Menu
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ (13η)
ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΗΣ3 - 0ΑΡΙΩΝ ΠΑΛΑΙΟΚΗΠΟΥ
ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΜΑΝΤΑΜΑΔΟΥ0 - 5ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΦΑΛΩΝΑ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΕΙΟΥ ΣΥΚΟΥΝΤΑΣ3 - 2ΠΑΛΛΕΣΒΙΑΚΟΣ
ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (14η)
ΑΡΙΩΝ ΠΑΛΑΙΟΚΗΠΟΥΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΜΑΝΤΑΜΑΔΟΥ
Α.Ο ΒΑΣΙΛΙΚΩΝΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΕΙΟΥ ΣΥΚΟΥΝΤΑΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΦΑΛΩΝΑΠΑΛΛΕΣΒΙΑΚΟΣ

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΒΑΘΜΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΓΚΟΛ N/I/H ΕΝΤΟΣ ΕΚΤΟΣ
01. ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΗΣ 28
12
27-12
9-1-2
12-8
3-1-2
15-4
6-0-0
02. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΦΑΛΩΝΑ 23
11
25-11
7-2-2
7-7
1-2-2
18-4
6-0-0
03. ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΕΙΟΥ ΣΥΚΟΥΝΤΑΣ 23
11
21-9
7-2-2
13-7
4-0-2
8-2
3-2-0
04. Α.Ο ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ 14
11
23-20
3-5-3
12-12
1-2-2
11-8
2-3-1
05. ΠΑΛΛΕΣΒΙΑΚΟΣ 10
11
17-21
2-4-5
7-8
1-3-2
10-13
1-1-3
06. ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΜΑΝΤΑΜΑΔΟΥ 10
11
19-26
2-4-5
10-14
2-1-3
9-12
0-3-2
07. ΑΡΙΩΝ ΠΑΛΑΙΟΚΗΠΟΥ 0
11
0-33
0-0-11
0-15
0-0-5
0-18
0-0-6

ΑΝΟΔΟΣ        
- Σημαντική σημείωση σχετικά με την βαθμολογία:
Σε περίπτωση ισοβαθμίας δύο ή περισσοτέρων ομάδων καλύτερη θέση στο βαθμολογικό πίνακα καταλαμβάνει η ομάδα που έχει καλύτερο συντελεστή στους μεταξύ τους αγώνες (άρθρο 20 του Κ.Α.Π.). Κάτι τέτοιο δεν παρουσιάζεται αυτόματα (ηλεκτρονικά) στην άνω βαθμολογία. Θα υπάρξει σημείωση με το τέλος του πρωταθλήματος.


ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΟΙ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ
1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΗΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΟΡΙΑΣ
29.10.2022  16.00
3 - 2 ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΜΑΝΤΑΜΑΔΟΥ
Δ: ΚΑΡΜΙΡΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
Π: ΚΥΡΙΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
ΠΑΛΛΕΣΒΙΑΚΟΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΟΡΙΑΣ
30.10.2022  11.30
3 - 0 ΑΡΙΩΝ ΠΑΛΑΙΟΚΗΠΟΥ
Δ: -
Π: -
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΦΑΛΩΝΑ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΟΡΙΑΣ
30.10.2022  15.00
2 - 2 Α.Ο ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ
Δ: ΤΣΟΓΓΑΡΗ ΘΕΟΔΩΡΑ
Π: ΠΗΓΑΣΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΕΙΟΥ ΣΥΚΟΥΝΤΑΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΤΩ ΤΡΙΤΟΥΣ
06.11.2022  15.00
2 - 3 ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΗΣ
Δ: ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
Π: ΠΑΝΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΜΑΝΤΑΜΑΔΟΥ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΝΤΑΜΑΔΟΥ
06.11.2022  15.00
3 - 1 ΠΑΛΛΕΣΒΙΑΚΟΣ
Δ: ΤΣΟΓΓΑΡΗ ΘΕΟΔΩΡΑ
Π: ΧΡΟΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Α.Ο ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΙΑΣΟΥ
06.11.2022  15.00
3 - 0 ΑΡΙΩΝ ΠΑΛΑΙΟΚΗΠΟΥ
Δ: -
Π: ΑΝΕΥ ΑΓΩΝΑ

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΗΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΟΡΙΑΣ
13.11.2022  15.00
4 - 1 ΠΑΛΛΕΣΒΙΑΚΟΣ
Δ: ΚΟΥΛΟΥΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
Π: ΠΑΝΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΦΑΛΩΝΑ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΟΡΙΑΣ
12.11.2022  15.00
0 - 1 ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΕΙΟΥ ΣΥΚΟΥΝΤΑΣ
Δ: ΣΥΒΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
Π: ΚΥΡΙΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
Α.Ο ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΙΑΣΟΥ
12.11.2022  15.00
4 - 4 ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΜΑΝΤΑΜΑΔΟΥ
Δ: ΤΣΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Π: ΠΑΠΟΥΤΣΕΛΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΦΑΛΩΝΑ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΟΡΙΑΣ
20.11.2022  15.00
1 - 3 ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΗΣ
Δ: ΤΣΟΓΓΑΡΗ ΘΕΟΔΩΡΑ
Π: π.ΠΟΛΥΜΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ
ΠΑΛΛΕΣΒΙΑΚΟΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΟΡΙΑΣ
19.11.2022  15.00
0 - 0 Α.Ο ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ
Δ: ΣΥΒΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
Π: ΧΡΟΝΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΕΙΟΥ ΣΥΚΟΥΝΤΑΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΤΩ ΤΡΙΤΟΥΣ
20.11.2022  15.00
3 - 0 ΑΡΙΩΝ ΠΑΛΑΙΟΚΗΠΟΥ
Δ: -
Π: ΑΝΕΥ ΑΓΩΝΑ

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΗΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΟΡΙΑΣ
26.11.2022  15.00
1 - 3 Α.Ο ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ
Δ: ΣΠΥΡΕΛΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
Π: ΧΡΟΝΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
ΑΡΙΩΝ ΠΑΛΑΙΟΚΗΠΟΥ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΠΑΔΟΥ
26.11.2022  15.00
0 - 3 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΦΑΛΩΝΑ
Δ:
Π: ΑΝΕΥ ΑΓΩΝΑ
ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΜΑΝΤΑΜΑΔΟΥ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΝΤΑΜΑΔΟΥ
26.11.2022  15.00
1 - 3 ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΕΙΟΥ ΣΥΚΟΥΝΤΑΣ
Δ: ΒΑΣΙΛΑΚΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
Π: ΚΥΡΙΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΡΙΩΝ ΠΑΛΑΙΟΚΗΠΟΥ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΠΑΔΟΥ
04.12.2022  15.00
0 - 3 ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΗΣ
Δ:
Π: ΑΝΕΥ ΑΓΩΝΑ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΦΑΛΩΝΑ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΟΡΙΑΣ
04.12.2022  15.00
1 - 1 ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΜΑΝΤΑΜΑΔΟΥ
Δ: ΤΣΟΓΓΑΡΗ ΘΕΟΔΩΡΑ
Π: ΠΗΓΑΣΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ
ΠΑΛΛΕΣΒΙΑΚΟΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΟΡΙΑΣ
03.12.2022  15.00
1 - 1 ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΕΙΟΥ ΣΥΚΟΥΝΤΑΣ
Δ: ΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
Π: ΧΡΟΝΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΜΑΝΤΑΜΑΔΟΥ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΝΤΑΜΑΔΟΥ
10.12.2022  15.00
3 - 0 ΑΡΙΩΝ ΠΑΛΑΙΟΚΗΠΟΥ
Δ:
Π: ΑΝΕΥ ΑΓΩΝΑ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΕΙΟΥ ΣΥΚΟΥΝΤΑΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΤΩ ΤΡΙΤΟΥΣ
10.12.2022  15.00
2 - 0 Α.Ο ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ
Δ: ΚΑΡΜΙΡΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
Π: π.ΠΟΛΥΜΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ
ΠΑΛΛΕΣΒΙΑΚΟΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΟΡΙΑΣ
10.12.2022  15.00
1 - 4 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΦΑΛΩΝΑ
Δ: ΣΠΥΡΕΛΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
Π: ΠΑΠΟΥΤΣΕΛΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΜΑΝΤΑΜΑΔΟΥ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΝΤΑΜΑΔΟΥ
18.12.2022  15.00
0 - 2 ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΗΣ
Δ: ΣΠΥΡΕΛΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
Π: π.ΠΟΛΥΜΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ
ΑΡΙΩΝ ΠΑΛΑΙΟΚΗΠΟΥ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΠΑΔΟΥ
18.12.2022  15.00
0 - 3 ΠΑΛΛΕΣΒΙΑΚΟΣ
Δ:
Π: ΑΝΕΥ ΑΓΩΝΑ
Α.Ο ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΙΑΣΟΥ
18.12.2022  15.00
2 - 3 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΦΑΛΩΝΑ
Δ: ΚΑΡΜΙΡΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
Π: ΑΝΕΜΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΗΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΟΡΙΑΣ
07.01.2023  15.00
0 - 0 ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΕΙΟΥ ΣΥΚΟΥΝΤΑΣ
Δ: ΒΑΣΙΛΑΚΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
Π: π.ΠΟΛΥΜΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ
ΠΑΛΛΕΣΒΙΑΚΟΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΟΡΙΑΣ
08.01.2023  11.30
1 - 1 ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΜΑΝΤΑΜΑΔΟΥ
Δ: ΛΕΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
Π: ΧΡΟΝΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
ΑΡΙΩΝ ΠΑΛΑΙΟΚΗΠΟΥ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΠΑΔΟΥ
07.01.2023  15.00
0 - 3 Α.Ο ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ
Δ:
Π: ΑΝΕΥ ΑΓΩΝΑ

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΠΑΛΛΕΣΒΙΑΚΟΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΛΟΥΤΡΩΝ
15.01.2023  15.00
1 - 2 ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΗΣ
Δ: ΜΠΟΝΤΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
Π: ΚΟΥΡΟΥΣ ΚΟΜΝΗΝΟΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΕΙΟΥ ΣΥΚΟΥΝΤΑΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΤΩ ΤΡΙΤΟΥΣ
15.01.2023  15.00
0 - 1 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΦΑΛΩΝΑ
Δ: ΛΕΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
Π: ΜΕΓΑΣ ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ
ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΜΑΝΤΑΜΑΔΟΥ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΝΤΑΜΑΔΟΥ
15.01.2023  15.00
3 - 3 Α.Ο ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ
Δ: ΣΠΥΡΕΛΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
Π: ΒΟΣΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΗΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΟΡΙΑΣ
21.01.2023  15.00
1 - 2 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΦΑΛΩΝΑ
Δ: ΒΛΟΥΤΕΛΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Π: ΒΟΥΡΓΟΥΤΖΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
Α.Ο ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΙΑΣΟΥ
21.01.2023  15.00
3 - 3 ΠΑΛΛΕΣΒΙΑΚΟΣ
Δ: ΤΣΟΓΓΑΡΗ ΘΕΟΔΩΡΑ
Π: ΠΑΠΟΥΤΣΕΛΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ
ΑΡΙΩΝ ΠΑΛΑΙΟΚΗΠΟΥ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΠΑΔΟΥ
21.01.2023  15.00
0 - 3 ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΕΙΟΥ ΣΥΚΟΥΝΤΑΣ
Δ:
Π: ΑΝΕΥ ΑΓΩΝΑ

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Α.Ο ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΙΑΣΟΥ
29.01.2023  15.00
0 - 2 ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΗΣ
Δ: ΣΠΥΡΕΛΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
Π: ΖΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΦΑΛΩΝΑ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΟΡΙΑΣ
29.01.2023  15.00
3 - 0 ΑΡΙΩΝ ΠΑΛΑΙΟΚΗΠΟΥ
Δ:
Π: ΑΝΕΥ ΑΓΩΝΑ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΕΙΟΥ ΣΥΚΟΥΝΤΑΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΟΡΙΑΣ
29.01.2023  15.00
3 - 1 ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΜΑΝΤΑΜΑΔΟΥ
Δ: ΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
Π: ΠΗΓΑΣΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΗΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΟΡΙΑΣ
04.02.2023  10.00
3 - 0 ΑΡΙΩΝ ΠΑΛΑΙΟΚΗΠΟΥ
Δ:
Π: ΑΝΕΥ ΑΓΩΝΑ
ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΜΑΝΤΑΜΑΔΟΥ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΝΤΑΜΑΔΟΥ
04.02.2023  15.00
0 - 5 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΦΑΛΩΝΑ
Δ: ΜΠΟΝΤΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
Π: π.ΠΟΛΥΜΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΕΙΟΥ ΣΥΚΟΥΝΤΑΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΤΩ ΤΡΙΤΟΥΣ
04.02.2023  15.00
3 - 2 ΠΑΛΛΕΣΒΙΑΚΟΣ
Δ: ΚΑΡΜΙΡΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
Π: ΠΕΛΕΚΟΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ

14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΡΙΩΝ ΠΑΛΑΙΟΚΗΠΟΥ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΠΑΔΟΥ
12.02.2023  15.00
- ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΜΑΝΤΑΜΑΔΟΥ
Δ:
Π:
Α.Ο ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΙΑΣΟΥ
12.02.2023  15.00
- ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΕΙΟΥ ΣΥΚΟΥΝΤΑΣ
Δ:
Π:
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΦΑΛΩΝΑ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΟΡΙΑΣ
12.02.2023  15.30
- ΠΑΛΛΕΣΒΙΑΚΟΣ
Δ:
Π:

15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΜΑΝΤΑΜΑΔΟΥ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΝΤΑΜΑΔΟΥ
18.02.2023  15.00
- ΠΑΛΛΕΣΒΙΑΚΟΣ
Δ:
Π:
ΑΡΙΩΝ ΠΑΛΑΙΟΚΗΠΟΥ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΠΑΔΟΥ
18.02.2023  15.00
- Α.Ο ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ
Δ:
Π:
ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΗΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΟΡΙΑΣ
18.02.2023  15.00
- ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΕΙΟΥ ΣΥΚΟΥΝΤΑΣ
Δ:
Π:

16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΦΑΛΩΝΑ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΟΡΙΑΣ
25.02.2023  15.00
- ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΜΑΝΤΑΜΑΔΟΥ
Δ:
Π:
ΠΑΛΛΕΣΒΙΑΚΟΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΟΡΙΑΣ
25.02.2023  13.00
- ΑΡΙΩΝ ΠΑΛΑΙΟΚΗΠΟΥ
Δ:
Π:
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΕΙΟΥ ΣΥΚΟΥΝΤΑΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΤΩ ΤΡΙΤΟΥΣ
25.02.2023  15.00
- Α.Ο ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ
Δ:
Π:

17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΜΑΝΤΑΜΑΔΟΥ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΝΤΑΜΑΔΟΥ
05.03.2023  15.15
- ΑΡΙΩΝ ΠΑΛΑΙΟΚΗΠΟΥ
Δ:
Π:
ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΗΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΟΡΙΑΣ
05.03.2023  15.15
- ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΦΑΛΩΝΑ
Δ:
Π:
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΕΙΟΥ ΣΥΚΟΥΝΤΑΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΤΩ ΤΡΙΤΟΥΣ
05.03.2023  15.15
- ΠΑΛΛΕΣΒΙΑΚΟΣ
Δ:
Π:

18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΗΣ
Γήπ: ΕΝΩΣΙΑΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΘΕΡΜΗΣ
11.03.2023  15.15
- ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΜΑΝΤΑΜΑΔΟΥ
Δ:
Π:
ΑΡΙΩΝ ΠΑΛΑΙΟΚΗΠΟΥ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΠΑΔΟΥ
11.03.2023  15.15
- ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΕΙΟΥ ΣΥΚΟΥΝΤΑΣ
Δ:
Π:
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΦΑΛΩΝΑ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΟΡΙΑΣ
11.03.2023  15.15
- Α.Ο ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ
Δ:
Π:

19η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΜΑΝΤΑΜΑΔΟΥ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΝΤΑΜΑΔΟΥ
19.03.2023  15.15
- ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΕΙΟΥ ΣΥΚΟΥΝΤΑΣ
Δ:
Π:
Α.Ο ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΙΑΣΟΥ
19.03.2023  15.15
- ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΗΣ
Δ:
Π:
ΠΑΛΛΕΣΒΙΑΚΟΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΟΡΙΑΣ
19.03.2023  15.15
- ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΦΑΛΩΝΑ
Δ:
Π:

20η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Α.Ο ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΙΑΣΟΥ
25.03.2023  15.15
- ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΜΑΝΤΑΜΑΔΟΥ
Δ:
Π:
ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΗΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΟΡΙΑΣ
25.03.2023  15.15
- ΠΑΛΛΕΣΒΙΑΚΟΣ
Δ:
Π:
ΑΡΙΩΝ ΠΑΛΑΙΟΚΗΠΟΥ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΠΑΔΟΥ
25.03.2023  15.15
- ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΦΑΛΩΝΑ
Δ:
Π:

21η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΠΑΛΛΕΣΒΙΑΚΟΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΛΟΥΤΡΩΝ
02.04.2023  15.30
- Α.Ο ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ
Δ:
Π:
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΦΑΛΩΝΑ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΟΡΙΑΣ
02.04.2023  15.30
- ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΕΙΟΥ ΣΥΚΟΥΝΤΑΣ
Δ:
Π:
ΑΡΙΩΝ ΠΑΛΑΙΟΚΗΠΟΥ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΠΑΔΟΥ
02.04.2023  15.30
- ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΗΣ
Δ:
Π: