Menu
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ (10η)
ΠΑΠΑΔΟΣ ΓΕΡΑΣ2 - 0ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΛΥΤΗΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΛΛΟΝΗΣ2 - 7ΔΟΞΑ ΛΕΣΒΟΥ 2022

ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΟΙ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ
1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΠΑΠΑΔΟΣ ΓΕΡΑΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΠΑΔΟΥ
19.11.2023  11:00
Π: ΜΕΓΑΣ ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ
5 - 0 ΑΙΓΕΑΣ ΠΛΩΜΑΡΙΟΥ
Δ: ΚΑΡΑΜΠΑΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
B:
   

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΛΛΟΝΗΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΣΚΑΛΑΣ ΚΑΛΛΟΝΗΣ
18.02.2024  11:30
Π: ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
1 - 5 ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΛΥΤΗΣ
Δ: ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
B:
   

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΙΓΕΑΣ ΠΛΩΜΑΡΙΟΥ
Γήπ: "ΜΙΧΑΛΕΛΕΙΟ" ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΛΩΜΑΡΙΟΥ
03.12.2023  11:00
Π: ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
1 - 0 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΛΛΟΝΗΣ
Δ: ΑΧΛΙΟΠΤΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
B:
   

ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΛΥΤΗΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ. ΜΑΡΙΝΑΣ
03.12.2023  11:00
Π: ΨΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
3 - 5 ΔΟΞΑ ΛΕΣΒΟΥ 2022
Δ: ΣΠΕΝΤΖΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
B:
   

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΛΛΟΝΗΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΣΚΑΛΑΣ ΚΑΛΛΟΝΗΣ
22.12.2023  15:15
Π: ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ
3 - 0 ΠΑΠΑΔΟΣ ΓΕΡΑΣ
Δ:
B:
   

ΔΟΞΑ ΛΕΣΒΟΥ 2022
Γήπ: "ΚΑΡΑΠΑΝΑΓΙΩΤΕΙΟ" ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΟΡΙΑΣ
22.12.2023  15:30
Π: ΖΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ
9 - 0 ΑΙΓΕΑΣ ΠΛΩΜΑΡΙΟΥ
Δ: ΑΧΛΙΟΠΤΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
B:
   

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΠΑΠΑΔΟΣ ΓΕΡΑΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΠΑΔΟΥ
03.02.2024  11:00
Π: π.ΠΟΛΥΜΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ
1 - 2 ΔΟΞΑ ΛΕΣΒΟΥ 2022
Δ: ΚΑΡΑΜΠΑΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
B:
   

ΑΙΓΕΑΣ ΠΛΩΜΑΡΙΟΥ
Γήπ: "ΜΙΧΑΛΕΛΕΙΟ" ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΛΩΜΑΡΙΟΥ
04.02.2024  11:00
Π: ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΛΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ
1 - 6 ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΛΥΤΗΣ
Δ: ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
B:
   

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΛΥΤΗΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΛΟΥΤΡΩΝ
02.03.2024  11:00
Π: ΧΡΟΝΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
4 - 2 ΠΑΠΑΔΟΣ ΓΕΡΑΣ
Δ: ΒΑΣΙΛΑΚΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
B:
   

ΔΟΞΑ ΛΕΣΒΟΥ 2022
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ. ΜΑΡΙΝΑΣ
02.03.2024  11:00
Π: π.ΠΟΛΥΜΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ
4 - 2 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΛΛΟΝΗΣ
Δ: ΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
B:
   

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΙΓΕΑΣ ΠΛΩΜΑΡΙΟΥ
Γήπ: "ΜΙΧΑΛΕΛΕΙΟ" ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΛΩΜΑΡΙΟΥ
24.03.2024  11:00
Π: ΖΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ
0 - 4 ΠΑΠΑΔΟΣ ΓΕΡΑΣ
Δ: ΒΑΣΙΛΑΚΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
B:
   

ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΛΥΤΗΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΛΟΥΤΡΩΝ
24.03.2024  11:00
Π: ΣΥΒΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
5 - 1 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΛΛΟΝΗΣ
Δ: ΜΠΟΝΤΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
B:ΣΙΒΡΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΉ
   

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΛΛΟΝΗΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΣΚΑΛΑΣ ΚΑΛΛΟΝΗΣ
06.04.2024  11:00
Π: ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
3 - 2 ΑΙΓΕΑΣ ΠΛΩΜΑΡΙΟΥ
Δ: ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
B:
   

ΔΟΞΑ ΛΕΣΒΟΥ 2022
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ. ΜΑΡΙΝΑΣ
06.04.2024  11:00
Π: ΚΟΥΡΟΥΣ ΚΟΜΝΗΝΟΣ
3 - 2 ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΛΥΤΗΣ
Δ: ΚΑΡΑΜΠΑΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
B:
   

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΠΑΠΑΔΟΣ ΓΕΡΑΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΠΑΔΟΥ
20.04.2024  17:00
Π: ΜΕΓΑΣ ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ
5 - 3 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΛΛΟΝΗΣ
Δ: ΒΟΙΚΟΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ
B:
   

ΑΙΓΕΑΣ ΠΛΩΜΑΡΙΟΥ
Γήπ: "ΜΙΧΑΛΕΛΕΙΟ" ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΛΩΜΑΡΙΟΥ
21.04.2024  17:00
Π: ΣΥΒΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
0 - 7 ΔΟΞΑ ΛΕΣΒΟΥ 2022
Δ: ΑΧΛΙΟΠΤΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
B:
   

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΔΟΞΑ ΛΕΣΒΟΥ 2022
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ. ΜΑΡΙΝΑΣ
11.05.2024  17:00
Π: ΖΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ
4 - 0 ΠΑΠΑΔΟΣ ΓΕΡΑΣ
Δ: ΜΠΟΝΤΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
B:
   

ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΛΥΤΗΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΛΟΥΤΡΩΝ
11.05.2024  17:00
Π: ΣΑΛΙΑΜΠΟΥΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
5 - 0 ΑΙΓΕΑΣ ΠΛΩΜΑΡΙΟΥ
Δ: ΚΑΡΑΜΠΑΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
B:
   

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΠΑΠΑΔΟΣ ΓΕΡΑΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΠΑΔΟΥ
31.05.2024  17:30
Π: ΣΥΒΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
2 - 0 ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΛΥΤΗΣ
Δ: ΠΑΡΑΣΧΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
B:
   

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΛΛΟΝΗΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΣΚΑΛΑΣ ΚΑΛΛΟΝΗΣ
25.05.2024  11:00
Π: ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
2 - 7 ΔΟΞΑ ΛΕΣΒΟΥ 2022
Δ: ΚΑΡΜΙΡΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
B: