Menu
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ (14η)
Α.Ε ΛΗΜΝΟΥ Γ1 - 1Α.Ε ΛΗΜΝΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ2 - 5Α.Ε ΛΗΜΝΟΥ Β
Α.Σ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ6 - 1Α.Ο ΗΦΑΙΣΤΙΑΣ

ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΟΙ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ
1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΡΗΣ ΜΟΥΔΡΟΥ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΙΟΥ
14.01.2024  11:00
Π: ΘΩΜΑΙΔΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ
0 - 4 Α.Ε ΛΗΜΝΟΥ
Δ: ΣΦΥΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
B:
   

Α.Ο ΗΦΑΙΣΤΙΑΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΙΟΥ
17.01.2024  15:30
Π: ΘΩΜΑΙΔΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ
10 - 3 Α.Ε ΛΗΜΝΟΥ Γ
Δ: ΣΦΥΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
B:
   

Α.Σ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΥΡΙΝΑΣ
13.01.2024  11:00
Π: ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ
8 - 2 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
Δ: ΣΦΥΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
B:
   

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Α.Ε ΛΗΜΝΟΥ Β
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΥΡΙΝΑΣ
20.01.2024  12:10
Π: ΘΩΜΑΙΔΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ
12 - 0 ΑΡΗΣ ΜΟΥΔΡΟΥ
Δ: ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ
B:
   

Α.Ε ΛΗΜΝΟΥ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΥΡΙΝΑΣ
20.01.2024  10:45
Π: ΘΩΜΑΙΔΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ
0 - 8 Α.Ο ΗΦΑΙΣΤΙΑΣ
Δ: LUBONJA VASJAN
B:
   

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
20.01.2024  11:00
Π: ΨΥΧΟΥΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
2 - 1 Α.Ε ΛΗΜΝΟΥ Γ
Δ: ΣΦΥΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
B:
   

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΡΗΣ ΜΟΥΔΡΟΥ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΙΟΥ
26.01.2024  15:30
Π: ΨΥΧΟΥΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
1 - 14 Α.Ο ΗΦΑΙΣΤΙΑΣ
Δ: ΣΦΥΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
B:
   

Α.Σ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΥΡΙΝΑΣ
13.04.2024  11:30
Π: ΓΙΑΝΝΑΚΟΥΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
6 - 0 Α.Ε ΛΗΜΝΟΥ Β
Δ: ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ
B:
   

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
27.01.2024  11:00
Π: ΨΥΧΟΥΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
1 - 2 Α.Ε ΛΗΜΝΟΥ
Δ: ΜΩΥΣΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
B:
   

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Α.Σ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΥΡΙΝΑΣ
04.02.2024  11:00
Π: ΓΙΑΝΝΑΚΟΥΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
15 - 0 ΑΡΗΣ ΜΟΥΔΡΟΥ
Δ: ΚΑΤΣΕΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
B:
   

Α.Ο ΗΦΑΙΣΤΙΑΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΙΟΥ
03.02.2024  11:00
Π: ΘΩΜΑΙΔΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ
6 - 1 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
Δ: ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ
B:
   

Α.Ε ΛΗΜΝΟΥ Β
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΥΡΙΝΑΣ
03.02.2024  11:00
Π: ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ
8 - 1 Α.Ε ΛΗΜΝΟΥ Γ
Δ: ΣΦΥΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
B:
   

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΡΗΣ ΜΟΥΔΡΟΥ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΙΟΥ
10.02.2024  11:00
Π: ΨΥΧΟΥΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
2 - 6 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
Δ: ΚΑΤΣΕΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
B:
   

Α.Ε ΛΗΜΝΟΥ Γ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΥΡΙΝΑΣ
11.02.2024  11:00
Π: ΘΩΜΑΙΔΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ
0 - 9 Α.Σ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ
Δ: ΚΑΤΣΕΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
B:
   

Α.Ε ΛΗΜΝΟΥ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΥΡΙΝΑΣ
10.02.2024  11:30
Π: ΘΩΜΑΙΔΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ
1 - 6 Α.Ε ΛΗΜΝΟΥ Β
Δ: ΜΩΥΣΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
B:
   

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Α.Ε ΛΗΜΝΟΥ Γ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΥΡΙΝΑΣ
17.02.2024  11:00
Π: ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ
8 - 3 ΑΡΗΣ ΜΟΥΔΡΟΥ
Δ: ΜΩΥΣΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
B:
   

Α.Σ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΥΡΙΝΑΣ
18.02.2024  11:00
Π: ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ
12 - 0 Α.Ε ΛΗΜΝΟΥ
Δ: ΣΦΥΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
B:
   

Α.Ο ΗΦΑΙΣΤΙΑΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΙΟΥ
17.02.2024  11:00
Π: ΘΩΜΑΙΔΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ
1 - 2 Α.Ε ΛΗΜΝΟΥ Β
Δ: ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ
B:
   

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Α.Ε ΛΗΜΝΟΥ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΥΡΙΝΑΣ
09.03.2024  11:30
Π: ΙΟΡΔΑΝΗΣ ΘΩΜΑΙΔΗΣ
5 - 0 Α.Ε ΛΗΜΝΟΥ Γ
Δ: ΣΦΥΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
B:
   

Α.Ε ΛΗΜΝΟΥ Β
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΥΡΙΝΑΣ
25.02.2024  11:30
Π: ΓΙΑΝΝΑΚΟΥΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
4 - 0 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
Δ: ΜΩΥΣΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
B:
   

Α.Ο ΗΦΑΙΣΤΙΑΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΙΟΥ
25.02.2024  11:00
Π: ΨΥΧΟΥΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
3 - 6 Α.Σ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ
Δ: ΣΦΥΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
B:
   

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Α.Ε ΛΗΜΝΟΥ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΥΡΙΝΑΣ
02.03.2024  11:00
Π: ΓΙΑΝΝΑΚΟΥΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
6 - 0 ΑΡΗΣ ΜΟΥΔΡΟΥ
Δ: ΚΑΤΣΕΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
B:
   

Α.Ε ΛΗΜΝΟΥ Γ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΥΡΙΝΑΣ
03.03.2024  11:00
Π: ΨΥΧΟΥΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
1 - 9 Α.Ο ΗΦΑΙΣΤΙΑΣ
Δ: ΣΦΥΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
B:
   

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
02.03.2024  11:00
Π: ΨΥΧΟΥΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
1 - 11 Α.Σ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ
Δ: ΣΦΥΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
B:
   

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΡΗΣ ΜΟΥΔΡΟΥ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΙΟΥ
14.04.2024  17:30
Π: ΠΡΑΚΤΙΚΟ 27 ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΗΣ
0 - 3 Α.Ε ΛΗΜΝΟΥ Β
Δ:
B:
   

Α.Ο ΗΦΑΙΣΤΙΑΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΙΟΥ
13.04.2024  11:00
Π: ΨΥΧΟΥΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
11 - 0 Α.Ε ΛΗΜΝΟΥ
Δ: ΣΦΥΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
B:
   

Α.Ε ΛΗΜΝΟΥ Γ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΥΡΙΝΑΣ
14.04.2024  17:00
Π: ΘΩΜΑΙΔΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ
0 - 4 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
Δ: ΣΦΥΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
B:
   

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Α.Ο ΗΦΑΙΣΤΙΑΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΙΟΥ
24.03.2024  11:00
Π: ΨΥΧΟΥΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
12 - 0 ΑΡΗΣ ΜΟΥΔΡΟΥ
Δ: ΣΦΥΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
B:
   

Α.Ε ΛΗΜΝΟΥ Β
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΥΡΙΝΑΣ
23.03.2024  11:30
Π: ΓΙΑΝΝΑΚΟΥΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
0 - 3 Α.Σ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ
Δ: ΣΦΥΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
B:
   

Α.Ε ΛΗΜΝΟΥ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΥΡΙΝΑΣ
24.03.2024  11:00
Π: ΘΩΜΑΙΔΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ
0 - 1 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
Δ: ΚΑΤΣΕΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
B:
   

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΡΗΣ ΜΟΥΔΡΟΥ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΙΟΥ
15.05.2024  17:30
Π: ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΗ ΠΡΑΚΤΙΚΟ 29
0 - 3 Α.Σ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ
Δ:
B:
   

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
20.04.2024  18:00
Π: ΜΑΤΖΑΡΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
1 - 3 Α.Ο ΗΦΑΙΣΤΙΑΣ
Δ: ΦΡΑΓΚΑΛΑΣ ΡΑΦΑΗΛ
B:
   

Α.Ε ΛΗΜΝΟΥ Γ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΥΡΙΝΑΣ
20.04.2024  18:00
Π: ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ
0 - 8 Α.Ε ΛΗΜΝΟΥ Β
Δ: ΣΦΥΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
B:
   

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
07.04.2024  16:00
Π: ΠΡΑΚΤΙΚΟ 26 ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΗΣ
3 - 0 ΑΡΗΣ ΜΟΥΔΡΟΥ
Δ:
B:
   

Α.Σ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΥΡΙΝΑΣ
10.04.2024  17:30
Π: ΓΙΑΝΝΑΚΟΥΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
12 - 0 Α.Ε ΛΗΜΝΟΥ Γ
Δ: ΣΦΥΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
B:
   

Α.Ε ΛΗΜΝΟΥ Β
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΥΡΙΝΑΣ
07.04.2024  16:00
Π: ΘΩΜΑΙΔΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ
7 - 0 Α.Ε ΛΗΜΝΟΥ
Δ: ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ
B:
   

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΡΗΣ ΜΟΥΔΡΟΥ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΙΟΥ
11.05.2024  17:30
Π: ΘΩΜΑΙΔΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ
3 - 4 Α.Ε ΛΗΜΝΟΥ Γ
Δ: ΚΑΤΣΕΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
B:
   

Α.Ε ΛΗΜΝΟΥ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΥΡΙΝΑΣ
27.04.2024  11:00
Π: ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ
0 - 8 Α.Σ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ
Δ: ΚΟΣΕΤΣΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
B:
   

Α.Ε ΛΗΜΝΟΥ Β
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΥΡΙΝΑΣ
05.06.2024  17:30
Π: ΘΩΜΑΙΔΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ
6 - 2 Α.Ο ΗΦΑΙΣΤΙΑΣ
Δ: ΚΑΤΣΕΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
B:
   

14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Α.Ε ΛΗΜΝΟΥ Γ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΥΡΙΝΑΣ
26.05.2024  17:30
Π: ΘΩΜΑΙΔΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ
1 - 1 Α.Ε ΛΗΜΝΟΥ
Δ: ΚΑΤΣΕΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
B:
   

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
25.05.2024  11:00
Π: ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ
2 - 5 Α.Ε ΛΗΜΝΟΥ Β
Δ: ΣΦΥΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
B:
   

Α.Σ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΥΡΙΝΑΣ
27.05.2024  17:30
Π: ΘΩΜΑΙΔΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ
6 - 1 Α.Ο ΗΦΑΙΣΤΙΑΣ
Δ: ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ
B: