Menu
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ (7η)
Α.Ο ΚΑΣΠΑΚΑ3 - 0ΑΡΗΣ ΜΟΥΔΡΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ1 - 0ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΤΣΙΚΗΣ
Α.Ε ΛΗΜΝΟΥ0 - 5Α.Ο ΗΦΑΙΣΤΙΑΣ
ΦΙΛΟΚΤΗΤΗΣ ΚΟΝΤΙΑ1 - 6Α.Σ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ
ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (8η)
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΑΡΗΣ ΜΟΥΔΡΟΥ
Α.Ο ΚΑΣΠΑΚΑΑ.Ε ΛΗΜΝΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΤΣΙΚΗΣΦΙΛΟΚΤΗΤΗΣ ΚΟΝΤΙΑ
Α.Ο ΗΦΑΙΣΤΙΑΣΑ.Σ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΒΑΘΜΟΙ ΠΟΙΝΕΣ ΓΚΟΛ N/I/H ΕΝΤΟΣ ΕΚΤΟΣ
01. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21
0
39-2
7-0-0
20-1
4-0-0
19-1
3-0-0
02. ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΤΣΙΚΗΣ 18
0
32-2
6-0-1
12-1
3-0-0
20-1
3-0-1
03. Α.Ο ΚΑΣΠΑΚΑ 15
0
18-9
5-0-2
14-3
3-0-0
4-6
2-0-2
04. Α.Σ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ 10
0
17-16
3-1-3
7-7
2-1-1
10-9
1-0-2
05. ΑΡΗΣ ΜΟΥΔΡΟΥ 10
0
10-18
3-1-3
6-8
2-0-1
4-10
1-1-2
06. Α.Ο ΗΦΑΙΣΤΙΑΣ 4
0
9-24
1-1-5
1-18
0-0-3
8-6
1-1-2
07. ΦΙΛΟΚΤΗΤΗΣ ΚΟΝΤΙΑ 4
0
4-33
1-1-5
3-13
1-1-2
1-20
0-0-3
08. Α.Ε ΛΗΜΝΟΥ 0
0
3-28
0-0-7
1-17
0-0-4
2-11
0-0-3

ΑΝΟΔΟΣ     PLAY-OFF     PLAY-OUT     ΥΠΟΒΙΒΑΣΜΟΣ

- Σημαντική σημείωση σχετικά με την βαθμολογία:
Σε περίπτωση ισοβαθμίας δύο ή περισσοτέρων ομάδων καλύτερη θέση στο βαθμολογικό πίνακα καταλαμβάνει η ομάδα που έχει καλύτερο συντελεστή στους μεταξύ τους αγώνες (άρθρο 20 του Κ.Α.Π.). Κάτι τέτοιο δεν παρουσιάζεται αυτόματα (ηλεκτρονικά) στην άνω βαθμολογία. Θα υπάρξει σημείωση με το τέλος του πρωταθλήματος.


ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΟΙ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ
1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΡΗΣ ΜΟΥΔΡΟΥ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΤΣΙΚΗΣ
22.10.2022  16.00
Π: ΜΑΤΖΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
0 - 6 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
Δ: ΦΡΑΓΚΑΛΑΣ ΡΑΦΑΗΛ
B:ΣΤΡΑΝΤΖΑΛΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
   ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ
Α.Ε ΛΗΜΝΟΥ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΥΡΙΝΑΣ
23.10.2022  16.00
Π: ΓΙΑΝΝΑΚΟΥΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
0 - 2 Α.Ο ΚΑΣΠΑΚΑ
Δ: ΓΛΙΤΖΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ
B:ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ
   ΚΑΡΑΜΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
ΦΙΛΟΚΤΗΤΗΣ ΚΟΝΤΙΑ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΟΝΤΙΑ
23.10.2022  16.00
Π: ΨΥΧΟΥΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
0 - 6 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΤΣΙΚΗΣ
Δ: ΣΤΡΑΝΤΖΑΛΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
B: LUBONJA VASJAN
   ΚΟΣΕΤΣΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Α.Σ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΥΡΙΝΑΣ
22.10.2022  16.00
Π: ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ
3 - 1 Α.Ο ΗΦΑΙΣΤΙΑΣ
Δ: LUBONJA VASJAN
B:ΚΟΣΕΤΣΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
   ΓΛΙΤΖΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Α.Ε ΛΗΜΝΟΥ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΥΡΙΝΑΣ
30.10.2022  11.00
Π: ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ
1 - 3 ΑΡΗΣ ΜΟΥΔΡΟΥ
Δ: ΓΛΙΤΖΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ
B:ΚΟΣΕΤΣΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
   ΚΑΡΑΜΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
30.10.2022  15.00
Π: ΜΑΤΖΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
9 - 0 ΦΙΛΟΚΤΗΤΗΣ ΚΟΝΤΙΑ
Δ: ΣΤΡΑΝΤΖΑΛΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
B:ΚΟΣΕΤΣΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
   
   
Α.Ο ΚΑΣΠΑΚΑ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΥΡΙΝΑΣ
30.10.2022  15.00
Π: ΘΩΜΑΙΔΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ
4 - 3 Α.Σ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ
Δ: LUBONJA VASJAN
B:ΓΛΙΤΖΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ
   ΚΑΡΑΜΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
Α.Ο ΗΦΑΙΣΤΙΑΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΙΟΥ
29.10.2022  16.00
Π: ΨΥΧΟΥΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
0 - 7 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΤΣΙΚΗΣ
Δ: ΣΤΡΑΝΤΖΑΛΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
B: LUBONJA VASJAN
   ΚΟΣΕΤΣΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΡΗΣ ΜΟΥΔΡΟΥ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΤΣΙΚΗΣ
06.11.2022  15.00
Π: ΜΑΤΖΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
4 - 1 ΦΙΛΟΚΤΗΤΗΣ ΚΟΝΤΙΑ
Δ: LUBONJA VASJAN
B:ΚΟΣΕΤΣΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
   
   
Α.Σ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΥΡΙΝΑΣ
06.11.2022  15.00
Π: ΘΩΜΑΙΔΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ
2 - 1 Α.Ε ΛΗΜΝΟΥ
Δ: ΓΛΙΤΖΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ
B:ΚΑΡΑΜΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
   
   
Α.Ο ΗΦΑΙΣΤΙΑΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΙΟΥ
06.11.2022  11.00
Π: ΨΥΧΟΥΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
0 - 9 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
Δ: ΦΡΑΓΚΑΛΑΣ ΡΑΦΑΗΛ
B:ΚΟΣΕΤΣΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
    LUBONJA VASJAN
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΤΣΙΚΗΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΤΣΙΚΗΣ
05.11.2022  15.00
Π: ΓΙΑΝΝΑΚΟΥΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
3 - 0 Α.Ο ΚΑΣΠΑΚΑ
Δ: ΣΤΡΑΝΤΖΑΛΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
B: LUBONJA VASJAN
   ΚΟΣΕΤΣΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Α.Σ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΥΡΙΝΑΣ
13.11.2022  15.00
Π: ΘΩΜΑΙΔΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ
1 - 1 ΑΡΗΣ ΜΟΥΔΡΟΥ
Δ: LUBONJA VASJAN
B:ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ
   ΚΑΡΑΜΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
ΦΙΛΟΚΤΗΤΗΣ ΚΟΝΤΙΑ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΟΝΤΙΑ
13.11.2022  15.00
Π: ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ
1 - 1 Α.Ο ΗΦΑΙΣΤΙΑΣ
Δ: ΓΛΙΤΖΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ
B:ΚΟΣΕΤΣΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
   
Α.Ε ΛΗΜΝΟΥ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΥΡΙΝΑΣ
12.11.2022  15.00
Π: ΓΙΑΝΝΑΚΟΥΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
0 - 7 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΤΣΙΚΗΣ
Δ: ΣΤΡΑΝΤΖΑΛΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
B:ΦΡΑΓΚΑΛΑΣ ΡΑΦΑΗΛ
   
   
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
12.11.2022  15.00
Π: ΜΑΤΖΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
2 - 0 Α.Ο ΚΑΣΠΑΚΑ
Δ: ΚΟΣΕΤΣΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
B:ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ
    LUBONJA VASJAN

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΡΗΣ ΜΟΥΔΡΟΥ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΤΣΙΚΗΣ
19.11.2022  15.00
Π: ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ
2 - 1 Α.Ο ΗΦΑΙΣΤΙΑΣ
Δ: ΣΤΡΑΝΤΖΑΛΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
B: LUBONJA VASJAN
   
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΤΣΙΚΗΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΤΣΙΚΗΣ
20.11.2022  15.00
Π: ΜΑΤΖΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
4 - 1 Α.Σ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ
Δ: ΣΤΡΑΝΤΖΑΛΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
B:ΚΟΣΕΤΣΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
   ΓΛΙΤΖΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ
Α.Ο ΚΑΣΠΑΚΑ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΥΡΙΝΑΣ
20.11.2022  15.00
Π: ΓΙΑΝΝΑΚΟΥΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
7 - 0 ΦΙΛΟΚΤΗΤΗΣ ΚΟΝΤΙΑ
Δ: LUBONJA VASJAN
B:ΚΑΡΑΜΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
   
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
19.11.2022  15.00
Π: ΨΥΧΟΥΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
8 - 1 Α.Ε ΛΗΜΝΟΥ
Δ: ΚΟΣΕΤΣΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
B:
   

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΤΣΙΚΗΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΤΣΙΚΗΣ
26.11.2022  15.00
Π: ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ
5 - 0 ΑΡΗΣ ΜΟΥΔΡΟΥ
Δ: ΣΤΡΑΝΤΖΑΛΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
B:LUBONJA VASJAN
   
Α.Ο ΗΦΑΙΣΤΙΑΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΙΟΥ
26.11.2022  15.00
Π: ΓΙΑΝΝΑΚΟΥΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
1 - 2 Α.Ο ΚΑΣΠΑΚΑ
Δ: ΦΡΑΓΚΑΛΑΣ ΡΑΦΑΗΛ
B:ΚΟΣΕΤΣΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
   
Α.Σ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΥΡΙΝΑΣ
27.11.2022  15.00
Π: ΘΩΜΑΙΔΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ
1 - 4 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
Δ: LUBONJA VASJAN
B:ΚΑΡΑΜΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
   
ΦΙΛΟΚΤΗΤΗΣ ΚΟΝΤΙΑ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΟΝΤΙΑ
27.11.2022  15.00
Π: ΨΥΧΟΥΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
1 - 0 Α.Ε ΛΗΜΝΟΥ
Δ: ΓΛΙΤΖΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ
B:ΚΟΣΕΤΣΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
   

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Α.Ο ΚΑΣΠΑΚΑ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΥΡΙΝΑΣ
04.12.2022  15.00
Π: ΘΩΜΑΙΔΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ
3 - 0 ΑΡΗΣ ΜΟΥΔΡΟΥ
Δ: LUBONJA VASJAN
B:ΓΛΙΤΖΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ
   ΚΑΡΑΜΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
03.12.2022  15.00
Π: ΜΑΤΖΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
1 - 0 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΤΣΙΚΗΣ
Δ: ΣΤΡΑΝΤΖΑΛΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
B:LUBONJA VASJAN
   ΦΡΑΓΚΑΛΑΣ ΡΑΦΑΗΛ
Α.Ε ΛΗΜΝΟΥ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΥΡΙΝΑΣ
03.12.2022  15.00
Π: ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ
0 - 5 Α.Ο ΗΦΑΙΣΤΙΑΣ
Δ: ΚΟΣΕΤΣΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
B:ΓΛΙΤΖΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ
   
ΦΙΛΟΚΤΗΤΗΣ ΚΟΝΤΙΑ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΟΝΤΙΑ
04.12.2022  15.00
Π: ΨΥΧΟΥΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
1 - 6 Α.Σ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ
Δ: ΦΡΑΓΚΑΛΑΣ ΡΑΦΑΗΛ
B:ΚΟΣΕΤΣΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
   

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
11.12.2022  15.00
Π:
- ΑΡΗΣ ΜΟΥΔΡΟΥ
Δ:
B:
Α.Ο ΚΑΣΠΑΚΑ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΥΡΙΝΑΣ
10.12.2022  15.00
Π:
- Α.Ε ΛΗΜΝΟΥ
Δ:
B:
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΤΣΙΚΗΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΤΣΙΚΗΣ
10.12.2022  15.00
Π:
- ΦΙΛΟΚΤΗΤΗΣ ΚΟΝΤΙΑ
Δ:
B:
Α.Ο ΗΦΑΙΣΤΙΑΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΙΟΥ
11.12.2022  15.00
Π:
- Α.Σ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ
Δ:
B:

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΡΗΣ ΜΟΥΔΡΟΥ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΤΣΙΚΗΣ
17.12.2022  15.00
Π:
- Α.Ε ΛΗΜΝΟΥ
Δ:
B:
ΦΙΛΟΚΤΗΤΗΣ ΚΟΝΤΙΑ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΟΝΤΙΑ
17.12.2022  15.00
Π:
- ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
Δ:
B:
Α.Σ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΥΡΙΝΑΣ
18.12.2022  15.00
Π:
- Α.Ο ΚΑΣΠΑΚΑ
Δ:
B:
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΤΣΙΚΗΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΤΣΙΚΗΣ
18.12.2022  15.00
Π:
- Α.Ο ΗΦΑΙΣΤΙΑΣ
Δ:
B:

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΦΙΛΟΚΤΗΤΗΣ ΚΟΝΤΙΑ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΟΝΤΙΑ
07.01.2023  15.00
Π:
- ΑΡΗΣ ΜΟΥΔΡΟΥ
Δ:
B:
Α.Ε ΛΗΜΝΟΥ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΥΡΙΝΑΣ
07.01.2023  15.00
Π:
- Α.Σ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ
Δ:
B:
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
08.01.2023  15.00
Π:
- Α.Ο ΗΦΑΙΣΤΙΑΣ
Δ:
B:
Α.Ο ΚΑΣΠΑΚΑ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΥΡΙΝΑΣ
08.01.2023  15.00
Π:
- ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΤΣΙΚΗΣ
Δ:
B:

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΡΗΣ ΜΟΥΔΡΟΥ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΤΣΙΚΗΣ
14.01.2023  15.00
Π:
- Α.Σ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ
Δ:
B:
Α.Ο ΗΦΑΙΣΤΙΑΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΙΟΥ
14.01.2023  15.00
Π:
- ΦΙΛΟΚΤΗΤΗΣ ΚΟΝΤΙΑ
Δ:
B:
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΤΣΙΚΗΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΤΣΙΚΗΣ
15.01.2023  15.00
Π:
- Α.Ε ΛΗΜΝΟΥ
Δ:
B:
Α.Ο ΚΑΣΠΑΚΑ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΥΡΙΝΑΣ
15.01.2023  15.00
Π:
- ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
Δ:
B:

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Α.Ο ΗΦΑΙΣΤΙΑΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΙΟΥ
22.01.2023  15.00
Π:
- ΑΡΗΣ ΜΟΥΔΡΟΥ
Δ:
B:
Α.Σ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΥΡΙΝΑΣ
21.01.2023  15.00
Π:
- ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΤΣΙΚΗΣ
Δ:
B:
ΦΙΛΟΚΤΗΤΗΣ ΚΟΝΤΙΑ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΟΝΤΙΑ
21.01.2023  15.00
Π:
- Α.Ο ΚΑΣΠΑΚΑ
Δ:
B:
Α.Ε ΛΗΜΝΟΥ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΥΡΙΝΑΣ
22.01.2023  15.00
Π:
- ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
Δ:
B:

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΡΗΣ ΜΟΥΔΡΟΥ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΤΣΙΚΗΣ
29.01.2023  15.00
Π:
- ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΤΣΙΚΗΣ
Δ:
B:
Α.Ο ΚΑΣΠΑΚΑ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΥΡΙΝΑΣ
28.01.2023  15.00
Π:
- Α.Ο ΗΦΑΙΣΤΙΑΣ
Δ:
B:
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
28.01.2023  15.00
Π:
- Α.Σ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ
Δ:
B:
Α.Ε ΛΗΜΝΟΥ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΥΡΙΝΑΣ
29.01.2023  15.00
Π:
- ΦΙΛΟΚΤΗΤΗΣ ΚΟΝΤΙΑ
Δ:
B:

14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΡΗΣ ΜΟΥΔΡΟΥ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΤΣΙΚΗΣ
04.02.2023  15.00
Π:
- ΚΑΣΠΑΚΑΣ
Δ:
B:
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΤΣΙΚΗΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΤΣΙΚΗΣ
05.02.2023  15.00
Π:
- ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
Δ:
B:
Α.Ο ΗΦΑΙΣΤΙΑΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΙΟΥ
04.02.2023  15.00
Π:
- Α.Ε ΛΗΜΝΟΥ
Δ:
B:
Α.Σ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΥΡΙΝΑΣ
05.02.2023  15.00
Π:
- ΦΙΛΟΚΤΗΤΗΣ ΚΟΝΤΙΑ
Δ:
B:

-->