Menu
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ (13η)
ΚΑΡΑΒΑΓΓΕΛΗΣ ΣΤΥΨΗΣ3 - 2ΜΑΚΑΡΕΑΣ ΑΓΡΑΣ
ΟΡΦΕΑΣ ΑΝΤΙΣΣΑΣ2 - 4ΑΝΑΞΟΣ ΣΚΟΥΤΑΡΟΥ
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΤΡΑΣ1 - 1Α.Ο ΜΕΣΟΤΟΠΟΥ
ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (14η)
ΜΑΚΑΡΕΑΣ ΑΓΡΑΣΟΡΦΕΑΣ ΑΝΤΙΣΣΑΣ
ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΗΣ ΕΡΕΣΟΥΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΤΡΑΣ
ΑΝΑΞΟΣ ΣΚΟΥΤΑΡΟΥΑ.Ο ΜΕΣΟΤΟΠΟΥ

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΒΑΘΜΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΓΚΟΛ N/I/H ΕΝΤΟΣ ΕΚΤΟΣ
01. ΚΑΡΑΒΑΓΓΕΛΗΣ ΣΤΥΨΗΣ 29
12
37-12
9-2-1
20-4
6-0-0
17-8
3-2-1
02. ΜΑΚΑΡΕΑΣ ΑΓΡΑΣ 24
11
28-17
8-0-3
12-8
4-0-1
16-9
4-0-2
03. ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΤΡΑΣ 16
11
21-16
5-1-5
17-10
3-1-2
4-6
2-0-3
04. ΟΡΦΕΑΣ ΑΝΤΙΣΣΑΣ 15
11
13-17
4-3-4
6-10
1-3-2
7-7
3-0-2
05. ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΗΣ ΕΡΕΣΟΥ 11
11
15-31
3-2-6
10-7
3-1-1
5-24
0-1-5
06. ΑΝΑΞΟΣ ΣΚΟΥΤΑΡΟΥ 9
11
20-36
3-0-8
6-13
1-0-4
14-23
2-0-4
07. Α.Ο ΜΕΣΟΤΟΠΟΥ 8
11
16-21
2-2-7
14-13
2-0-4
2-8
0-2-3

ΑΝΟΔΟΣ        
- Σημαντική σημείωση σχετικά με την βαθμολογία:
Σε περίπτωση ισοβαθμίας δύο ή περισσοτέρων ομάδων καλύτερη θέση στο βαθμολογικό πίνακα καταλαμβάνει η ομάδα που έχει καλύτερο συντελεστή στους μεταξύ τους αγώνες (άρθρο 20 του Κ.Α.Π.). Κάτι τέτοιο δεν παρουσιάζεται αυτόματα (ηλεκτρονικά) στην άνω βαθμολογία. Θα υπάρξει σημείωση με το τέλος του πρωταθλήματος.


ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΟΙ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ
1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΑΡΑΒΑΓΓΕΛΗΣ ΣΤΥΨΗΣ
Γήπ: ΓΗΠΕΔΟ ΣΤΥΨΗΣ
29.10.2022  16.00
4 - 0 ΟΡΦΕΑΣ ΑΝΤΙΣΣΑΣ
Δ: ΠΑΤΣΑΤΖΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
Π: ΒΟΣΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ
Α.Ο ΜΕΣΟΤΟΠΟΥ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΕΣΟΤΟΠΟΥ
29.10.2022  16.00
0 - 1 ΜΑΚΑΡΕΑΣ ΑΓΡΑΣ
Δ: ΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
Π: ΖΑΜΠΑΡΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
ΑΝΑΞΟΣ ΣΚΟΥΤΑΡΟΥ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΤΡΑΣ
30.10.2022  15.00
3 - 0 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΗΣ ΕΡΕΣΟΥ
Δ: ΣΠΥΡΕΛΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
Π: ΠΕΛΕΚΟΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΤΡΑΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΤΡΑΣ
06.11.2022  15.00
2 - 1 ΚΑΡΑΒΑΓΓΕΛΗΣ ΣΤΥΨΗΣ
Δ: ΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
Π: ΠΙΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΟΡΦΕΑΣ ΑΝΤΙΣΣΑΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΝΤΙΣΣΑΣ
05.11.2022  15.00
1 - 1 Α.Ο ΜΕΣΟΤΟΠΟΥ
Δ: ΒΟΥΡΑΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
Π: ΒΟΣΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ
ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΗΣ ΕΡΕΣΟΥ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΕΡΕΣΟΥ
06.11.2022  15.00
3 - 1 ΜΑΚΑΡΕΑΣ ΑΓΡΑΣ
Δ: ΚΑΡΜΙΡΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
Π: ΦΙΛΙΠΠΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΑΡΑΒΑΓΓΕΛΗΣ ΣΤΥΨΗΣ
Γήπ: ΓΗΠΕΔΟ ΣΤΥΨΗΣ
12.11.2022  15.00
1 - 0 Α.Ο ΜΕΣΟΤΟΠΟΥ
Δ: ΤΣΟΓΓΑΡΗ ΘΕΟΔΩΡΑ
Π: ΖΑΜΠΑΡΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
ΑΝΑΞΟΣ ΣΚΟΥΤΑΡΟΥ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΤΡΑΣ
12.11.2022  15.00
1 - 2 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΤΡΑΣ
Δ: ΚΑΡΜΙΡΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
Π: ΦΙΛΙΠΠΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΗΣ ΕΡΕΣΟΥ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΕΡΕΣΟΥ
12.11.2022  15.00
0 - 2 ΟΡΦΕΑΣ ΑΝΤΙΣΣΑΣ
Δ: ΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
Π: ΒΟΣΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΝΑΞΟΣ ΣΚΟΥΤΑΡΟΥ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΤΡΑΣ
20.11.2022  11.30
2 - 5 ΚΑΡΑΒΑΓΓΕΛΗΣ ΣΤΥΨΗΣ
Δ: ΒΑΣΙΛΑΚΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
Π: ΦΙΛΙΠΠΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
Α.Ο ΜΕΣΟΤΟΠΟΥ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΕΣΟΤΟΠΟΥ
20.11.2022  15.00
4 - 2 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΗΣ ΕΡΕΣΟΥ
Δ: ΚΑΡΜΙΡΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
Π: ΠΕΛΕΚΟΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΤΡΑΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΤΡΑΣ
20.11.2022  15.00
3 - 4 ΜΑΚΑΡΕΑΣ ΑΓΡΑΣ
Δ: ΠΑΤΣΑΤΖΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
Π: ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΑΡΑΒΑΓΓΕΛΗΣ ΣΤΥΨΗΣ
Γήπ: ΓΗΠΕΔΟ ΣΤΥΨΗΣ
27.11.2022  15.00
5 - 1 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΗΣ ΕΡΕΣΟΥ
Δ: ΤΣΟΓΓΑΡΗ ΘΕΟΔΩΡΑ
Π: ΠΙΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΜΑΚΑΡΕΑΣ ΑΓΡΑΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΡΑΚΟΙΛΩΝ
26.11.2022  15.00
4 - 2 ΑΝΑΞΟΣ ΣΚΟΥΤΑΡΟΥ
Δ: ΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
Π: ΖΑΜΠΑΡΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
ΟΡΦΕΑΣ ΑΝΤΙΣΣΑΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΝΤΙΣΣΑΣ
26.11.2022  15.00
1 - 0 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΤΡΑΣ
Δ: ΜΠΟΝΤΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
Π: ΒΟΣΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΜΑΚΑΡΕΑΣ ΑΓΡΑΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΡΑΚΟΙΛΩΝ
04.12.2022  15.00
0 - 4 ΚΑΡΑΒΑΓΓΕΛΗΣ ΣΤΥΨΗΣ
Δ: ΒΑΣΙΛΑΚΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
Π: ΖΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ
ΑΝΑΞΟΣ ΣΚΟΥΤΑΡΟΥ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΤΡΑΣ
04.12.2022  15.00
0 - 1 ΟΡΦΕΑΣ ΑΝΤΙΣΣΑΣ
Δ: ΣΥΒΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
Π: ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Α.Ο ΜΕΣΟΤΟΠΟΥ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΕΣΟΤΟΠΟΥ
04.12.2022  15.00
0 - 1 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΤΡΑΣ
Δ: ΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
Π: ΖΑΜΠΑΡΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΟΡΦΕΑΣ ΑΝΤΙΣΣΑΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΝΤΙΣΣΑΣ
10.12.2022  15.00
0 - 3 ΜΑΚΑΡΕΑΣ ΑΓΡΑΣ
Δ: ΜΠΟΝΤΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
Π: ΒΟΣΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΤΡΑΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΤΡΑΣ
10.12.2022  15.00
8 - 0 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΗΣ ΕΡΕΣΟΥ
Δ: ΠΑΤΣΑΤΖΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
Π: ΠΕΛΕΚΟΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ
Α.Ο ΜΕΣΟΤΟΠΟΥ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΕΣΟΤΟΠΟΥ
04.01.2023  15.00
7 - 1 ΑΝΑΞΟΣ ΣΚΟΥΤΑΡΟΥ
Δ: ΚΑΡΜΙΡΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
Π: ΠΕΛΕΚΟΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΟΡΦΕΑΣ ΑΝΤΙΣΣΑΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΝΤΙΣΣΑΣ
18.12.2022  15.00
1 - 1 ΚΑΡΑΒΑΓΓΕΛΗΣ ΣΤΥΨΗΣ
Δ: ΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
Π: ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΜΑΚΑΡΕΑΣ ΑΓΡΑΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΡΑΚΟΙΛΩΝ
18.12.2022  15.00
3 - 0 Α.Ο ΜΕΣΟΤΟΠΟΥ
Δ: ΔΟΥΚΑΚΗΣ ΣΥΜΕΩΝ
Π: ΦΙΛΙΠΠΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΗΣ ΕΡΕΣΟΥ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΕΡΕΣΟΥ
18.12.2022  15.00
3 - 2 ΑΝΑΞΟΣ ΣΚΟΥΤΑΡΟΥ
Δ: ΜΠΟΝΤΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
Π: ΠΕΛΕΚΟΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΑΡΑΒΑΓΓΕΛΗΣ ΣΤΥΨΗΣ
Γήπ: ΓΗΠΕΔΟ ΣΤΥΨΗΣ
07.01.2023  15.00
2 - 0 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΤΡΑΣ
Δ: ΣΠΥΡΕΛΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
Π: ΒΟΣΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ
Α.Ο ΜΕΣΟΤΟΠΟΥ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΕΣΟΤΟΠΟΥ
07.01.2023  15.00
2 - 4 ΟΡΦΕΑΣ ΑΝΤΙΣΣΑΣ
Δ: ΜΠΟΝΤΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
Π: ΖΑΜΠΑΡΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
ΜΑΚΑΡΕΑΣ ΑΓΡΑΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΡΑΚΟΙΛΩΝ
07.01.2023  15.00
3 - 1 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΗΣ ΕΡΕΣΟΥ
Δ: ΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
Π: ΦΙΛΙΠΠΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Α.Ο ΜΕΣΟΤΟΠΟΥ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΕΣΟΤΟΠΟΥ
15.01.2023  15.00
1 - 4 ΚΑΡΑΒΑΓΓΕΛΗΣ ΣΤΥΨΗΣ
Δ: ΚΟΥΛΟΥΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
Π: ΠΙΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΤΡΑΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΤΡΑΣ
15.01.2023  15.00
2 - 4 ΑΝΑΞΟΣ ΣΚΟΥΤΑΡΟΥ
Δ: ΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
Π: ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΟΡΦΕΑΣ ΑΝΤΙΣΣΑΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΝΤΙΣΣΑΣ
15.01.2023  15.00
1 - 1 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΗΣ ΕΡΕΣΟΥ
Δ: ΒΑΣΙΛΑΚΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
Π: ΖΑΜΠΑΡΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΑΡΑΒΑΓΓΕΛΗΣ ΣΤΥΨΗΣ
Γήπ: ΓΗΠΕΔΟ ΣΤΥΨΗΣ
21.01.2023  15.00
5 - 1 ΑΝΑΞΟΣ ΣΚΟΥΤΑΡΟΥ
Δ: ΒΑΣΙΛΑΚΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
Π: ΒΟΣΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ
ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΗΣ ΕΡΕΣΟΥ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΕΡΕΣΟΥ
21.01.2023  15.00
2 - 0 Α.Ο ΜΕΣΟΤΟΠΟΥ
Δ: ΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
Π: ΖΑΜΠΑΡΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
ΜΑΚΑΡΕΑΣ ΑΓΡΑΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΡΑΚΟΙΛΩΝ
21.01.2023  15.00
2 - 1 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΤΡΑΣ
Δ: ΜΠΟΝΤΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
Π: ΠΕΛΕΚΟΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΗΣ ΕΡΕΣΟΥ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΕΡΕΣΟΥ
29.01.2023  15.00
2 - 2 ΚΑΡΑΒΑΓΓΕΛΗΣ ΣΤΥΨΗΣ
Δ: ΜΠΟΝΤΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
Π: π.ΠΟΛΥΜΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ
ΑΝΑΞΟΣ ΣΚΟΥΤΑΡΟΥ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΤΡΑΣ
29.01.2023  15.00
0 - 5 ΜΑΚΑΡΕΑΣ ΑΓΡΑΣ
Δ: ΤΣΟΓΓΑΡΗ ΘΕΟΔΩΡΑ
Π: ΠΙΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΤΡΑΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΤΡΑΣ
28.01.2023  15.00
1 - 0 ΟΡΦΕΑΣ ΑΝΤΙΣΣΑΣ
Δ: ΒΟΥΡΑΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
Π: ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΑΡΑΒΑΓΓΕΛΗΣ ΣΤΥΨΗΣ
Γήπ: ΓΗΠΕΔΟ ΣΤΥΨΗΣ
04.02.2023  15.00
3 - 2 ΜΑΚΑΡΕΑΣ ΑΓΡΑΣ
Δ: ΛΕΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
Π: ΠΙΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΟΡΦΕΑΣ ΑΝΤΙΣΣΑΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΝΤΙΣΣΑΣ
04.02.2023  15.00
2 - 4 ΑΝΑΞΟΣ ΣΚΟΥΤΑΡΟΥ
Δ: ΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
Π: ΒΟΣΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΤΡΑΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΤΡΑΣ
04.02.2023  15.00
1 - 1 Α.Ο ΜΕΣΟΤΟΠΟΥ
Δ: ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ
Π: ΦΙΛΙΠΠΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΜΑΚΑΡΕΑΣ ΑΓΡΑΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΡΑΚΟΙΛΩΝ
12.02.2023  15.00
- ΟΡΦΕΑΣ ΑΝΤΙΣΣΑΣ
Δ:
Π:
ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΗΣ ΕΡΕΣΟΥ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΕΡΕΣΟΥ
12.02.2023  15.00
- ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΤΡΑΣ
Δ:
Π:
ΑΝΑΞΟΣ ΣΚΟΥΤΑΡΟΥ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΤΡΑΣ
11.02.2023  15.00
- Α.Ο ΜΕΣΟΤΟΠΟΥ
Δ:
Π:

15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΗΣ ΕΡΕΣΟΥ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΕΡΕΣΟΥ
18.02.2023  15.00
- ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΤΡΑΣ
Δ:
Π:
ΟΡΦΕΑΣ ΑΝΤΙΣΣΑΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΝΤΙΣΣΑΣ
18.02.2023  15.00
- Α.Ο ΜΕΣΟΤΟΠΟΥ
Δ:
Π:
ΑΝΑΞΟΣ ΣΚΟΥΤΑΡΟΥ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΤΡΑΣ
18.02.2023  15.00
- ΜΑΚΑΡΕΑΣ ΑΓΡΑΣ
Δ:
Π:

16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΑΡΑΒΑΓΓΕΛΗΣ ΣΤΥΨΗΣ
Γήπ: ΓΗΠΕΔΟ ΣΤΥΨΗΣ
25.02.2023  15.00
- ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΗΣ ΕΡΕΣΟΥ
Δ:
Π:
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΤΡΑΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΤΡΑΣ
25.02.2023  15.00
- ΟΡΦΕΑΣ ΑΝΤΙΣΣΑΣ
Δ:
Π:
ΜΑΚΑΡΕΑΣ ΑΓΡΑΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΡΑΚΟΙΛΩΝ
25.02.2023  15.00
- Α.Ο ΜΕΣΟΤΟΠΟΥ
Δ:
Π:

17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΗΣ ΕΡΕΣΟΥ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΕΡΕΣΟΥ
05.03.2023  15.15
- ΟΡΦΕΑΣ ΑΝΤΙΣΣΑΣ
Δ:
Π:
ΑΝΑΞΟΣ ΣΚΟΥΤΑΡΟΥ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΤΡΑΣ
05.03.2023  15.15
- ΚΑΡΑΒΑΓΓΕΛΗΣ ΣΤΥΨΗΣ
Δ:
Π:
ΜΑΚΑΡΕΑΣ ΑΓΡΑΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΡΑΚΟΙΛΩΝ
05.03.2023  15.15
- ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΤΡΑΣ
Δ:
Π:

18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΝΑΞΟΣ ΣΚΟΥΤΑΡΟΥ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΤΡΑΣ
11.03.2023  15.15
- ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΗΣ ΕΡΕΣΟΥ
Δ:
Π:
ΟΡΦΕΑΣ ΑΝΤΙΣΣΑΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΝΤΙΣΣΑΣ
11.03.2023  15.15
- ΜΑΚΑΡΕΑΣ ΑΓΡΑΣ
Δ:
Π:
ΚΑΡΑΒΑΓΓΕΛΗΣ ΣΤΥΨΗΣ
Γήπ: ΓΗΠΕΔΟ ΣΤΥΨΗΣ
11.03.2023  15.15
- Α.Ο ΜΕΣΟΤΟΠΟΥ
Δ:
Π:

19η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΗΣ ΕΡΕΣΟΥ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΕΡΕΣΟΥ
19.03.2023  15.15
- ΜΑΚΑΡΕΑΣ ΑΓΡΑΣ
Δ:
Π:
Α.Ο ΜΕΣΟΤΟΠΟΥ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΕΣΟΤΟΠΟΥ
19.03.2023  15.15
- ΑΝΑΞΟΣ ΣΚΟΥΤΑΡΟΥ
Δ:
Π:
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΤΡΑΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΤΡΑΣ
19.03.2023  15.15
- ΚΑΡΑΒΑΓΓΕΛΗΣ ΣΤΥΨΗΣ
Δ:
Π:

20η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Α.Ο ΜΕΣΟΤΟΠΟΥ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΕΣΟΤΟΠΟΥ
25.03.2023  15.15
- ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΗΣ ΕΡΕΣΟΥ
Δ:
Π:
ΑΝΑΞΟΣ ΣΚΟΥΤΑΡΟΥ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΤΡΑΣ
25.03.2023  15.15
- ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΤΡΑΣ
Δ:
Π:
ΟΡΦΕΑΣ ΑΝΤΙΣΣΑΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΝΤΙΣΣΑΣ
25.03.2023  15.15
- ΚΑΡΑΒΑΓΓΕΛΗΣ ΣΤΥΨΗΣ
Δ:
Π:

21η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΤΡΑΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΤΡΑΣ
02.04.2023  15.30
- Α.Ο ΜΕΣΟΤΟΠΟΥ
Δ:
Π:
ΚΑΡΑΒΑΓΓΕΛΗΣ ΣΤΥΨΗΣ
Γήπ: ΓΗΠΕΔΟ ΣΤΥΨΗΣ
02.04.2023  15.30
- ΜΑΚΑΡΕΑΣ ΑΓΡΑΣ
Δ:
Π:
ΟΡΦΕΑΣ ΑΝΤΙΣΣΑΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΝΤΙΣΣΑΣ
02.04.2023  15.30
- ΑΝΑΞΟΣ ΣΚΟΥΤΑΡΟΥ
Δ:
Π: