Menu
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ (10η)
ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΝΑΡΑΚΙΟΥ3 - 0ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΤΡΑΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓΙΑΣΟΥ9 - 0ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ ΚΑΤΩ ΤΡΙΤΟΥΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΗΣ1 - 0ΑΙΓΕΙΡΟΣ ΜΥΣΤΕΓΝΩΝ

ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΟΙ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ
1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΗΣ
Γήπ: "ΚΑΡΑΠΑΝΑΓΙΩΤΕΙΟ" ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΟΡΙΑΣ
18.11.2023  11:00
Π: ΤΑΤΑΣ ΜΙΧΑΗΛ
1 - 1 ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΝΑΡΑΚΙΟΥ
Δ: ΠΑΡΑΣΧΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
B:
   

ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ ΚΑΤΩ ΤΡΙΤΟΥΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΤΩ ΤΡΙΤΟΥΣ
18.11.2023  11:00
Π: ΚΟΥΡΟΥΣ ΚΟΜΝΗΝΟΣ
1 - 9 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΤΡΑΣ
Δ: ΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
B:
   

ΑΙΓΕΙΡΟΣ ΜΥΣΤΕΓΝΩΝ
Γήπ: ΕΝΩΣΙΑΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΘΕΡΜΗΣ
19.11.2023  11:00
Π: ΣΥΒΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
7 - 1 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓΙΑΣΟΥ
Δ: ΣΥΒΡΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
B:
   

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΝΑΡΑΚΙΟΥ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΛΟΥΤΡΩΝ
03.12.2023  11:00
Π: ΣΥΒΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
7 - 1 ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ ΚΑΤΩ ΤΡΙΤΟΥΣ
Δ: ΣΥΒΡΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
B:
   

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓΙΑΣΟΥ
Γήπ: 'ΧΡΙΣΤΟΦΙΔΕΙΟ' ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΙΑΣΟΥ
02.12.2023  11:00
Π: ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΛΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ
0 - 5 ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΗΣ
Δ: ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
B:
   

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΤΡΑΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΤΡΑΣ
03.12.2023  11:00
Π: ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
2 - 2 ΑΙΓΕΙΡΟΣ ΜΥΣΤΕΓΝΩΝ
Δ: ΒΑΣΙΛΑΚΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
B:
   

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΝΑΡΑΚΙΟΥ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΛΟΥΤΡΩΝ
17.12.2023  11:00
Π: ΤΑΤΑΣ ΜΙΧΑΗΛ
2 - 0 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓΙΑΣΟΥ
Δ: ΣΥΒΡΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
B:
   

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΤΡΑΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΤΡΑΣ
17.02.2024  15:00
Π: ΕΥΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤ.
1 - 3 ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΗΣ
Δ: ΣΠΕΝΤΖΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
B:
   

ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ ΚΑΤΩ ΤΡΙΤΟΥΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΤΩ ΤΡΙΤΟΥΣ
22.12.2023  15:15
Π: π.ΠΟΛΥΜΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ
1 - 9 ΑΙΓΕΙΡΟΣ ΜΥΣΤΕΓΝΩΝ
Δ: ΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
B:
   

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓΙΑΣΟΥ
Γήπ: 'ΧΡΙΣΤΟΦΙΔΕΙΟ' ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΙΑΣΟΥ
04.02.2024  11:00
Π: ΑΝΕΜΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
1 - 5 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΤΡΑΣ
Δ: ΚΑΡΑΜΠΑΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
B:
   

ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΗΣ
Γήπ: "ΚΑΡΑΠΑΝΑΓΙΩΤΕΙΟ" ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΟΡΙΑΣ
03.02.2024  11:00
Π: ΒΟΣΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ
12 - 0 ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ ΚΑΤΩ ΤΡΙΤΟΥΣ
Δ: ΒΟΙΚΟΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ
B:
   

ΑΙΓΕΙΡΟΣ ΜΥΣΤΕΓΝΩΝ
Γήπ: ΕΝΩΣΙΑΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΘΕΡΜΗΣ
03.02.2024  11:00
Π: ΤΑΤΑΣ ΜΙΧΑΗΛ
0 - 1 ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΝΑΡΑΚΙΟΥ
Δ: ΠΑΡΑΣΧΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
B:
   

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΤΡΑΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΤΡΑΣ
03.03.2024  11:00
Π: ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
0 - 4 ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΝΑΡΑΚΙΟΥ
Δ: ΣΠΕΝΤΖΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
B:
   

ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ ΚΑΤΩ ΤΡΙΤΟΥΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΤΩ ΤΡΙΤΟΥΣ
03.03.2024  11:00
Π: ΒΟΣΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ
1 - 8 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓΙΑΣΟΥ
Δ: ΒΟΙΚΟΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ
B:
   

ΑΙΓΕΙΡΟΣ ΜΥΣΤΕΓΝΩΝ
Γήπ: ΕΝΩΣΙΑΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΘΕΡΜΗΣ
14.03.2024  16:00
Π: ΒΟΣΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ
1 - 2 ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΗΣ
Δ: ΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
B:
   

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΝΑΡΑΚΙΟΥ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΛΟΥΤΡΩΝ
23.03.2024  11:00
Π: π.ΠΟΛΥΜΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ
1 - 1 ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΗΣ
Δ: ΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
B:
   

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΤΡΑΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΤΡΑΣ
24.03.2024  11:00
Π: ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
13 - 1 ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ ΚΑΤΩ ΤΡΙΤΟΥΣ
Δ: ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
B:
   

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓΙΑΣΟΥ
Γήπ: 'ΧΡΙΣΤΟΦΙΔΕΙΟ' ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΙΑΣΟΥ
23.03.2024  11:00
Π: ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΛΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ
2 - 3 ΑΙΓΕΙΡΟΣ ΜΥΣΤΕΓΝΩΝ
Δ: ΛΕΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
B:
   

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ ΚΑΤΩ ΤΡΙΤΟΥΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΤΩ ΤΡΙΤΟΥΣ
06.04.2024  11:00
Π: π.ΠΟΛΥΜΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ
1 - 18 ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΝΑΡΑΚΙΟΥ
Δ: ΠΑΡΑΣΧΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
B:
   

ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΗΣ
Γήπ: "ΚΑΡΑΠΑΝΑΓΙΩΤΕΙΟ" ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΟΡΙΑΣ
06.04.2024  11:00
Π: ΤΑΤΑΣ ΜΙΧΑΗΛ
4 - 1 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓΙΑΣΟΥ
Δ: ΛΕΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
B:
   

ΑΙΓΕΙΡΟΣ ΜΥΣΤΕΓΝΩΝ
Γήπ: ΕΝΩΣΙΑΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΘΕΡΜΗΣ
06.04.2024  11:00
Π: ΜΕΓΑΣ ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ
0 - 4 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΤΡΑΣ
Δ: ΒΟΙΚΟΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ
B:
   

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓΙΑΣΟΥ
Γήπ: 'ΧΡΙΣΤΟΦΙΔΕΙΟ' ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΙΑΣΟΥ
21.04.2024  17:00
Π: ΑΝΕΜΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
0 - 8 ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΝΑΡΑΚΙΟΥ
Δ: ΛΕΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
B:
   

ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΗΣ
Γήπ: "ΚΑΡΑΠΑΝΑΓΙΩΤΕΙΟ" ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΟΡΙΑΣ
21.04.2024  12:00
Π: ΒΟΣΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ
4 - 0 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΤΡΑΣ
Δ: ΠΑΡΑΣΧΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
B:
   

ΑΙΓΕΙΡΟΣ ΜΥΣΤΕΓΝΩΝ
Γήπ: ΕΝΩΣΙΑΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΘΕΡΜΗΣ
20.04.2024  11:00
Π: ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΗ ΠΡΑΚΤΙΚΟ 28
3 - 0 ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ ΚΑΤΩ ΤΡΙΤΟΥΣ
Δ:
B:
   

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΤΡΑΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΤΡΑΣ
12.05.2024  18:00
Π: ΠΕΛΕΚΟΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ
4 - 0 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓΙΑΣΟΥ
Δ: ΑΧΛΙΟΠΤΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
B:
   

ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ ΚΑΤΩ ΤΡΙΤΟΥΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΤΩ ΤΡΙΤΟΥΣ
12.05.2024  17:00
Π: ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΗ ΠΡΑΚΤΙΚΟ 29
0 - 3 ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΗΣ
Δ:
B:
   

ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΝΑΡΑΚΙΟΥ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΛΟΥΤΡΩΝ
12.05.2024  17:30
Π: ΒΟΣΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ
3 - 0 ΑΙΓΕΙΡΟΣ ΜΥΣΤΕΓΝΩΝ
Δ: ΚΑΡΑΜΠΑΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
B:
   

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΝΑΡΑΚΙΟΥ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΛΟΥΤΡΩΝ
25.05.2024  11:00
Π: ΤΑΤΑΣ ΜΙΧΑΗΛ
3 - 0 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΤΡΑΣ
Δ: ΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
B:
   

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓΙΑΣΟΥ
Γήπ: 'ΧΡΙΣΤΟΦΙΔΕΙΟ' ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΙΑΣΟΥ
25.05.2024  16:30
Π: ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΛΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ
9 - 0 ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ ΚΑΤΩ ΤΡΙΤΟΥΣ
Δ: ΛΕΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
B:
   

ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΗΣ
Γήπ: "ΚΑΡΑΠΑΝΑΓΙΩΤΕΙΟ" ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΟΡΙΑΣ
28.05.2024  17:30
Π: ΤΑΤΑΣ ΜΙΧΑΗΛ
1 - 0 ΑΙΓΕΙΡΟΣ ΜΥΣΤΕΓΝΩΝ
Δ: ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
B: