Menu
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ (14η)
ΑΡΗΣ ΜΟΥΔΡΟΥ0 - 1Α.Ο ΚΑΣΠΑΚΑ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΤΣΙΚΗΣ0 - 1ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
Α.Ο ΗΦΑΙΣΤΙΑΣ3 - 0Α.Ε ΛΗΜΝΟΥ
Α.Σ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ2 - 1ΦΙΛΟΚΤΗΤΗΣ ΚΟΝΤΙΑ
ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (15η)
ΦΙΛΟΚΤΗΤΗΣ ΚΟΝΤΙΑΗΡΑΚΛΗΣ ΑΤΣΙΚΗΣ
Α.Ε ΛΗΜΝΟΥΑ.Ο ΚΑΣΠΑΚΑ
Α.Ο ΗΦΑΙΣΤΙΑΣΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
Α.Σ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣΑΡΗΣ ΜΟΥΔΡΟΥ

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΒΑΘΜΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΓΚΟΛ N/I/H ΕΝΤΟΣ ΕΚΤΟΣ
01. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 40
14
68-7
13-1-0
34-5
7-0-0
34-2
6-1-0
02. ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΤΣΙΚΗΣ 36
14
64-9
12-0-2
28-3
6-0-1
36-6
6-0-1
03. Α.Ο ΚΑΣΠΑΚΑ 28
14
45-19
9-1-4
27-11
4-1-2
18-8
5-0-2
04. ΑΡΗΣ ΜΟΥΔΡΟΥ 20
14
19-30
6-2-6
10-15
3-1-3
9-15
3-1-3
05. Α.Σ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ 17
14
25-37
5-2-7
10-20
3-1-3
15-17
2-1-4
06. Α.Ο ΗΦΑΙΣΤΙΑΣ 13
14
19-36
4-1-9
8-22
2-0-5
11-14
2-1-4
07. ΦΙΛΟΚΤΗΤΗΣ ΚΟΝΤΙΑ 7
14
13-62
2-1-11
6-28
1-1-5
7-34
1-0-6
08. Α.Ε ΛΗΜΝΟΥ 3
14
6-59
1-0-13
4-28
1-0-6
2-31
0-0-7

PLAY-OFF    
- Σημαντική σημείωση σχετικά με την βαθμολογία:
Σε περίπτωση ισοβαθμίας δύο ή περισσοτέρων ομάδων καλύτερη θέση στο βαθμολογικό πίνακα καταλαμβάνει η ομάδα που έχει καλύτερο συντελεστή στους μεταξύ τους αγώνες (άρθρο 20 του Κ.Α.Π.). Κάτι τέτοιο δεν παρουσιάζεται αυτόματα (ηλεκτρονικά) στην άνω βαθμολογία. Θα υπάρξει σημείωση με το τέλος του πρωταθλήματος.


ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΟΙ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ
1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΡΗΣ ΜΟΥΔΡΟΥ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΤΣΙΚΗΣ
22.10.2022  16.00
0 - 6 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
Δ: ΦΡΑΓΚΑΛΑΣ ΡΑΦΑΗΛ
Π: ΜΑΤΖΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
Α.Ε ΛΗΜΝΟΥ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΥΡΙΝΑΣ
23.10.2022  16.00
0 - 2 Α.Ο ΚΑΣΠΑΚΑ
Δ: ΓΛΙΤΖΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ
Π: ΓΙΑΝΝΑΚΟΥΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΦΙΛΟΚΤΗΤΗΣ ΚΟΝΤΙΑ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΟΝΤΙΑ
23.10.2022  16.00
0 - 6 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΤΣΙΚΗΣ
Δ: ΣΤΡΑΝΤΖΑΛΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
Π: ΨΥΧΟΥΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
Α.Σ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΥΡΙΝΑΣ
22.10.2022  16.00
3 - 1 Α.Ο ΗΦΑΙΣΤΙΑΣ
Δ: LUBONJA VASJAN
Π: ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Α.Ε ΛΗΜΝΟΥ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΥΡΙΝΑΣ
30.10.2022  11.00
1 - 3 ΑΡΗΣ ΜΟΥΔΡΟΥ
Δ: ΓΛΙΤΖΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ
Π: ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
30.10.2022  15.00
9 - 0 ΦΙΛΟΚΤΗΤΗΣ ΚΟΝΤΙΑ
Δ: ΣΤΡΑΝΤΖΑΛΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
Π: ΜΑΤΖΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
Α.Ο ΚΑΣΠΑΚΑ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΥΡΙΝΑΣ
30.10.2022  15.00
4 - 3 Α.Σ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ
Δ: LUBONJA VASJAN
Π: ΘΩΜΑΙΔΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ
Α.Ο ΗΦΑΙΣΤΙΑΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΙΟΥ
29.10.2022  16.00
0 - 7 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΤΣΙΚΗΣ
Δ: ΣΤΡΑΝΤΖΑΛΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
Π: ΨΥΧΟΥΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΡΗΣ ΜΟΥΔΡΟΥ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΤΣΙΚΗΣ
06.11.2022  15.00
4 - 1 ΦΙΛΟΚΤΗΤΗΣ ΚΟΝΤΙΑ
Δ: LUBONJA VASJAN
Π: ΜΑΤΖΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
Α.Σ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΥΡΙΝΑΣ
06.11.2022  15.00
2 - 1 Α.Ε ΛΗΜΝΟΥ
Δ: ΓΛΙΤΖΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ
Π: ΘΩΜΑΙΔΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ
Α.Ο ΗΦΑΙΣΤΙΑΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΙΟΥ
06.11.2022  11.00
0 - 9 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
Δ: ΦΡΑΓΚΑΛΑΣ ΡΑΦΑΗΛ
Π: ΨΥΧΟΥΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΤΣΙΚΗΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΤΣΙΚΗΣ
05.11.2022  15.00
3 - 0 Α.Ο ΚΑΣΠΑΚΑ
Δ: ΣΤΡΑΝΤΖΑΛΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
Π: ΓΙΑΝΝΑΚΟΥΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Α.Σ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΥΡΙΝΑΣ
13.11.2022  15.00
1 - 1 ΑΡΗΣ ΜΟΥΔΡΟΥ
Δ: LUBONJA VASJAN
Π: ΘΩΜΑΙΔΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ
ΦΙΛΟΚΤΗΤΗΣ ΚΟΝΤΙΑ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΟΝΤΙΑ
13.11.2022  15.00
1 - 1 Α.Ο ΗΦΑΙΣΤΙΑΣ
Δ: ΓΛΙΤΖΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ
Π: ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ
Α.Ε ΛΗΜΝΟΥ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΥΡΙΝΑΣ
12.11.2022  15.00
0 - 7 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΤΣΙΚΗΣ
Δ: ΣΤΡΑΝΤΖΑΛΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
Π: ΓΙΑΝΝΑΚΟΥΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
12.11.2022  15.00
2 - 0 Α.Ο ΚΑΣΠΑΚΑ
Δ: ΚΟΣΕΤΣΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Π: ΜΑΤΖΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΡΗΣ ΜΟΥΔΡΟΥ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΤΣΙΚΗΣ
19.11.2022  15.00
2 - 1 Α.Ο ΗΦΑΙΣΤΙΑΣ
Δ: ΣΤΡΑΝΤΖΑΛΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
Π: ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΤΣΙΚΗΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΤΣΙΚΗΣ
20.11.2022  15.00
4 - 1 Α.Σ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ
Δ: ΣΤΡΑΝΤΖΑΛΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
Π: ΜΑΤΖΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
Α.Ο ΚΑΣΠΑΚΑ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΥΡΙΝΑΣ
20.11.2022  15.00
7 - 0 ΦΙΛΟΚΤΗΤΗΣ ΚΟΝΤΙΑ
Δ: LUBONJA VASJAN
Π: ΓΙΑΝΝΑΚΟΥΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
19.11.2022  15.00
8 - 1 Α.Ε ΛΗΜΝΟΥ
Δ: ΚΟΣΕΤΣΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Π: ΨΥΧΟΥΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΤΣΙΚΗΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΤΣΙΚΗΣ
26.11.2022  15.00
5 - 0 ΑΡΗΣ ΜΟΥΔΡΟΥ
Δ: ΣΤΡΑΝΤΖΑΛΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
Π: ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ
Α.Ο ΗΦΑΙΣΤΙΑΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΙΟΥ
26.11.2022  15.00
1 - 3 Α.Ο ΚΑΣΠΑΚΑ
Δ: ΦΡΑΓΚΑΛΑΣ ΡΑΦΑΗΛ
Π: ΓΙΑΝΝΑΚΟΥΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Α.Σ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΥΡΙΝΑΣ
27.11.2022  15.00
1 - 4 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
Δ: LUBONJA VASJAN
Π: ΘΩΜΑΙΔΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ
ΦΙΛΟΚΤΗΤΗΣ ΚΟΝΤΙΑ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΟΝΤΙΑ
27.11.2022  15.00
1 - 0 Α.Ε ΛΗΜΝΟΥ
Δ: ΓΛΙΤΖΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ
Π: ΨΥΧΟΥΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Α.Ο ΚΑΣΠΑΚΑ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΥΡΙΝΑΣ
04.12.2022  15.00
3 - 0 ΑΡΗΣ ΜΟΥΔΡΟΥ
Δ: LUBONJA VASJAN
Π: ΘΩΜΑΙΔΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
03.12.2022  15.00
1 - 0 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΤΣΙΚΗΣ
Δ: ΣΤΡΑΝΤΖΑΛΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
Π: ΜΑΤΖΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
Α.Ε ΛΗΜΝΟΥ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΥΡΙΝΑΣ
03.12.2022  15.00
0 - 5 Α.Ο ΗΦΑΙΣΤΙΑΣ
Δ: ΚΟΣΕΤΣΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Π: ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΦΙΛΟΚΤΗΤΗΣ ΚΟΝΤΙΑ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΟΝΤΙΑ
04.12.2022  15.00
1 - 6 Α.Σ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ
Δ: ΦΡΑΓΚΑΛΑΣ ΡΑΦΑΗΛ
Π: ΨΥΧΟΥΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
11.12.2022  15.00
4 - 1 ΑΡΗΣ ΜΟΥΔΡΟΥ
Δ: LUBONJA VASJAN
Π: ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ
Α.Ο ΚΑΣΠΑΚΑ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΥΡΙΝΑΣ
10.12.2022  15.00
7 - 0 Α.Ε ΛΗΜΝΟΥ
Δ: ΣΤΡΑΝΤΖΑΛΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
Π: ΘΩΜΑΙΔΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΤΣΙΚΗΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΤΣΙΚΗΣ
10.12.2022  15.00
7 - 1 ΦΙΛΟΚΤΗΤΗΣ ΚΟΝΤΙΑ
Δ: ΚΟΣΕΤΣΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Π: ΜΑΤΖΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
Α.Ο ΗΦΑΙΣΤΙΑΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΙΟΥ
11.12.2022  15.00
0 - 1 Α.Σ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ
Δ: ΦΡΑΓΚΑΛΑΣ ΡΑΦΑΗΛ
Π: ΓΙΑΝΝΑΚΟΥΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΡΗΣ ΜΟΥΔΡΟΥ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΤΣΙΚΗΣ
17.12.2022  15.00
3 - 0 Α.Ε ΛΗΜΝΟΥ
Δ: ΚΟΣΕΤΣΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Π: ΓΙΑΝΝΑΚΟΥΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΦΙΛΟΚΤΗΤΗΣ ΚΟΝΤΙΑ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΟΝΤΙΑ
17.12.2022  15.00
0 - 6 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
Δ: ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ
Π: ΜΑΤΖΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
Α.Σ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΥΡΙΝΑΣ
18.12.2022  11.00
0 - 6 Α.Ο ΚΑΣΠΑΚΑ
Δ: LUBONJA VASJAN
Π: ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΤΣΙΚΗΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΤΣΙΚΗΣ
18.12.2022  15.00
2 - 0 Α.Ο ΗΦΑΙΣΤΙΑΣ
Δ: ΓΛΙΤΖΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ
Π: ΨΥΧΟΥΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΦΙΛΟΚΤΗΤΗΣ ΚΟΝΤΙΑ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΟΝΤΙΑ
07.01.2023  15.00
1 - 3 ΑΡΗΣ ΜΟΥΔΡΟΥ
Δ: ΚΟΣΕΤΣΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Π: ΨΥΧΟΥΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
Α.Ε ΛΗΜΝΟΥ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΥΡΙΝΑΣ
08.01.2023  11.00
2 - 1 Α.Σ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ
Δ: ΦΡΑΓΚΑΛΑΣ ΡΑΦΑΗΛ
Π: ΓΙΑΝΝΑΚΟΥΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
08.01.2023  15.00
5 - 1 Α.Ο ΗΦΑΙΣΤΙΑΣ
Δ: ΓΛΙΤΖΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ
Π: ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ
Α.Ο ΚΑΣΠΑΚΑ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΥΡΙΝΑΣ
08.01.2023  15.00
4 - 5 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΤΣΙΚΗΣ
Δ: ΣΤΡΑΝΤΖΑΛΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
Π: ΘΩΜΑΙΔΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΡΗΣ ΜΟΥΔΡΟΥ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΤΣΙΚΗΣ
14.01.2023  15.00
1 - 1 Α.Σ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ
Δ: ΣΤΡΑΝΤΖΑΛΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
Π: ΜΑΤΖΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
Α.Ο ΗΦΑΙΣΤΙΑΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΙΟΥ
14.01.2023  15.00
4 - 1 ΦΙΛΟΚΤΗΤΗΣ ΚΟΝΤΙΑ
Δ: ΦΡΑΓΚΑΛΑΣ ΡΑΦΑΗΛ
Π: ΓΙΑΝΝΑΚΟΥΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΤΣΙΚΗΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΤΣΙΚΗΣ
15.01.2023  15.00
7 - 0 Α.Ε ΛΗΜΝΟΥ
Δ: ΓΛΙΤΖΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ
Π: ΨΥΧΟΥΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
Α.Ο ΚΑΣΠΑΚΑ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΥΡΙΝΑΣ
15.01.2023  15.00
1 - 1 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
Δ: LUBONJA VASJAN
Π: ΘΩΜΑΙΔΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Α.Ο ΗΦΑΙΣΤΙΑΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΙΟΥ
22.01.2023  15.00
0 - 1 ΑΡΗΣ ΜΟΥΔΡΟΥ
Δ: ΣΤΡΑΝΤΖΑΛΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
Π: ΘΩΜΑΙΔΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ
Α.Σ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΥΡΙΝΑΣ
21.01.2023  15.00
1 - 6 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΤΣΙΚΗΣ
Δ: ΚΟΣΕΤΣΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Π: ΓΙΑΝΝΑΚΟΥΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΦΙΛΟΚΤΗΤΗΣ ΚΟΝΤΙΑ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΟΝΤΙΑ
21.01.2023  15.00
2 - 6 Α.Ο ΚΑΣΠΑΚΑ
Δ: ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ
Π: ΨΥΧΟΥΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
Α.Ε ΛΗΜΝΟΥ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΥΡΙΝΑΣ
22.01.2023  11.00
0 - 7 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
Δ: LUBONJA VASJAN
Π: ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΡΗΣ ΜΟΥΔΡΟΥ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΤΣΙΚΗΣ
29.01.2023  15.00
0 - 5 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΤΣΙΚΗΣ
Δ: ΣΤΡΑΝΤΖΑΛΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
Π: ΘΩΜΑΙΔΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ
Α.Ο ΚΑΣΠΑΚΑ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΥΡΙΝΑΣ
28.01.2023  15.00
1 - 2 Α.Ο ΗΦΑΙΣΤΙΑΣ
Δ: ΚΟΣΕΤΣΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Π: ΨΥΧΟΥΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
28.01.2023  15.00
5 - 2 Α.Σ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ
Δ: ΚΑΡΑΜΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
Π: ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ
Α.Ε ΛΗΜΝΟΥ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΥΡΙΝΑΣ
29.01.2023  15.00
1 - 3 ΦΙΛΟΚΤΗΤΗΣ ΚΟΝΤΙΑ
Δ: LUBONJA VASJAN
Π: ΓΙΑΝΝΑΚΟΥΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΡΗΣ ΜΟΥΔΡΟΥ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΤΣΙΚΗΣ
04.02.2023  15.00
0 - 1 Α.Ο ΚΑΣΠΑΚΑ
Δ: ΚΟΣΕΤΣΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Π: ΘΩΜΑΙΔΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΤΣΙΚΗΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΤΣΙΚΗΣ
05.02.2023  15.00
0 - 1 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
Δ: LUBONJA VASJAN
Π: ΜΑΤΖΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
Α.Ο ΗΦΑΙΣΤΙΑΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΙΟΥ
04.02.2023  15.00
3 - 0 Α.Ε ΛΗΜΝΟΥ
Δ: ΦΡΑΓΚΑΛΑΣ ΡΑΦΑΗΛ
Π: ΨΥΧΟΥΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
Α.Σ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΥΡΙΝΑΣ
05.02.2023  15.00
2 - 1 ΦΙΛΟΚΤΗΤΗΣ ΚΟΝΤΙΑ
Δ: ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ
Π: ΓΙΑΝΝΑΚΟΥΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΦΙΛΟΚΤΗΤΗΣ ΚΟΝΤΙΑ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΟΝΤΙΑ
12.02.2023  15.00
- ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΤΣΙΚΗΣ
Δ:
Π:
Α.Ε ΛΗΜΝΟΥ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΥΡΙΝΑΣ
11.02.2023  15.00
- Α.Ο ΚΑΣΠΑΚΑ
Δ:
Π:
Α.Ο ΗΦΑΙΣΤΙΑΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΙΟΥ
11.02.2023  15.00
- ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
Δ:
Π:
Α.Σ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΥΡΙΝΑΣ
12.02.2023  15.00
- ΑΡΗΣ ΜΟΥΔΡΟΥ
Δ:
Π:

16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Α.Ε ΛΗΜΝΟΥ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΥΡΙΝΑΣ
18.02.2023  15.00
- ΦΙΛΟΚΤΗΤΗΣ ΚΟΝΤΙΑ
Δ:
Π:
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΤΣΙΚΗΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΤΣΙΚΗΣ
18.02.2023  15.00
- Α.Ο ΗΦΑΙΣΤΙΑΣ
Δ:
Π:
Α.Ο ΚΑΣΠΑΚΑ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΥΡΙΝΑΣ
19.02.2023  11.00
- Α.Σ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ
Δ:
Π:
ΑΡΗΣ ΜΟΥΔΡΟΥ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΤΣΙΚΗΣ
19.02.2023  15.00
- ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
Δ:
Π:

17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΦΙΛΟΚΤΗΤΗΣ ΚΟΝΤΙΑ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΟΝΤΙΑ
05.03.2023  15.00
- Α.Ο ΗΦΑΙΣΤΙΑΣ
Δ:
Π:
Α.Σ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΥΡΙΝΑΣ
05.03.2023  15.00
- Α.Ε ΛΗΜΝΟΥ
Δ:
Π:
ΑΡΗΣ ΜΟΥΔΡΟΥ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΤΣΙΚΗΣ
04.03.2023  15.00
- ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΤΣΙΚΗΣ
Δ:
Π:
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
04.03.2023  15.00
- Α.Ο ΚΑΣΠΑΚΑ
Δ:
Π:

18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Α.Σ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΥΡΙΝΑΣ
11.03.2023  15.00
- ΦΙΛΟΚΤΗΤΗΣ ΚΟΝΤΙΑ
Δ:
Π:
Α.Ο ΗΦΑΙΣΤΙΑΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΙΟΥ
11.03.2023  15.00
- ΑΡΗΣ ΜΟΥΔΡΟΥ
Δ:
Π:
Α.Ε ΛΗΜΝΟΥ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΥΡΙΝΑΣ
12.03.2023  15.00
- ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
Δ:
Π:
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΤΣΙΚΗΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΤΣΙΚΗΣ
12.03.2023  15.00
- Α.Ο ΚΑΣΠΑΚΑ
Δ:
Π:

19η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΦΙΛΟΚΤΗΤΗΣ ΚΟΝΤΙΑ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΟΝΤΙΑ
19.03.2023  11.00
- ΑΡΗΣ ΜΟΥΔΡΟΥ
Δ:
Π:
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
18.03.2023  15.00
- Α.Σ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ
Δ:
Π:
Α.Ο ΚΑΣΠΑΚΑ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΥΡΙΝΑΣ
18.03.2023  15.00
- Α.Ο ΗΦΑΙΣΤΙΑΣ
Δ:
Π:
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΤΣΙΚΗΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΤΣΙΚΗΣ
19.03.2023  15.00
- Α.Ε ΛΗΜΝΟΥ
Δ:
Π:

20η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
26.03.2023  15.00
- ΦΙΛΟΚΤΗΤΗΣ ΚΟΝΤΙΑ
Δ:
Π:
ΑΡΗΣ ΜΟΥΔΡΟΥ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΤΣΙΚΗΣ
26.03.2023  15.00
- Α.Ο ΚΑΣΠΑΚΑ
Δ:
Π:
Α.Σ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΥΡΙΝΑΣ
25.03.2023  15.00
- ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΤΣΙΚΗΣ
Δ:
Π:
Α.Ο ΗΦΑΙΣΤΙΑΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΙΟΥ
25.03.2023  15.00
- Α.Ε ΛΗΜΝΟΥ
Δ:
Π:

21η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Α.Ο ΚΑΣΠΑΚΑ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΥΡΙΝΑΣ
01.04.2023  15.00
- ΦΙΛΟΚΤΗΤΗΣ ΚΟΝΤΙΑ
Δ:
Π:
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΤΣΙΚΗΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΤΣΙΚΗΣ
01.04.2023  15.00
- ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
Δ:
Π:
Α.Ε ΛΗΜΝΟΥ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΥΡΙΝΑΣ
02.04.2023  15.00
- ΑΡΗΣ ΜΟΥΔΡΟΥ
Δ:
Π:
Α.Ο ΗΦΑΙΣΤΙΑΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΙΟΥ
02.04.2023  15.00
- Α.Σ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ
Δ:
Π: