Menu
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ (6η)
ΑΡΙΩΝ ΠΑΛΑΙΟΚΗΠΟΥ0 - 3ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΗΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΦΑΛΩΝΑ0 - 1ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΜΑΝΤΑΜΑΔΟΥ
ΠΑΛΛΕΣΒΙΑΚΟΣ1 - 1ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΕΙΟΥ ΣΥΚΟΥΝΤΑΣ
ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (7η)
ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΜΑΝΤΑΜΑΔΟΥΑΡΙΩΝ ΠΑΛΑΙΟΚΗΠΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΕΙΟΥ ΣΥΚΟΥΝΤΑΣΑ.Ο ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ
ΠΑΛΛΕΣΒΙΑΚΟΣΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΦΑΛΩΝΑ

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΒΑΘΜΟΙ ΠΟΙΝΕΣ ΓΚΟΛ N/I/H ΕΝΤΟΣ ΕΚΤΟΣ
01. ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΗΣ 15
0
17-9
5-0-1
8-6
2-0-1
9-3
3-0-0
02. ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΕΙΟΥ ΣΥΚΟΥΝΤΑΣ 10
0
10-5
3-1-1
5-3
1-0-1
5-2
2-1-0
03. Α.Ο ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ 9
0
12-7
2-3-0
7-4
1-1-0
5-3
1-2-0
04. ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΜΑΝΤΑΜΑΔΟΥ 7
0
11-11
2-1-2
4-4
1-0-1
7-7
1-1-1
05. ΠΑΛΛΕΣΒΙΑΚΟΣ 5
0
6-8
1-2-2
4-1
1-2-0
2-7
0-0-2
06. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΦΑΛΩΝΑ 4
0
6-7
1-1-3
3-7
0-1-3
3-0
1-0-0
07. ΑΡΙΩΝ ΠΑΛΑΙΟΚΗΠΟΥ 0
0
0-15
0-0-5
0-6
0-0-2
0-9
0-0-3

ΑΝΟΔΟΣ     PLAY-OFF     PLAY-OUT     ΥΠΟΒΙΒΑΣΜΟΣ

- Σημαντική σημείωση σχετικά με την βαθμολογία:
Σε περίπτωση ισοβαθμίας δύο ή περισσοτέρων ομάδων καλύτερη θέση στο βαθμολογικό πίνακα καταλαμβάνει η ομάδα που έχει καλύτερο συντελεστή στους μεταξύ τους αγώνες (άρθρο 20 του Κ.Α.Π.). Κάτι τέτοιο δεν παρουσιάζεται αυτόματα (ηλεκτρονικά) στην άνω βαθμολογία. Θα υπάρξει σημείωση με το τέλος του πρωταθλήματος.


ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΟΙ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ
1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΗΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΟΡΙΑΣ
29.10.2022  16.00
Π: ΚΥΡΙΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
3 - 2 ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΜΑΝΤΑΜΑΔΟΥ
Δ: ΚΑΡΜΙΡΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
B:ΣΠΕΝΤΖΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
   ΠΑΡΑΣΧΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΠΑΛΛΕΣΒΙΑΚΟΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΟΡΙΑΣ
30.10.2022  11.30
Π: -
3 - 0 ΑΡΙΩΝ ΠΑΛΑΙΟΚΗΠΟΥ
Δ: -
B:
   
   
   
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΦΑΛΩΝΑ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΟΡΙΑΣ
30.10.2022  15.00
Π: ΠΗΓΑΣΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ
2 - 2 Α.Ο ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ
Δ: ΤΣΟΓΓΑΡΗ ΘΕΟΔΩΡΑ
B:ΠΑΡΑΣΧΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
   ΒΑΜΒΑΚΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΕΙΟΥ ΣΥΚΟΥΝΤΑΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΤΩ ΤΡΙΤΟΥΣ
06.11.2022  15.00
Π: ΠΑΝΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
2 - 3 ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΗΣ
Δ: ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
B:ΠΑΡΑΣΧΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
   ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΜΑΝΤΑΜΑΔΟΥ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΝΤΑΜΑΔΟΥ
06.11.2022  15.00
Π: ΧΡΟΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
3 - 1 ΠΑΛΛΕΣΒΙΑΚΟΣ
Δ: ΤΣΟΓΓΑΡΗ ΘΕΟΔΩΡΑ
B:ΒΑΜΒΑΚΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ
   ΜΠΟΝΤΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
Α.Ο ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΙΑΣΟΥ
06.11.2022  15.00
Π: ΑΝΕΥ ΑΓΩΝΑ
3 - 0 ΑΡΙΩΝ ΠΑΛΑΙΟΚΗΠΟΥ
Δ: -
B:
   
   
   

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΗΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΟΡΙΑΣ
13.11.2022  15.00
Π: ΠΑΝΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
4 - 1 ΠΑΛΛΕΣΒΙΑΚΟΣ
Δ: ΚΟΥΛΟΥΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
B:ΚΑΡΜΙΡΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
   ΠΑΡΑΣΧΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΦΑΛΩΝΑ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΟΡΙΑΣ
12.11.2022  15.00
Π: ΚΥΡΙΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
0 - 1 ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΕΙΟΥ ΣΥΚΟΥΝΤΑΣ
Δ: ΣΥΒΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
B:ΠΑΡΑΣΧΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
   ΜΠΟΝΤΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
Α.Ο ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΙΑΣΟΥ
12.11.2022  15.00
Π: ΠΑΠΟΥΤΣΕΛΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ
4 - 4 ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΜΑΝΤΑΜΑΔΟΥ
Δ: ΤΣΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
B:ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
   ΨΥΛΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΦΑΛΩΝΑ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΟΡΙΑΣ
20.11.2022  15.00
Π: π.ΠΟΛΥΜΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ
1 - 3 ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΗΣ
Δ: ΤΣΟΓΓΑΡΗ ΘΕΟΔΩΡΑ
B:ΜΠΟΝΤΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
   ΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΠΑΛΛΕΣΒΙΑΚΟΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΟΡΙΑΣ
19.11.2022  15.00
Π: ΧΡΟΝΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
0 - 0 Α.Ο ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ
Δ: ΣΥΒΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
B:ΒΑΜΒΑΚΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ
   ΚΑΚΑΔΕΛΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΕΙΟΥ ΣΥΚΟΥΝΤΑΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΤΩ ΤΡΙΤΟΥΣ
20.11.2022  15.00
Π: ΑΝΕΥ ΑΓΩΝΑ
3 - 0 ΑΡΙΩΝ ΠΑΛΑΙΟΚΗΠΟΥ
Δ: -
B:
   

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΗΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΟΡΙΑΣ
26.11.2022  15.00
Π: ΧΡΟΝΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
1 - 3 Α.Ο ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ
Δ: ΣΠΥΡΕΛΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
B:ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
   ΤΣΟΓΓΑΡΗ ΘΕΟΔΩΡΑ
ΑΡΙΩΝ ΠΑΛΑΙΟΚΗΠΟΥ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΠΑΔΟΥ
26.11.2022  15.00
Π: ΑΝΕΥ ΑΓΩΝΑ
0 - 3 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΦΑΛΩΝΑ
Δ:
B:
   
ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΜΑΝΤΑΜΑΔΟΥ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΝΤΑΜΑΔΟΥ
26.11.2022  15.00
Π: ΚΥΡΙΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
1 - 3 ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΕΙΟΥ ΣΥΚΟΥΝΤΑΣ
Δ: ΒΑΣΙΛΑΚΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
B:ΨΥΛΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
   ΜΠΑΡΜΠΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΡΙΩΝ ΠΑΛΑΙΟΚΗΠΟΥ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΠΑΔΟΥ
04.12.2022  15.00
Π: ΑΝΕΥ ΑΓΩΝΑ
0 - 3 ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΗΣ
Δ:
B:
   
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΦΑΛΩΝΑ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΟΡΙΑΣ
04.12.2022  15.00
Π: ΠΗΓΑΣΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ
0 - 1 ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΜΑΝΤΑΜΑΔΟΥ
Δ: ΤΣΟΓΓΑΡΗ ΘΕΟΔΩΡΑ
B:ΠΑΤΣΑΤΖΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
   ΣΠΥΡΕΛΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
ΠΑΛΛΕΣΒΙΑΚΟΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΟΡΙΑΣ
03.12.2022  15.00
Π: ΧΡΟΝΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
1 - 1 ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΕΙΟΥ ΣΥΚΟΥΝΤΑΣ
Δ: ΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
B:ΠΑΤΣΑΤΖΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
   ΚΑΚΑΔΕΛΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΜΑΝΤΑΜΑΔΟΥ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΝΤΑΜΑΔΟΥ
10.12.2022  15.00
Π:
- ΑΡΙΩΝ ΠΑΛΑΙΟΚΗΠΟΥ
Δ:
B:
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΕΙΟΥ ΣΥΚΟΥΝΤΑΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΤΩ ΤΡΙΤΟΥΣ
10.12.2022  15.00
Π:
- Α.Ο ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ
Δ:
B:
ΠΑΛΛΕΣΒΙΑΚΟΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΟΡΙΑΣ
10.12.2022  15.00
Π:
- ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΦΑΛΩΝΑ
Δ:
B:

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΜΑΝΤΑΜΑΔΟΥ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΝΤΑΜΑΔΟΥ
18.12.2022  15.00
Π:
- ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΗΣ
Δ:
B:
ΑΡΙΩΝ ΠΑΛΑΙΟΚΗΠΟΥ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΠΑΔΟΥ
18.12.2022  15.00
Π:
- ΠΑΛΛΕΣΒΙΑΚΟΣ
Δ:
B:
Α.Ο ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΙΑΣΟΥ
18.12.2022  15.00
Π:
- ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΦΑΛΩΝΑ
Δ:
B:

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΗΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΟΡΙΑΣ
07.01.2023  15.00
Π:
- ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΕΙΟΥ ΣΥΚΟΥΝΤΑΣ
Δ:
B:
ΠΑΛΛΕΣΒΙΑΚΟΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΟΡΙΑΣ
08.01.2023  11.30
Π:
- ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΜΑΝΤΑΜΑΔΟΥ
Δ:
B:
ΑΡΙΩΝ ΠΑΛΑΙΟΚΗΠΟΥ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΠΑΔΟΥ
07.01.2023  15.00
Π:
- Α.Ο ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ
Δ:
B:

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΠΑΛΛΕΣΒΙΑΚΟΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΟΡΙΑΣ
15.01.2023  15.00
Π:
- ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΗΣ
Δ:
B:
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΕΙΟΥ ΣΥΚΟΥΝΤΑΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΤΩ ΤΡΙΤΟΥΣ
15.01.2023  15.00
Π:
- ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΦΑΛΩΝΑ
Δ:
B:
ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΜΑΝΤΑΜΑΔΟΥ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΝΤΑΜΑΔΟΥ
15.01.2023  15.00
Π:
- Α.Ο ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ
Δ:
B:

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΗΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΟΡΙΑΣ
21.01.2023  15.00
Π:
- ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΦΑΛΩΝΑ
Δ:
B:
Α.Ο ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΙΑΣΟΥ
21.01.2023  15.00
Π:
- ΠΑΛΛΕΣΒΙΑΚΟΣ
Δ:
B:
ΑΡΙΩΝ ΠΑΛΑΙΟΚΗΠΟΥ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΠΑΔΟΥ
21.01.2023  15.00
Π:
- ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΕΙΟΥ ΣΥΚΟΥΝΤΑΣ
Δ:
B:

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Α.Ο ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΙΑΣΟΥ
29.01.2023  15.00
Π:
- ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΗΣ
Δ:
B:
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΦΑΛΩΝΑ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΟΡΙΑΣ
29.01.2023  15.00
Π:
- ΑΡΙΩΝ ΠΑΛΑΙΟΚΗΠΟΥ
Δ:
B:
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΕΙΟΥ ΣΥΚΟΥΝΤΑΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΤΩ ΤΡΙΤΟΥΣ
29.01.2023  15.00
Π:
- ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΜΑΝΤΑΜΑΔΟΥ
Δ:
B:

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΗΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΟΡΙΑΣ
04.02.2023  15.00
Π:
- ΑΡΙΩΝ ΠΑΛΑΙΟΚΗΠΟΥ
Δ:
B:
ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΜΑΝΤΑΜΑΔΟΥ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΝΤΑΜΑΔΟΥ
04.02.2023  15.00
Π:
- ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΦΑΛΩΝΑ
Δ:
B:
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΕΙΟΥ ΣΥΚΟΥΝΤΑΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΤΩ ΤΡΙΤΟΥΣ
04.02.2023  15.00
Π:
- ΠΑΛΛΕΣΒΙΑΚΟΣ
Δ:
B:

14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΡΙΩΝ ΠΑΛΑΙΟΚΗΠΟΥ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΠΑΔΟΥ
12.02.2023  15.00
Π:
- ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΜΑΝΤΑΜΑΔΟΥ
Δ:
B:
Α.Ο ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΙΑΣΟΥ
12.02.2023  15.00
Π:
- ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΕΙΟΥ ΣΥΚΟΥΝΤΑΣ
Δ:
B:
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΦΑΛΩΝΑ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΟΡΙΑΣ
12.02.2023  15.00
Π:
- ΠΑΛΛΕΣΒΙΑΚΟΣ
Δ:
B:

-->