Ο ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ
ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ ΑΟ
0 - 2 ΑΣ ΡΟΔΟΣ
ΑΙΑΣ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ
2 - 1 ΠΑΤΡΑΙ ΑΠΣ

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ
1 - 1 ΑΕ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
2 - 0 ΙΑΛΥΣΟΣ
ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ
1 - 0 Α.Ε ΜΥΚΟΝΟΥ
ΑΙΟΛΙΚΟΣ
0 - 1 ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ
ΦΟΙΝΙΞ Ν.ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ
1 - 1 ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ ΑΟ
Α.Ο ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ
3 - 0 ΑΙΑΣ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ
ΑΣ ΡΟΔΟΣ
3 - 1 ΠΑΤΡΑΙ ΑΠΣ

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΕ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ
2 - 1 ΙΑΛΥΣΟΣ
Α.Ε ΜΥΚΟΝΟΥ
2 - 1 ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ
0 - 3 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ ΑΟ
1 - 1 ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ
ΑΙΑΣ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ
0 - 1 ΑΙΟΛΙΚΟΣ
ΠΑΤΡΑΙ ΑΠΣ
2 - 2 ΦΟΙΝΙΞ Ν.ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ
ΑΣ ΡΟΔΟΣ
1 - 0 Α.Ο ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Α.Ε ΜΥΚΟΝΟΥ
1 - 0 ΑΕ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ
ΙΑΛΥΣΟΣ
2 - 1 ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ
ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ
0 - 0 ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ ΑΟ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
4 - 1 ΑΙΑΣ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ
ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ
2 - 1 ΠΑΤΡΑΙ ΑΠΣ
ΑΙΟΛΙΚΟΣ
2 - 1 ΑΣ ΡΟΔΟΣ
ΦΟΙΝΙΞ Ν.ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ
4 - 1 Α.Ο ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΕ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ
1 - 0 ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ
ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ ΑΟ
0 - 1 Α.Ε ΜΥΚΟΝΟΥ
ΑΙΑΣ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ
2 - 1 ΙΑΛΥΣΟΣ
ΠΑΤΡΑΙ ΑΠΣ
1 - 0 ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ
ΑΣ ΡΟΔΟΣ
1 - 0 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
Α.Ο ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ
3 - 0 ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ
ΦΟΙΝΙΞ Ν.ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ
0 - 1 ΑΙΟΛΙΚΟΣ

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ ΑΟ
0 - 0 ΑΕ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ
1 - 1 ΑΙΑΣ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ
Α.Ε ΜΥΚΟΝΟΥ
1 - 0 ΠΑΤΡΑΙ ΑΠΣ
ΙΑΛΥΣΟΣ
1 - 1 ΑΣ ΡΟΔΟΣ
ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ
1 - 1 Α.Ο ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
3 - 1 ΦΟΙΝΙΞ Ν.ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ
ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ
0 - 1 ΑΙΟΛΙΚΟΣ

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΕ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ
1 - 1 ΑΙΑΣ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ
ΠΑΤΡΑΙ ΑΠΣ
0 - 0 ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ ΑΟ
ΑΣ ΡΟΔΟΣ
1 - 0 ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ
Α.Ο ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ
1 - 1 Α.Ε ΜΥΚΟΝΟΥ
ΦΟΙΝΙΞ Ν.ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ
2 - 4 ΙΑΛΥΣΟΣ
ΑΙΟΛΙΚΟΣ
6 - 2 ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ
ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ
0 - 0 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΠΑΤΡΑΙ ΑΠΣ
1 - 2 ΑΕ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ
ΑΙΑΣ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ
1 - 2 ΑΣ ΡΟΔΟΣ
ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ ΑΟ
3 - 0 Α.Ο ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ
1 - 1 ΦΟΙΝΙΞ Ν.ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ
Α.Ε ΜΥΚΟΝΟΥ
1 - 0 ΑΙΟΛΙΚΟΣ
ΙΑΛΥΣΟΣ
1 - 1 ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ
ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ
0 - 2 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΕ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ
1 - 0 ΑΣ ΡΟΔΟΣ
Α.Ο ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ
5 - 0 ΠΑΤΡΑΙ ΑΠΣ
ΦΟΙΝΙΞ Ν.ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ
2 - 0 ΑΙΑΣ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ
ΑΙΟΛΙΚΟΣ
3 - 0 ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ ΑΟ
ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ
0 - 2 ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
1 - 1 Α.Ε ΜΥΚΟΝΟΥ
ΙΑΛΥΣΟΣ
2 - 0 ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Α.Ο ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ
3 - 1 ΑΕ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ
ΑΣ ΡΟΔΟΣ
2 - 0 ΦΟΙΝΙΞ Ν.ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ
ΠΑΤΡΑΙ ΑΠΣ
1 - 0 ΑΙΟΛΙΚΟΣ
ΑΙΑΣ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ
3 - 0 ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ
ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ ΑΟ
1 - 3 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ
4 - 1 ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ
Α.Ε ΜΥΚΟΝΟΥ
3 - 1 ΙΑΛΥΣΟΣ

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΕ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ
2 - 0 ΦΟΙΝΙΞ Ν.ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ
ΑΙΟΛΙΚΟΣ
2 - 0 Α.Ο ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ
ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ
2 - 1 ΑΣ ΡΟΔΟΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
1 - 0 ΠΑΤΡΑΙ ΑΠΣ
ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ
1 - 2 ΑΙΑΣ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ
ΙΑΛΥΣΟΣ
2 - 1 ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ ΑΟ
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ
1 - 1 Α.Ε ΜΥΚΟΝΟΥ

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΙΟΛΙΚΟΣ
3 - 0 ΑΕ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ
ΦΟΙΝΙΞ Ν.ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ
2 - 1 ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ
Α.Ο ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ
0 - 0 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΑΣ ΡΟΔΟΣ
3 - 0 ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ
ΠΑΤΡΑΙ ΑΠΣ
1 - 1 ΙΑΛΥΣΟΣ
ΑΙΑΣ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ
0 - 3 Α.Ε ΜΥΚΟΝΟΥ
ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ ΑΟ
1 - 3 ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΕ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ
- ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
- ΑΙΟΛΙΚΟΣ
ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ
- ΦΟΙΝΙΞ Ν.ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ
ΙΑΛΥΣΟΣ
- Α.Ο ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ
Α.Ε ΜΥΚΟΝΟΥ
- ΑΣ ΡΟΔΟΣ
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ
- ΠΑΤΡΑΙ ΑΠΣ
ΑΙΑΣ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ
- ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ ΑΟ

14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
- ΑΕ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ
ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ
- ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ
ΑΙΟΛΙΚΟΣ
- ΙΑΛΥΣΟΣ
ΦΟΙΝΙΞ Ν.ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ
- Α.Ε ΜΥΚΟΝΟΥ
Α.Ο ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ
- ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ
ΑΣ ΡΟΔΟΣ
- ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ ΑΟ
ΠΑΤΡΑΙ ΑΠΣ
- ΑΙΑΣ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ

15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΕ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ
- ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ
ΙΑΛΥΣΟΣ
- ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
Α.Ε ΜΥΚΟΝΟΥ
- ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ
- ΑΙΟΛΙΚΟΣ
ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ ΑΟ
- ΦΟΙΝΙΞ Ν.ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ
ΑΙΑΣ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ
- Α.Ο ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ
ΠΑΤΡΑΙ ΑΠΣ
- ΑΣ ΡΟΔΟΣ

16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΙΑΛΥΣΟΣ
- ΑΕ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ
ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ
- Α.Ε ΜΥΚΟΝΟΥ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
- ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ
ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ
- ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ ΑΟ
ΑΙΟΛΙΚΟΣ
- ΑΙΑΣ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ
ΦΟΙΝΙΞ Ν.ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ
- ΠΑΤΡΑΙ ΑΠΣ
Α.Ο ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ
- ΑΣ ΡΟΔΟΣ

17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΕ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ
- Α.Ε ΜΥΚΟΝΟΥ
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ
- ΙΑΛΥΣΟΣ
ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ ΑΟ
- ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ
ΑΙΑΣ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ
- ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΠΑΤΡΑΙ ΑΠΣ
- ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ
ΑΣ ΡΟΔΟΣ
- ΑΙΟΛΙΚΟΣ
Α.Ο ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ
- ΦΟΙΝΙΞ Ν.ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ

18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ
- ΑΕ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ
Α.Ε ΜΥΚΟΝΟΥ
- ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ ΑΟ
ΙΑΛΥΣΟΣ
- ΑΙΑΣ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ
ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ
- ΠΑΤΡΑΙ ΑΠΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
- ΑΣ ΡΟΔΟΣ
ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ
- Α.Ο ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ
ΑΙΟΛΙΚΟΣ
- ΦΟΙΝΙΞ Ν.ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ

19η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΕ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ
- ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ ΑΟ
ΑΙΑΣ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ
- ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ
ΠΑΤΡΑΙ ΑΠΣ
- Α.Ε ΜΥΚΟΝΟΥ
ΑΣ ΡΟΔΟΣ
- ΙΑΛΥΣΟΣ
Α.Ο ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ
- ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ
ΦΟΙΝΙΞ Ν.ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ
- ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΑΙΟΛΙΚΟΣ
- ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ

20η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΙΑΣ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ
- ΑΕ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ
ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ ΑΟ
- ΠΑΤΡΑΙ ΑΠΣ
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ
- ΑΣ ΡΟΔΟΣ
Α.Ε ΜΥΚΟΝΟΥ
- Α.Ο ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ
ΙΑΛΥΣΟΣ
- ΦΟΙΝΙΞ Ν.ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ
ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ
- ΑΙΟΛΙΚΟΣ

-

21η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
- ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ
ΑΕ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ
- ΠΑΤΡΑΙ ΑΠΣ
ΑΣ ΡΟΔΟΣ
- ΑΙΑΣ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ
Α.Ο ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ
- ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ ΑΟ
ΦΟΙΝΙΞ Ν.ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ
- ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ
ΑΙΟΛΙΚΟΣ
- Α.Ε ΜΥΚΟΝΟΥ
ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ
- ΙΑΛΥΣΟΣ

22η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
- ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ
ΑΣ ΡΟΔΟΣ
- ΑΕ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ
ΠΑΤΡΑΙ ΑΠΣ
- Α.Ο ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ
ΦΟΙΝΙΞ Ν.ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ
- ΦΟΙΝΙΞ Ν.ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ
ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ ΑΟ
- ΑΙΟΛΙΚΟΣ
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ
- ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ
Α.Ε ΜΥΚΟΝΟΥ
- ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

23η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ
- ΙΑΛΥΣΟΣ
ΑΕ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ
- Α.Ο ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ
ΦΟΙΝΙΞ Ν.ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ
- ΑΣ ΡΟΔΟΣ
ΑΙΟΛΙΚΟΣ
- ΠΑΤΡΑΙ ΑΠΣ
ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ
- ΑΙΑΣ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
- ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ ΑΟ
ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ
- ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ

24η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΙΑΛΥΣΟΣ
- Α.Ε ΜΥΚΟΝΟΥ
ΦΟΙΝΙΞ Ν.ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ
- ΑΕ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ
Α.Ο ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ
- ΑΙΟΛΙΚΟΣ
ΑΣ ΡΟΔΟΣ
- ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ
ΠΑΤΡΑΙ ΑΠΣ
- ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΑΙΑΣ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ
- ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ
ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ ΑΟ
- ΙΑΛΥΣΟΣ

25η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Α.Ε ΜΥΚΟΝΟΥ
- ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ
ΑΕ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ
- ΑΙΟΛΙΚΟΣ
ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ
- ΦΟΙΝΙΞ Ν.ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
- Α.Ο ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ
ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ
- ΑΣ ΡΟΔΟΣ
ΙΑΛΥΣΟΣ
- ΠΑΤΡΑΙ ΑΠΣ
Α.Ε ΜΥΚΟΝΟΥ
- ΑΙΑΣ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ

26η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ
- ΑΕ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ
ΑΙΟΛΙΚΟΣ
- ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΦΟΙΝΙΞ Ν.ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ
- ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ
Α.Ο ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ
- ΙΑΛΥΣΟΣ
ΑΣ ΡΟΔΟΣ
- Α.Ε ΜΥΚΟΝΟΥ
ΠΑΤΡΑΙ ΑΠΣ
- ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ
ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ ΑΟ
- ΑΙΑΣ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ