Menu
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ (10η)
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓΙΑΣΟΥ - ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΛΥΤΗΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΛΛΟΝΗΣ Β - ΠΑΠΑΔΟΣ ΓΕΡΑΣ
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΤΡΑΣ - ΔΟΞΑ ΛΕΣΒΟΥ 2022

ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΟΙ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ
1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΤΡΑΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΤΡΑΣ
09.12.2023  11:00
Π: ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
- ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓΙΑΣΟΥ
Δ: ΑΧΛΙΟΠΤΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
B:
   
ΠΑΠΑΔΟΣ ΓΕΡΑΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΠΑΔΟΥ
26.11.2023  11:00
Π: ΖΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ
- ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΛΥΤΗΣ
Δ: ΑΧΛΙΟΠΤΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
B:
   
ΔΟΞΑ ΛΕΣΒΟΥ 2022
Γήπ: "ΚΑΡΑΠΑΝΑΓΙΩΤΕΙΟ" ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΟΡΙΑΣ
09.12.2023  11:00
Π: ΣΥΒΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
- ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΛΛΟΝΗΣ Β
Δ: ΣΥΒΡΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
B:
   

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓΙΑΣΟΥ
Γήπ: 'ΧΡΙΣΤΟΦΙΔΕΙΟ' ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΙΑΣΟΥ
14.01.2024  11:00
Π: ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΛΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ
- ΠΑΠΑΔΟΣ ΓΕΡΑΣ
Δ: ΠΑΡΑΣΧΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
B:
   
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΛΛΟΝΗΣ Β
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΣΚΑΛΑΣ ΚΑΛΛΟΝΗΣ
12.01.2024  15:30
Π: ΠΕΛΕΚΟΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ
- ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΤΡΑΣ
Δ: ΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
B:
   
ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΛΥΤΗΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΛΟΥΤΡΩΝ
13.01.2024  10:00
Π: ΒΟΣΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ
- ΔΟΞΑ ΛΕΣΒΟΥ 2022
Δ: ΠΑΡΑΣΧΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
B:
   

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓΙΑΣΟΥ
Γήπ: 'ΧΡΙΣΤΟΦΙΔΕΙΟ' ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΙΑΣΟΥ
21.01.2024  11:00
Π: ΑΝΕΜΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
- ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΛΛΟΝΗΣ Β
Δ: ΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
B:
   
ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΛΥΤΗΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΛΟΥΤΡΩΝ
21.01.2024  11:00
Π: ΣΥΒΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
- ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΤΡΑΣ
Δ: ΚΑΡΑΜΠΑΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
B:
   
ΠΑΠΑΔΟΣ ΓΕΡΑΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΠΑΔΟΥ
20.01.2024  11:00
Π: ΠΑΝΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
- ΔΟΞΑ ΛΕΣΒΟΥ 2022
Δ: ΑΧΛΙΟΠΤΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
B:
   

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΛΛΟΝΗΣ Β
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΣΚΑΛΑΣ ΚΑΛΛΟΝΗΣ
27.01.2024  11:00
Π: ΠΕΛΕΚΟΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ
- ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΛΥΤΗΣ
Δ: ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
B:
   
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΤΡΑΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΤΡΑΣ
27.01.2024  11:00
Π: ΦΙΛΙΠΠΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
- ΠΑΠΑΔΟΣ ΓΕΡΑΣ
Δ: ΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
B:
   
ΔΟΞΑ ΛΕΣΒΟΥ 2022
Γήπ: "ΚΑΡΑΠΑΝΑΓΙΩΤΕΙΟ" ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΟΡΙΑΣ
27.01.2024  11:00
Π: ΖΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ
- ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓΙΑΣΟΥ
Δ: ΚΑΡΑΜΠΑΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
B:
   

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΛΥΤΗΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΛΟΥΤΡΩΝ
24.02.2024  11:00
Π: ΖΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ
- ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓΙΑΣΟΥ
Δ: ΠΑΡΑΣΧΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
B:
   
ΠΑΠΑΔΟΣ ΓΕΡΑΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΠΑΔΟΥ
25.02.2024  11:00
Π: ΤΑΤΑΣ ΜΙΧΑΗΛ
- ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΛΛΟΝΗΣ Β
Δ: ΚΑΡΑΜΠΑΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
B:
   
ΔΟΞΑ ΛΕΣΒΟΥ 2022
Γήπ: "ΚΑΡΑΠΑΝΑΓΙΩΤΕΙΟ" ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΟΡΙΑΣ
24.02.2024  11:00
Π: π.ΠΟΛΥΜΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ
- ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΤΡΑΣ
Δ: ΒΟΙΚΟΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ
B:
   

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓΙΑΣΟΥ
Γήπ: 'ΧΡΙΣΤΟΦΙΔΕΙΟ' ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΙΑΣΟΥ
17.03.2024  11:00
Π: ΑΝΕΜΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
- ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΤΡΑΣ
Δ: ΡΟΥΣΣΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
B:
   
ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΛΥΤΗΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΛΟΥΤΡΩΝ
16.03.2024  11:00
Π: ΧΡΟΝΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
- ΠΑΠΑΔΟΣ ΓΕΡΑΣ
Δ: ΚΑΡΑΜΠΑΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
B:
   
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΛΛΟΝΗΣ Β
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΣΚΑΛΑΣ ΚΑΛΛΟΝΗΣ
17.03.2024  11:00
Π: ΠΕΛΕΚΟΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ
- ΔΟΞΑ ΛΕΣΒΟΥ 2022
Δ: ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
B:
   

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΠΑΠΑΔΟΣ ΓΕΡΑΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΠΑΔΟΥ
31.03.2024  11:00
Π: ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΛΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ
- ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓΙΑΣΟΥ
Δ: ΚΑΡΑΒΟΛΑΣ ΠΕΤΡΟΣ
B:
   
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΤΡΑΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΤΡΑΣ
31.03.2024  11:00
Π: ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
- ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΛΛΟΝΗΣ Β
Δ: ΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
B:
   
ΔΟΞΑ ΛΕΣΒΟΥ 2022
Γήπ: "ΚΑΡΑΠΑΝΑΓΙΩΤΕΙΟ" ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΟΡΙΑΣ
30.03.2024  11:00
Π: π.ΠΟΛΥΜΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ
- ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΛΥΤΗΣ
Δ: ΠΑΡΑΣΧΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
B:
   

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΛΛΟΝΗΣ Β
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΣΚΑΛΑΣ ΚΑΛΛΟΝΗΣ
26.04.2024  17:00
Π: ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
- ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓΙΑΣΟΥ
Δ: ΒΟΙΚΟΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ
B:
   
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΤΡΑΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΤΡΑΣ
20.04.2024  12:00
Π: ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
- ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΛΥΤΗΣ
Δ: ΑΧΛΙΟΠΤΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
B:
   
ΔΟΞΑ ΛΕΣΒΟΥ 2022
Γήπ: "ΚΑΡΑΠΑΝΑΓΙΩΤΕΙΟ" ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΟΡΙΑΣ
20.04.2024  11:00
Π: π.ΠΟΛΥΜΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ
- ΠΑΠΑΔΟΣ ΓΕΡΑΣ
Δ: ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
B:
   

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΛΥΤΗΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΛΟΥΤΡΩΝ
29.04.2024  18:00
Π: π.ΠΟΛΥΜΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ
- ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΛΛΟΝΗΣ Β
Δ: ΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
B:
   
ΠΑΠΑΔΟΣ ΓΕΡΑΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΠΑΔΟΥ
28.04.2024  11:00
Π: ΣΥΒΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
- ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΤΡΑΣ
Δ: ΠΑΡΑΣΧΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
B:
   
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓΙΑΣΟΥ
Γήπ: 'ΧΡΙΣΤΟΦΙΔΕΙΟ' ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΙΑΣΟΥ
28.04.2024  11:00
Π: ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΛΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ
- ΔΟΞΑ ΛΕΣΒΟΥ 2022
Δ: ΡΟΥΣΣΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
B:
   

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓΙΑΣΟΥ
Γήπ: 'ΧΡΙΣΤΟΦΙΔΕΙΟ' ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΙΑΣΟΥ
18.05.2024  15:00
Π: ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΛΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ
- ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΛΥΤΗΣ
Δ: ΛΕΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
B:
   
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΛΛΟΝΗΣ Β
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΣΚΑΛΑΣ ΚΑΛΛΟΝΗΣ
19.05.2024  12:00
Π: ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
- ΠΑΠΑΔΟΣ ΓΕΡΑΣ
Δ: ΚΑΡΜΙΡΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
B:
   
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΤΡΑΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΤΡΑΣ
18.05.2024  18:00
Π: ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
- ΔΟΞΑ ΛΕΣΒΟΥ 2022
Δ: ΜΠΟΝΤΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
B: