Menu
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ (7η)
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΕΡΑΣ1 - 1ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓΙΑΣΟΥ
ΑΝΔΡΟΝΙΚΑΣ ΠΑΡΑΚΟΙΛΩΝ0 - 2ΑΡΙΩΝ ΜΗΘΥΜΝΑΣ
ΑΙΓΕΥΣ ΠΛΩΜΑΡΙΟΥ6 - 3ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΕΜΩΤΙΑΣ
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΣΚΆΛΑ ΚΑΛΛΟΝΉΣ2 - 4Ε.Μ.Α.Σ ΦΙΛΙΑΣ
ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ ΚΑΤΩ ΤΡΙΤΟΥΣ1 - 3ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΛΥΤΗΣ0 - 8ΑΕΤΟΣ ΛΟΥΤΡΩΝ
ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (8η)
ΑΝΔΡΟΝΙΚΑΣ ΠΑΡΑΚΟΙΛΩΝΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΕΡΑΣ
ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓΙΑΣΟΥΑΙΓΕΥΣ ΠΛΩΜΑΡΙΟΥ
ΑΡΙΩΝ ΜΗΘΥΜΝΑΣΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΣΚΆΛΑ ΚΑΛΛΟΝΉΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΕΜΩΤΙΑΣΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ ΚΑΤΩ ΤΡΙΤΟΥΣ
Ε.Μ.Α.Σ ΦΙΛΙΑΣΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΛΥΤΗΣ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣΑΕΤΟΣ ΛΟΥΤΡΩΝ

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΒΑΘΜΟΙ ΠΟΙΝΕΣ ΓΚΟΛ N/I/H ΕΝΤΟΣ ΕΚΤΟΣ
01. ΑΕΤΟΣ ΛΟΥΤΡΩΝ 21
0
41-2
7-0-0
25-1
4-0-0
16-1
3-0-0
02. ΑΙΓΕΥΣ ΠΛΩΜΑΡΙΟΥ 18
0
23-7
6-0-1
15-3
4-0-0
8-4
2-0-1
03. ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 18
0
21-6
6-0-1
9-0
3-0-0
12-6
3-0-1
04. ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓΙΑΣΟΥ 17
0
20-6
5-2-0
15-4
3-0-0
5-2
2-2-0
05. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΕΡΑΣ 13
0
16-8
4-1-2
8-3
2-1-1
8-5
2-0-1
06. Ε.Μ.Α.Σ ΦΙΛΙΑΣ 9
0
15-21
3-0-4
6-14
1-0-3
9-7
2-0-1
07. ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ ΚΑΤΩ ΤΡΙΤΟΥΣ 8
0
14-21
2-2-3
9-8
2-0-1
5-13
0-2-2
08. ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΛΥΤΗΣ 7
0
8-21
2-1-4
4-15
1-1-2
4-6
1-0-2
09. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΕΜΩΤΙΑΣ 4
0
11-22
1-1-5
4-9
0-1-2
7-13
1-0-3
10. ΑΡΙΩΝ ΜΗΘΥΜΝΑΣ 4
0
4-19
1-1-5
2-8
0-1-3
2-11
1-0-2
11. ΑΝΔΡΟΝΙΚΑΣ ΠΑΡΑΚΟΙΛΩΝ 1
0
11-28
0-1-6
2-10
0-0-3
9-18
0-1-3
12. ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΣΚΆΛΑ ΚΑΛΛΟΝΉΣ 1
0
9-32
0-1-6
8-11
0-1-2
1-21
0-0-4

ΑΝΟΔΟΣ     PLAY-OFF     PLAY-OUT     ΥΠΟΒΙΒΑΣΜΟΣ

- Σημαντική σημείωση σχετικά με την βαθμολογία:
Σε περίπτωση ισοβαθμίας δύο ή περισσοτέρων ομάδων καλύτερη θέση στο βαθμολογικό πίνακα καταλαμβάνει η ομάδα που έχει καλύτερο συντελεστή στους μεταξύ τους αγώνες (άρθρο 20 του Κ.Α.Π.). Κάτι τέτοιο δεν παρουσιάζεται αυτόματα (ηλεκτρονικά) στην άνω βαθμολογία. Θα υπάρξει σημείωση με το τέλος του πρωταθλήματος.


ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΟΙ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ
1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΕΡΑΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΠΑΔΟΥ
22.10.2022  15.00
Π: ΒΟΥΡΓΟΥΤΖΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
4 - 0 ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΛΥΤΗΣ
Δ: ΒΟΥΡΑΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
B:ΒΑΣΙΛΑΚΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
   ΒΑΜΒΑΚΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ
ΑΕΤΟΣ ΛΟΥΤΡΩΝ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΛΟΥΤΡΩΝ
22.10.2022  16:00
Π: ΖΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ
7 - 0 ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ ΚΑΤΩ ΤΡΙΤΟΥΣ
Δ: ΠΑΤΣΑΤΖΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
B:ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
   ΣΠΥΡΕΛΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
Γήπ: ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
22.10.2022  16:00
Π: ΠΑΠΟΥΤΣΕΛΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ
7 - 0 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΣΚΆΛΑ ΚΑΛΛΟΝΉΣ
Δ: ΚΟΥΚΟΥΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
B:ΨΥΛΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
   ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ
Ε.Μ.Α.Σ ΦΙΛΙΑΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΦΙΛΙΑΣ
23.10.2022  16:00
Π: ΜΑΝΟΥΣΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
1 - 4 ΑΙΓΕΥΣ ΠΛΩΜΑΡΙΟΥ
Δ: ΛΕΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
B:ΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
   ΤΣΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΕΜΩΤΙΑΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΝΕΜΩΤΙΑΣ
23.10.2022  16.00
Π: ΦΙΛΙΠΠΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
3 - 3 ΑΝΔΡΟΝΙΚΑΣ ΠΑΡΑΚΟΙΛΩΝ
Δ: ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
B:ΚΑΡΜΙΡΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
   ΠΑΡΑΣΧΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΑΡΙΩΝ ΜΗΘΥΜΝΑΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΗΘΥΜΝΑΣ
23.10.2022  16.00
Π: ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
0 - 1 ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓΙΑΣΟΥ
Δ: ΒΛΟΥΤΕΛΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
B:ΤΣΟΓΓΑΡΗ ΘΕΟΔΩΡΑ
   ΣΥΒΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΕΤΟΣ ΛΟΥΤΡΩΝ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΛΟΥΤΡΩΝ
30.10.2022  15.00
Π: ΧΡΟΝΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
4 - 1 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΕΡΑΣ
Δ: ΚΟΥΚΟΥΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
B:ΨΥΛΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
   ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΛΥΤΗΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΛΟΥΤΡΩΝ
29.10.2022  16.00
Π: ΤΡΑΝΤΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
1 - 5 ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
Δ: ΒΛΟΥΤΕΛΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
B:ΜΠΟΝΤΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
   ΚΑΡΑΜΠΑΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ ΚΑΤΩ ΤΡΙΤΟΥΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΤΩ ΤΡΙΤΟΥΣ
29.10.2022  16.00
Π: π.ΠΟΛΥΜΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ
4 - 2 Ε.Μ.Α.Σ ΦΙΛΙΑΣ
Δ: ΒΟΥΡΑΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
B:ΤΣΟΓΓΑΡΗ ΘΕΟΔΩΡΑ
   ΣΠΥΡΕΛΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΣΚΆΛΑ ΚΑΛΛΟΝΉΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΣΚΑΛΑΣ ΚΑΛΛΟΝΗΣ
30.10.2022  15.00
Π: ΠΙΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
3 - 4 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΕΜΩΤΙΑΣ
Δ: ΜΠΟΝΤΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
B:ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
   ΚΑΡΑΜΠΑΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΑΙΓΕΥΣ ΠΛΩΜΑΡΙΟΥ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΛΩΜΑΡΙΟΥ
29.10.2022  16.00
Π: ΠΑΝΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
4 - 0 ΑΡΙΩΝ ΜΗΘΥΜΝΑΣ
Δ: ΚΟΥΛΟΥΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
B:ΒΑΣΙΛΑΚΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
   ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓΙΑΣΟΥ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΙΑΣΟΥ
30.10.2022  15.00
Π: ΠΑΠΟΥΤΣΕΛΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ
8 - 1 ΑΝΔΡΟΝΙΚΑΣ ΠΑΡΑΚΟΙΛΩΝ
Δ: ΛΕΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
B:ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ
   ΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΕΡΑΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΠΑΔΟΥ
05.11.2022  15.00
Π: ΚΥΡΙΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
0 - 2 ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
Δ: ΒΛΟΥΤΕΛΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
B:ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
   ΣΥΒΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
Ε.Μ.Α.Σ ΦΙΛΙΑΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΦΙΛΙΑΣ
05.11.2022  15.00
Π: ΖΑΜΠΑΡΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
1 - 4 ΑΕΤΟΣ ΛΟΥΤΡΩΝ
Δ: ΚΟΥΛΟΥΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
B:ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
   ΚΑΡΜΙΡΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΕΜΩΤΙΑΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΝΕΜΩΤΙΑΣ
06.11.2022  15.00
Π: ΠΕΛΕΚΟΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ
1 - 4 ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΛΥΤΗΣ
Δ: ΒΟΥΡΑΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
B:ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
   ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
ΑΡΙΩΝ ΜΗΘΥΜΝΑΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΗΘΥΜΝΑΣ
05.11.2022  15.00
Π: ΦΙΛΙΠΠΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
1 - 1 ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ ΚΑΤΩ ΤΡΙΤΟΥΣ
Δ: ΜΠΟΝΤΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
B:ΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
   ΠΑΡΑΣΧΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓΙΑΣΟΥ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΙΑΣΟΥ
05.11.2022  15.00
Π: ΠΑΠΟΥΤΣΕΛΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ
3 - 1 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΣΚΆΛΑ ΚΑΛΛΟΝΉΣ
Δ: ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ
B:ΒΟΙΚΟΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ
   ΤΣΟΓΓΑΡΗ ΘΕΟΔΩΡΑ
ΑΝΔΡΟΝΙΚΑΣ ΠΑΡΑΚΟΙΛΩΝ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΡΑΚΟΙΛΩΝ
05.11.2022  15.00
Π: ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
2 - 4 ΑΙΓΕΥΣ ΠΛΩΜΑΡΙΟΥ
Δ: ΚΟΥΚΟΥΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
B:ΤΣΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
   ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Ε.Μ.Α.Σ ΦΙΛΙΑΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΦΙΛΙΑΣ
13.11.2022  15.00
Π: ΠΙΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
1 - 4 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΕΡΑΣ
Δ: ΒΟΥΡΑΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
B:ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
   ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
Γήπ: ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
13.11.2022  15.00
Π: ΠΕΛΕΚΟΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ
1 - 0 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΕΜΩΤΙΑΣ
Δ: ΔΟΥΚΑΚΗΣ ΣΥΜΕΩΝ
B:ΒΑΜΒΑΚΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ
   ΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΑΕΤΟΣ ΛΟΥΤΡΩΝ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΛΟΥΤΡΩΝ
13.11.2022  15.00
Π: ΠΗΓΑΣΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ
7 - 0 ΑΡΙΩΝ ΜΗΘΥΜΝΑΣ
Δ: ΠΑΤΣΑΤΖΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
B:ΤΣΟΓΓΑΡΗ ΘΕΟΔΩΡΑ
   ΜΠΑΡΜΠΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΛΥΤΗΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΛΟΥΤΡΩΝ
12.11.2022  15.00
Π: ΧΡΟΝΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
1 - 1 ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓΙΑΣΟΥ
Δ: ΚΟΥΚΟΥΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
B:ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
   ΒΟΙΚΟΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ
ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ ΚΑΤΩ ΤΡΙΤΟΥΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΤΩ ΤΡΙΤΟΥΣ
13.11.2022  15.00
Π: ΚΕΛΑΪΔΙΤΗΣ ΣΤΥΛΙΑΚΟΣ
4 - 3 ΑΝΔΡΟΝΙΚΑΣ ΠΑΡΑΚΟΙΛΩΝ
Δ: ΛΕΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
B:ΨΥΛΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
   ΒΟΙΚΟΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ
ΑΙΓΕΥΣ ΠΛΩΜΑΡΙΟΥ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΛΩΜΑΡΙΟΥ
13.11.2022  15.00
Π: ΠΑΠΟΥΤΣΕΛΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ
4 - 0 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΣΚΆΛΑ ΚΑΛΛΟΝΉΣ
Δ: ΜΠΟΝΤΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
B:ΤΣΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
   ΣΥΒΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΕΡΑΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΠΑΔΟΥ
19.11.2022  15.00
Π: ΖΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ
3 - 0 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΕΜΩΤΙΑΣ
Δ: ΜΠΟΝΤΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
B:ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
   ΤΣΟΓΓΑΡΗ ΘΕΟΔΩΡΑ
ΑΡΙΩΝ ΜΗΘΥΜΝΑΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΗΘΥΜΝΑΣ
19.11.2022  15.00
Π: ΠΕΛΕΚΟΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ
1 - 3 Ε.Μ.Α.Σ ΦΙΛΙΑΣ
Δ: ΛΕΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
B:ΣΠΕΝΤΖΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
   ΚΑΡΑΜΠΑΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓΙΑΣΟΥ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΙΑΣΟΥ
19.11.2022  15.00
Π: ΠΑΠΟΥΤΣΕΛΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ
4 - 2 ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
Δ: ΚΟΥΛΟΥΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
B:ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
   ΒΑΣΙΛΑΚΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΑΝΔΡΟΝΙΚΑΣ ΠΑΡΑΚΟΙΛΩΝ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΡΑΚΟΙΛΩΝ
19.11.2022  15.00
Π: ΦΙΛΙΠΠΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
0 - 4 ΑΕΤΟΣ ΛΟΥΤΡΩΝ
Δ: ΔΟΥΚΑΚΗΣ ΣΥΜΕΩΝ
B:ΤΣΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
   ΠΑΡΑΣΧΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΑΙΓΕΥΣ ΠΛΩΜΑΡΙΟΥ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΛΩΜΑΡΙΟΥ
20.11.2022  15.00
Π: ΚΥΡΙΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
1 - 0 ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΛΥΤΗΣ
Δ: ΒΟΥΡΑΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
B:ΤΣΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
   ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΣΚΆΛΑ ΚΑΛΛΟΝΉΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΣΚΑΛΑΣ ΚΑΛΛΟΝΗΣ
19.11.2022  15.00
Π: ΖΑΜΠΑΡΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
3 - 3 ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ ΚΑΤΩ ΤΡΙΤΟΥΣ
Δ: ΒΟΥΡΑΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
B:ΚΑΡΜΙΡΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
   ΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΡΙΩΝ ΜΗΘΥΜΝΑΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΗΘΥΜΝΑΣ
27.11.2022  15.00
Π: ΦΙΛΙΠΠΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
0 - 3 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΕΡΑΣ
Δ: ΒΟΥΡΑΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
B:ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
   ΣΠΕΝΤΖΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΕΜΩΤΙΑΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΝΕΜΩΤΙΑΣ
27.11.2022  15.00
Π: π.ΠΟΛΥΜΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ
0 - 2 ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓΙΑΣΟΥ
Δ: ΛΕΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
B:ΣΥΒΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
   ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
Ε.Μ.Α.Σ ΦΙΛΙΑΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΦΙΛΙΑΣ
26.11.2022  15.00
Π: ΠΕΛΕΚΟΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ
3 - 2 ΑΝΔΡΟΝΙΚΑΣ ΠΑΡΑΚΟΙΛΩΝ
Δ: ΚΟΥΛΟΥΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
B:ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ
   ΚΑΡΜΙΡΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
Γήπ: ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
27.11.2022  15.00
Π: ΜΑΝΟΥΣΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
1 - 0 ΑΙΓΕΥΣ ΠΛΩΜΑΡΙΟΥ
Δ: ΚΟΥΚΟΥΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
B:ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
   ΨΥΛΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΑΕΤΟΣ ΛΟΥΤΡΩΝ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΛΟΥΤΡΩΝ
26.11.2022  15.00
Π: ΠΑΠΟΥΤΣΕΛΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ
7 - 0 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΣΚΆΛΑ ΚΑΛΛΟΝΉΣ
Δ: ΒΛΟΥΤΕΛΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
B:ΠΑΤΣΑΤΖΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
   ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΛΥΤΗΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΛΟΥΤΡΩΝ
27.11.2022  15.00
Π: ΧΡΟΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
2 - 1 ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ ΚΑΤΩ ΤΡΙΤΟΥΣ
Δ: ΔΟΥΚΑΚΗΣ ΣΥΜΕΩΝ
B:ΠΑΤΣΑΤΖΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
   ΣΠΥΡΕΛΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΕΡΑΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΠΑΔΟΥ
03.12.2022  15.00
Π: ΚΥΡΙΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
1 - 1 ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓΙΑΣΟΥ
Δ: ΚΟΥΛΟΥΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
B:ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
   ΣΥΒΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΑΝΔΡΟΝΙΚΑΣ ΠΑΡΑΚΟΙΛΩΝ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΡΑΚΟΙΛΩΝ
03.12.2022  15.00
Π: ΠΑΠΟΥΤΣΕΛΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ
0 - 2 ΑΡΙΩΝ ΜΗΘΥΜΝΑΣ
Δ: ΛΕΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
B:ΤΣΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
   ΠΑΡΑΣΧΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΑΙΓΕΥΣ ΠΛΩΜΑΡΙΟΥ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΛΩΜΑΡΙΟΥ
03.12.2022  15.00
Π: ΚΕΛΑΪΔΙΤΗΣ ΣΤΥΛΙΑΚΟΣ
6 - 3 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΕΜΩΤΙΑΣ
Δ: ΜΠΟΝΤΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
B:ΚΑΡΜΙΡΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
   ΜΠΑΡΜΠΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΣΚΆΛΑ ΚΑΛΛΟΝΉΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΣΚΑΛΑΣ ΚΑΛΛΟΝΗΣ
03.12.2022  15.00
Π: ΠΕΛΕΚΟΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ
2 - 4 Ε.Μ.Α.Σ ΦΙΛΙΑΣ
Δ: ΔΟΥΚΑΚΗΣ ΣΥΜΕΩΝ
B:ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
   ΣΠΕΝΤΖΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ ΚΑΤΩ ΤΡΙΤΟΥΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΤΩ ΤΡΙΤΟΥΣ
03.12.2022  15.00
Π: ΠΑΝΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
1 - 3 ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
Δ: ΒΑΣΙΛΑΚΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
B:ΤΣΟΓΓΑΡΗ ΘΕΟΔΩΡΑ
   ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΛΥΤΗΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΛΟΥΤΡΩΝ
03.12.2022  15.00
Π: ΤΡΑΝΤΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
0 - 8 ΑΕΤΟΣ ΛΟΥΤΡΩΝ
Δ: ΒΟΥΡΑΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
B:ΚΑΡΑΜΠΑΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
   ΒΑΜΒΑΚΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΝΔΡΟΝΙΚΑΣ ΠΑΡΑΚΟΙΛΩΝ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΡΑΚΟΙΛΩΝ
11.12.2022  15.00
Π:
- ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΕΡΑΣ
Δ:
B:
ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓΙΑΣΟΥ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΙΑΣΟΥ
11.12.2022  15.00
Π:
- ΑΙΓΕΥΣ ΠΛΩΜΑΡΙΟΥ
Δ:
B:
ΑΡΙΩΝ ΜΗΘΥΜΝΑΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΗΘΥΜΝΑΣ
11.12.2022  15.00
Π:
- ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΣΚΆΛΑ ΚΑΛΛΟΝΉΣ
Δ:
B:
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΕΜΩΤΙΑΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΝΕΜΩΤΙΑΣ
10.12.2022  15.00
Π:
- ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ ΚΑΤΩ ΤΡΙΤΟΥΣ
Δ:
B:
Ε.Μ.Α.Σ ΦΙΛΙΑΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΦΙΛΙΑΣ
11.12.2022  15.00
Π:
- ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΛΥΤΗΣ
Δ:
B:
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
Γήπ: ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
11.12.2022  15.00
Π:
- ΑΕΤΟΣ ΛΟΥΤΡΩΝ
Δ:
B:

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΕΡΑΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΠΑΔΟΥ
17.12.2022  15.00
Π:
- ΑΙΓΕΥΣ ΠΛΩΜΑΡΙΟΥ
Δ:
B:
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΣΚΆΛΑ ΚΑΛΛΟΝΉΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΣΚΑΛΑΣ ΚΑΛΛΟΝΗΣ
17.12.2022  15.00
Π:
- ΑΝΔΡΟΝΙΚΑΣ ΠΑΡΑΚΟΙΛΩΝ
Δ:
B:
ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ ΚΑΤΩ ΤΡΙΤΟΥΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΤΩ ΤΡΙΤΟΥΣ
17.12.2022  15.00
Π:
- ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓΙΑΣΟΥ
Δ:
B:
ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΛΥΤΗΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΛΟΥΤΡΩΝ
17.12.2022  15.00
Π:
- ΑΡΙΩΝ ΜΗΘΥΜΝΑΣ
Δ:
B:
ΑΕΤΟΣ ΛΟΥΤΡΩΝ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΛΟΥΤΡΩΝ
18.12.2022  15.00
Π:
- ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΕΜΩΤΙΑΣ
Δ:
B:
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
Γήπ: ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
17.12.2022  15.00
Π:
- Ε.Μ.Α.Σ ΦΙΛΙΑΣ
Δ:
B:

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΣΚΆΛΑ ΚΑΛΛΟΝΉΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΣΚΑΛΑΣ ΚΑΛΛΟΝΗΣ
21.12.2022  15.15
Π:
- ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΕΡΑΣ
Δ:
B:
ΑΙΓΕΥΣ ΠΛΩΜΑΡΙΟΥ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΛΩΜΑΡΙΟΥ
21.12.2022  15.15
Π:
- ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ ΚΑΤΩ ΤΡΙΤΟΥΣ
Δ:
B:
ΑΝΔΡΟΝΙΚΑΣ ΠΑΡΑΚΟΙΛΩΝ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΡΑΚΟΙΛΩΝ
21.12.2022  15.15
Π:
- ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΛΥΤΗΣ
Δ:
B:
ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓΙΑΣΟΥ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΙΑΣΟΥ
21.12.2022  15.15
Π:
- ΑΕΤΟΣ ΛΟΥΤΡΩΝ
Δ:
B:
ΑΡΙΩΝ ΜΗΘΥΜΝΑΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΗΘΥΜΝΑΣ
21.12.2022  15.15
Π:
- ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
Δ:
B:
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΕΜΩΤΙΑΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΝΕΜΩΤΙΑΣ
21.12.2022  15.15
Π:
- Ε.Μ.Α.Σ ΦΙΛΙΑΣ
Δ:
B:

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ ΚΑΤΩ ΤΡΙΤΟΥΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΤΩ ΤΡΙΤΟΥΣ
08.01.2023  15.00
Π:
- ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΕΡΑΣ
Δ:
B:
ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΛΥΤΗΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΛΟΥΤΡΩΝ
08.01.2023  15.00
Π:
- ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΣΚΆΛΑ ΚΑΛΛΟΝΉΣ
Δ:
B:
ΑΕΤΟΣ ΛΟΥΤΡΩΝ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΛΟΥΤΡΩΝ
07.01.2023  15.00
Π:
- ΑΙΓΕΥΣ ΠΛΩΜΑΡΙΟΥ
Δ:
B:
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
Γήπ: ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
08.01.2023  15.00
Π:
- ΑΝΔΡΟΝΙΚΑΣ ΠΑΡΑΚΟΙΛΩΝ
Δ:
B:
Ε.Μ.Α.Σ ΦΙΛΙΑΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΦΙΛΙΑΣ
08.01.2023  15.00
Π:
- ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓΙΑΣΟΥ
Δ:
B:
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΕΜΩΤΙΑΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΝΕΜΩΤΙΑΣ
07.01.2023  15.00
Π:
- ΑΡΙΩΝ ΜΗΘΥΜΝΑΣ
Δ:
B:

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΛΥΤΗΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΛΟΥΤΡΩΝ
14.01.2023  15.00
Π:
- ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΕΡΑΣ
Δ:
B:
ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ ΚΑΤΩ ΤΡΙΤΟΥΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΤΩ ΤΡΙΤΟΥΣ
14.01.2023  15.00
Π:
- ΑΕΤΟΣ ΛΟΥΤΡΩΝ
Δ:
B:
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΣΚΆΛΑ ΚΑΛΛΟΝΉΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΣΚΑΛΑΣ ΚΑΛΛΟΝΗΣ
14.01.2023  15.00
Π:
- ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
Δ:
B:
ΑΙΓΕΥΣ ΠΛΩΜΑΡΙΟΥ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΛΩΜΑΡΙΟΥ
14.01.2023  15.00
Π:
- Ε.Μ.Α.Σ ΦΙΛΙΑΣ
Δ:
B:
ΑΝΔΡΟΝΙΚΑΣ ΠΑΡΑΚΟΙΛΩΝ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΡΑΚΟΙΛΩΝ
14.01.2023  15.00
Π:
- ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΕΜΩΤΙΑΣ
Δ:
B:
ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓΙΑΣΟΥ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΙΑΣΟΥ
14.01.2023  15.00
Π:
- ΑΡΙΩΝ ΜΗΘΥΜΝΑΣ
Δ:
B:

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΕΡΑΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΠΑΔΟΥ
22.01.2023  15.00
Π:
- ΑΕΤΟΣ ΛΟΥΤΡΩΝ
Δ:
B:
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
Γήπ: ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
22.01.2023  15.00
Π:
- ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΛΥΤΗΣ
Δ:
B:
Ε.Μ.Α.Σ ΦΙΛΙΑΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΦΙΛΙΑΣ
21.01.2023  15.00
Π:
- ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ ΚΑΤΩ ΤΡΙΤΟΥΣ
Δ:
B:
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΕΜΩΤΙΑΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΝΕΜΩΤΙΑΣ
22.01.2023  15.00
Π:
- ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΣΚΆΛΑ ΚΑΛΛΟΝΉΣ
Δ:
B:
ΑΡΙΩΝ ΜΗΘΥΜΝΑΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΗΘΥΜΝΑΣ
22.01.2023  15.00
Π:
- ΑΙΓΕΥΣ ΠΛΩΜΑΡΙΟΥ
Δ:
B:
ΑΝΔΡΟΝΙΚΑΣ ΠΑΡΑΚΟΙΛΩΝ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΡΑΚΟΙΛΩΝ
22.01.2023  15.00
Π:
- ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓΙΑΣΟΥ
Δ:
B:

14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
Γήπ: ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
28.01.2023  15.00
Π:
- ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΕΡΑΣ
Δ:
B:
ΑΕΤΟΣ ΛΟΥΤΡΩΝ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΛΟΥΤΡΩΝ
28.01.2023  15.00
Π:
- Ε.Μ.Α.Σ ΦΙΛΙΑΣ
Δ:
B:
ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΛΥΤΗΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΛΟΥΤΡΩΝ
29.01.2023  15.00
Π:
- ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΕΜΩΤΙΑΣ
Δ:
B:
ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ ΚΑΤΩ ΤΡΙΤΟΥΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΤΩ ΤΡΙΤΟΥΣ
28.01.2023  15.00
Π:
- ΑΡΙΩΝ ΜΗΘΥΜΝΑΣ
Δ:
B:
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΣΚΆΛΑ ΚΑΛΛΟΝΉΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΣΚΑΛΑΣ ΚΑΛΛΟΝΗΣ
28.01.2023  15.00
Π:
- ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓΙΑΣΟΥ
Δ:
B:
ΑΙΓΕΥΣ ΠΛΩΜΑΡΙΟΥ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΛΩΜΑΡΙΟΥ
28.01.2023  15.00
Π:
- ΑΝΔΡΟΝΙΚΑΣ ΠΑΡΑΚΟΙΛΩΝ
Δ:
B:

15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΕΡΑΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΠΑΔΟΥ
05.02.2023  15.00
Π:
- Ε.Μ.Α.Σ ΦΙΛΙΑΣ
Δ:
B:
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΕΜΩΤΙΑΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΝΕΜΩΤΙΑΣ
05.02.2023  15.00
Π:
- ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
Δ:
B:
ΑΡΙΩΝ ΜΗΘΥΜΝΑΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΗΘΥΜΝΑΣ
05.02.2023  15.00
Π:
- ΑΕΤΟΣ ΛΟΥΤΡΩΝ
Δ:
B:
ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓΙΑΣΟΥ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΙΑΣΟΥ
05.02.2023  15.00
Π:
- ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΛΥΤΗΣ
Δ:
B:
ΑΝΔΡΟΝΙΚΑΣ ΠΑΡΑΚΟΙΛΩΝ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΡΑΚΟΙΛΩΝ
05.02.2023  15.00
Π:
- ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ ΚΑΤΩ ΤΡΙΤΟΥΣ
Δ:
B:
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΣΚΆΛΑ ΚΑΛΛΟΝΉΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΣΚΑΛΑΣ ΚΑΛΛΟΝΗΣ
05.02.2023  15.00
Π:
- ΑΙΓΕΥΣ ΠΛΩΜΑΡΙΟΥ
Δ:
B:

16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΕΜΩΤΙΑΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΝΕΜΩΤΙΑΣ
11.02.2023  15.00
Π:
- ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΕΡΑΣ
Δ:
B:
Ε.Μ.Α.Σ ΦΙΛΙΑΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΦΙΛΙΑΣ
12.02.2023  15.00
Π:
- ΑΡΙΩΝ ΜΗΘΥΜΝΑΣ
Δ:
B:
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
Γήπ: ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
11.02.2023  15.00
Π:
- ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓΙΑΣΟΥ
Δ:
B:
ΑΕΤΟΣ ΛΟΥΤΡΩΝ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΛΟΥΤΡΩΝ
11.02.2023  15.00
Π:
- ΑΝΔΡΟΝΙΚΑΣ ΠΑΡΑΚΟΙΛΩΝ
Δ:
B:
ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΛΥΤΗΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΛΟΥΤΡΩΝ
12.02.2023  15.00
Π:
- ΑΙΓΕΥΣ ΠΛΩΜΑΡΙΟΥ
Δ:
B:
ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ ΚΑΤΩ ΤΡΙΤΟΥΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΤΩ ΤΡΙΤΟΥΣ
11.02.2023  15.00
Π:
- ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΣΚΆΛΑ ΚΑΛΛΟΝΉΣ
Δ:
B:

17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΕΡΑΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΠΑΔΟΥ
19.02.2023  15.00
Π:
- ΑΡΙΩΝ ΜΗΘΥΜΝΑΣ
Δ:
B:
ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓΙΑΣΟΥ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΙΑΣΟΥ
19.02.2023  15.00
Π:
- ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΕΜΩΤΙΑΣ
Δ:
B:
ΑΝΔΡΟΝΙΚΑΣ ΠΑΡΑΚΟΙΛΩΝ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΡΑΚΟΙΛΩΝ
19.02.2023  15.00
Π:
- Ε.Μ.Α.Σ ΦΙΛΙΑΣ
Δ:
B:
ΑΙΓΕΥΣ ΠΛΩΜΑΡΙΟΥ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΛΩΜΑΡΙΟΥ
19.02.2023  15.00
Π:
- ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
Δ:
B:
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΣΚΆΛΑ ΚΑΛΛΟΝΉΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΣΚΑΛΑΣ ΚΑΛΛΟΝΗΣ
19.02.2023  15.00
Π:
- ΑΕΤΟΣ ΛΟΥΤΡΩΝ
Δ:
B:
ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ ΚΑΤΩ ΤΡΙΤΟΥΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΤΩ ΤΡΙΤΟΥΣ
19.02.2023  15.00
Π:
- ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΛΥΤΗΣ
Δ:
B:

18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Ε.Μ.Α.Σ ΦΙΛΙΑΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΦΙΛΙΑΣ
22.02.2023  15.00
Π:
- ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΣΚΆΛΑ ΚΑΛΛΟΝΉΣ
Δ:
B:
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
Γήπ: ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
22.02.2023  15.00
Π:
- ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ ΚΑΤΩ ΤΡΙΤΟΥΣ
Δ:
B:
ΑΕΤΟΣ ΛΟΥΤΡΩΝ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΛΟΥΤΡΩΝ
22.02.2023  15.00
Π:
- ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΛΥΤΗΣ
Δ:
B:
ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓΙΑΣΟΥ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΙΑΣΟΥ
22.02.2023  15.00
Π:
- ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΕΡΑΣ
Δ:
B:
ΑΡΙΩΝ ΜΗΘΥΜΝΑΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΗΘΥΜΝΑΣ
22.02.2023  15.00
Π:
- ΑΝΔΡΟΝΙΚΑΣ ΠΑΡΑΚΟΙΛΩΝ
Δ:
B:
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΕΜΩΤΙΑΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΝΕΜΩΤΙΑΣ
22.02.2023  15.00
Π:
- ΑΙΓΕΥΣ ΠΛΩΜΑΡΙΟΥ
Δ:
B:

19η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΕΡΑΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΠΑΔΟΥ
26.02.2023  15.00
Π:
- ΑΝΔΡΟΝΙΚΑΣ ΠΑΡΑΚΟΙΛΩΝ
Δ:
B:
ΑΙΓΕΥΣ ΠΛΩΜΑΡΙΟΥ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΛΩΜΑΡΙΟΥ
26.02.2023  15.00
Π:
- ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓΙΑΣΟΥ
Δ:
B:
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΣΚΆΛΑ ΚΑΛΛΟΝΉΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΣΚΑΛΑΣ ΚΑΛΛΟΝΗΣ
26.02.2023  15.00
Π:
- ΑΡΙΩΝ ΜΗΘΥΜΝΑΣ
Δ:
B:
ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ ΚΑΤΩ ΤΡΙΤΟΥΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΤΩ ΤΡΙΤΟΥΣ
26.02.2023  15.00
Π:
- ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΕΜΩΤΙΑΣ
Δ:
B:
ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΛΥΤΗΣ
Γήπ: ΕΝΩΣΙΑΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΘΕΡΜΗΣ
26.02.2023  15.00
Π:
- Ε.Μ.Α.Σ ΦΙΛΙΑΣ
Δ:
B:
ΑΕΤΟΣ ΛΟΥΤΡΩΝ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΛΟΥΤΡΩΝ
26.02.2023  15.00
Π:
- ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
Δ:
B:

20η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΙΓΕΥΣ ΠΛΩΜΑΡΙΟΥ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΛΩΜΑΡΙΟΥ
04.03.2023  15.15
Π:
- ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΕΡΑΣ
Δ:
B:
ΑΝΔΡΟΝΙΚΑΣ ΠΑΡΑΚΟΙΛΩΝ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΡΑΚΟΙΛΩΝ
04.03.2023  15.15
Π:
- ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΣΚΆΛΑ ΚΑΛΛΟΝΉΣ
Δ:
B:
ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓΙΑΣΟΥ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΙΑΣΟΥ
04.03.2023  15.15
Π:
- ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ ΚΑΤΩ ΤΡΙΤΟΥΣ
Δ:
B:
ΑΡΙΩΝ ΜΗΘΥΜΝΑΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΗΘΥΜΝΑΣ
04.03.2023  15.15
Π:
- ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΛΥΤΗΣ
Δ:
B:
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΕΜΩΤΙΑΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΝΕΜΩΤΙΑΣ
04.03.2023  15.15
Π:
- ΑΕΤΟΣ ΛΟΥΤΡΩΝ
Δ:
B:
Ε.Μ.Α.Σ ΦΙΛΙΑΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΦΙΛΙΑΣ
04.03.2023  15.15
Π:
- ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
Δ:
B:

21η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΕΡΑΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΠΑΔΟΥ
12.03.2023  15.15
Π:
- ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΣΚΆΛΑ ΚΑΛΛΟΝΉΣ
Δ:
B:
ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ ΚΑΤΩ ΤΡΙΤΟΥΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΤΩ ΤΡΙΤΟΥΣ
12.03.2023  15.15
Π:
- ΑΙΓΕΥΣ ΠΛΩΜΑΡΙΟΥ
Δ:
B:
ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΛΥΤΗΣ
Γήπ: ΕΝΩΣΙΑΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΘΕΡΜΗΣ
12.03.2023  15.15
Π:
- ΑΝΔΡΟΝΙΚΑΣ ΠΑΡΑΚΟΙΛΩΝ
Δ:
B:
ΑΕΤΟΣ ΛΟΥΤΡΩΝ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΛΟΥΤΡΩΝ
12.03.2023  15.15
Π:
- ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓΙΑΣΟΥ
Δ:
B:
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
Γήπ: ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
12.03.2023  15.15
Π:
- ΑΡΙΩΝ ΜΗΘΥΜΝΑΣ
Δ:
B:
Ε.Μ.Α.Σ ΦΙΛΙΑΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΦΙΛΙΑΣ
12.03.2023  15.15
Π:
- ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΕΜΩΤΙΑΣ
Δ:
B:

22η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΕΡΑΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΠΑΔΟΥ
18.03.2023  15.15
Π:
- ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ ΚΑΤΩ ΤΡΙΤΟΥΣ
Δ:
B:
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΣΚΆΛΑ ΚΑΛΛΟΝΉΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΣΚΑΛΑΣ ΚΑΛΛΟΝΗΣ
18.03.2023  15.15
Π:
- ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΛΥΤΗΣ
Δ:
B:
ΑΙΓΕΥΣ ΠΛΩΜΑΡΙΟΥ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΛΩΜΑΡΙΟΥ
18.03.2023  15.15
Π:
- ΑΕΤΟΣ ΛΟΥΤΡΩΝ
Δ:
B:
ΑΝΔΡΟΝΙΚΑΣ ΠΑΡΑΚΟΙΛΩΝ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΡΑΚΟΙΛΩΝ
18.03.2023  15.15
Π:
- ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
Δ:
B:
ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓΙΑΣΟΥ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΙΑΣΟΥ
18.03.2023  15.15
Π:
- Ε.Μ.Α.Σ ΦΙΛΙΑΣ
Δ:
B:
ΑΡΙΩΝ ΜΗΘΥΜΝΑΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΗΘΥΜΝΑΣ
18.03.2023  15.15
Π:
- ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΕΜΩΤΙΑΣ
Δ:
B:

-->